Câștigătorii mingilor

Vezi mai jos lista celor care au câștigat mingi semnate de legende în cadrul Promoției Naționale Timișoreana

Felicitări tuturor!

Puteți vedea mai jos numele câștigătorilor:

mașini tricouri mingi


Promoția s-a încheiat.

Pentru detalii sună la
+021 207.00.64

Ei sunt câştigătorii mingilor semnate de legende : 1 apr - 13 mai

 

Nume 

Prenume

Localitate

Săptămâna de concurs

Radu Florina Cristina Bucuresti Săptămâna 7 - 13 mai
Nogai Andrian Bucuresti Săptămâna 7 - 13 mai
Pana Alin Bucuresti Săptămâna 7 - 13 mai
Codreanu Steluta Vadu Soresti Săptămâna 7 - 13 mai
Nastasescu Mihai Pitesti Săptămâna 7 - 13 mai
Ionescu Alin Pitesti Săptămâna 7 - 13 mai
Nita Ioana Bacau Săptămâna 7 - 13 mai
Ion Cristian Gheorghe Braila Săptămâna 7 - 13 mai
Nuszer Szolt Baia Mare Săptămâna 7 - 13 mai
Teisanu Catalin Comana Săptămâna 7 - 13 mai
Petrache Emil Bucuresti Săptămâna 7 - 13 mai
Szigyarto Viorica Zalau Săptămâna 7 - 13 mai
Plesu Iulian Galati Săptămâna 7 - 13 mai
Petre Ioana Bucuresti Săptămâna 7 - 13 mai
Ciurea Nicolae Zarnesti Săptămâna 7 - 13 mai
Muresan Ciprian Cluj Napoca Săptămâna 7 - 13 mai
Cimpoaca Robert Bucuresti Săptămâna 7 - 13 mai
Tataru Teodor Ion Targu Jiu Săptămâna 7 - 13 mai
Tarnaru Valentin Bucuresti Săptămâna 7 - 13 mai
Tudorica Nicoleta Bucuresti Săptămâna 7 - 13 mai
Tanase Cristian Malcoci Săptămâna 7 - 13 mai
Costache Ioana Bucuresti Săptămâna 7 - 13 mai
Cinjau Raluca Iuliana C. A. Rosetti Săptămâna 7 - 13 mai
Buciu Ioan Mosnita Noua Săptămâna 7 - 13 mai
Zurka Pavel Bucuresti Săptămâna 7 - 13 mai
Anghel Bebe Bucuresti Săptămâna 7 - 13 mai
Cazan Ioana Moraresti Săptămâna 7 - 13 mai
Balan Vasile Sibiu Săptămâna 7 - 13 mai
Dobrescu Mihaela Albestii de Arges Săptămâna 7 - 13 mai
Dumitrache Ionut Iasi Săptămâna 7 - 13 mai
Smarandoiu Ion Cosmin Timisoara Săptămâna 7 - 13 mai
Secara Marius Constantin Piatra Neamt Săptămâna 7 - 13 mai
Cutean Nicolae Sebes Săptămâna 7 - 13 mai
Mihailescu Bogdan Cristian 1 Decembrie Săptămâna 7 - 13 mai
Stan Florea Bucuresti Săptămâna 7 - 13 mai
Constantin Antoneta Bucuresti Săptămâna 7 - 13 mai
Susanu Mihai Matca Săptămâna 7 - 13 mai
Tomulescu Marian 1 Decembrie Săptămâna 7 - 13 mai
Soare Mirel Gabriel Galati Săptămâna 7 - 13 mai
Safciuc Angela Monica Timisoara Săptămâna 7 - 13 mai
Stoica Sorin Bacau Săptămâna 7 - 13 mai
Ene Ionut Mitreni Săptămâna 7 - 13 mai
Vuia Andrei Aurel Timisoara Săptămâna 7 - 13 mai
Tudor Nicusor Leu Săptămâna 7 - 13 mai
Sovaieala Piroska Onesti Săptămâna 7 - 13 mai
Marin Andrei Ionut Targu Mures Săptămâna 7 - 13 mai
Ghelmegeanu Alin Targu Jiu Săptămâna 7 - 13 mai
Ion Stelian Potigrafu Săptămâna 7 - 13 mai
Iacos Stefan Satu Mare Săptămâna 7 - 13 mai
Mogosanu Ion Targu Jiu Săptămâna 7 - 13 mai
Scafaru Adrian Iasi Săptămâna 7 - 13 mai
Csizmadia Petru Topolovatu Mare Săptămâna 7 - 13 mai
Oprica Vaile Hlincea Săptămâna 7 - 13 mai
Roman Marian Pietroiu Săptămâna 7 - 13 mai
Macioaca Constantin Bucuresti Săptămâna 7 - 13 mai
Tapu Ionut Iasi Săptămâna 7 - 13 mai
Serban Ileana Tulcea Săptămâna 7 - 13 mai
Barbu Samuel Grigore Darmanesti Săptămâna 7 - 13 mai
Antonica Dan Husi Săptămâna 7 - 13 mai
Burduhos Dumitru Rebrisoara Săptămâna 7 - 13 mai
Stochitoiu Cristian Alexandru Targu Jiu Săptămâna 7 - 13 mai
Calota Cristian Bucuresti Săptămâna 7 - 13 mai
Crenganes Gheorghe Iasi Săptămâna 7 - 13 mai
Toma Dorel Lucieni Săptămâna 7 - 13 mai
Zaharia Daniel Magurele Săptămâna 7 - 13 mai
Vartei Claudiu Radu Ciuruleasa Săptămâna 7 - 13 mai
Mirea Sorin Bucuresti Săptămâna 7 - 13 mai
Nicolae Marius Urziceni Săptămâna 7 - 13 mai
Petrescu Adina Braila Săptămâna 7 - 13 mai
Amariutei Cezar Targu Frumos Săptămâna 7 - 13 mai
Bantas Vasile Negresti Săptămâna 7 - 13 mai
Gibu Mihai Zorleni Săptămâna 7 - 13 mai
Columbeanu Vasile Bogdan Pitesti Săptămâna 7 - 13 mai
Aricisteanu Constantin Ploiesti Săptămâna 7 - 13 mai
Balan Alexandru Dumbravita Săptămâna 7 - 13 mai
Cornaciu Liviu Lupeni Săptămâna 7 - 13 mai
Nicoara Cosmin Ocna Mures Săptămâna 7 - 13 mai
Ciuca Alin Alba Iulia Săptămâna 7 - 13 mai
Ganea Ciprian Iasi Săptămâna 7 - 13 mai
Hanta Radu Lugoj Săptămâna 7 - 13 mai
Stoian Mihai Bucuresti Săptămâna 7 - 13 mai
Trinca Mircea Recea Săptămâna 7 - 13 mai
Isfan Tiberius Bodo Săptămâna 7 - 13 mai
Constantin Constantzio Ioan Bucuresti Săptămâna 7 - 13 mai
Rosescu Daniel Timisoara Săptămâna 7 - 13 mai
Filip Lucian Iasi Săptămâna 7 - 13 mai
Zavade Alin Aurelian Barlad Săptămâna 7 - 13 mai
Lupusor Ioan Sarata Săptămâna 7 - 13 mai
Navadaru Iulian Galati Săptămâna 7 - 13 mai
Bodor Alexandru Cluj Napoca Săptămâna 7 - 13 mai
Rosca Constantin Eugen Galati Săptămâna 7 - 13 mai
Duta Elena Bucuresti Săptămâna 7 - 13 mai
Pop Gheorghe Alba Iulia Săptămâna 7 - 13 mai
Manole Ionut Daniel Pitesti Săptămâna 7 - 13 mai
Parascan Cezar Adrian Bucuresti Săptămâna 7 - 13 mai
Gainar Nicusor Adrian Zarnesti Săptămâna 7 - 13 mai
Cheta Liliana Buza Săptămâna 7 - 13 mai
Pop Horatiu Bistrita Săptămâna 7 - 13 mai
Cernea Mariana Targoviste Săptămâna 7 - 13 mai
Bratu Cerasela Sibiu Săptămâna 7 - 13 mai
Dumitru Constantin Ramnicu Valcea Săptămâna 7 - 13 mai
Pelin Georgel Iulian Galati Săptămâna 7 - 13 mai
Chiba Cristina Ghiroda Săptămâna 7 - 13 mai
Ciupitu Ana Maria Bucuresti Săptămâna 7 - 13 mai
Margean Nicolae Bucuresti Săptămâna 7 - 13 mai
Mihai Marian Bucuresti Săptămâna 7 - 13 mai
Dragomir Viorel Poiana Copaceni Săptămâna 7 - 13 mai
Apostol Catalin Ramnicu Sarat Săptămâna 7 - 13 mai
Marian Adrian Zalau Săptămâna 7 - 13 mai
Oprea Marita Tulucesti Săptămâna 7 - 13 mai
Buiculescu Marian Mioveni Săptămâna 7 - 13 mai
Lungu Calin Florin Geamana Săptămâna 7 - 13 mai
Tabacariu Nelu Vasile Vaslui Săptămâna 7 - 13 mai
Toma Radu Mioveni Săptămâna 7 - 13 mai
Telegaru Andrei Goia Săptămâna 7 - 13 mai
Isidor Ramona Popesti Leordeni Săptămâna 7 - 13 mai
Horoba Ovidiu Beclean Săptămâna 7 - 13 mai
Isidor Ramona Popesti Leordeni Săptămâna 7 - 13 mai
Stefanoiu Florian Baicoi Săptămâna 7 - 13 mai
Mihai Gheorghe Targoviste Săptămâna 7 - 13 mai
Harsescu Ionut Pitesti Săptămâna 7 - 13 mai
Custura Florian Bucuresti Săptămâna 7 - 13 mai
Mocan Lavinia Adina Cluj Napoca Săptămâna 7 - 13 mai
Dordea Alexandru Sibiu Săptămâna 7 - 13 mai
Harsescu Ionut Pitesti Săptămâna 7 - 13 mai
Mercas Ioan Brasov Săptămâna 7 - 13 mai
Leahu Adrian Bucuresti Săptămâna 7 - 13 mai
Apostol Vasile Berca Săptămâna 7 - 13 mai
Teletin Niculina Galati Săptămâna 7 - 13 mai
Manolache Silviu Jilavele Săptămâna 7 - 13 mai
Ciurea Marian Dragomiresti Vale Săptămâna 7 - 13 mai
Bolboja Mihai Claudiu Tanganu Săptămâna 7 - 13 mai
Obrejea Silvia Sorina Galati Săptămâna 7 - 13 mai
Asan Erol Medgidia Săptămâna 7 - 13 mai
Petrescu Florin Drobeta Turnu Severin Săptămâna 7 - 13 mai
Asultani Daniel Aiud Săptămâna 7 - 13 mai
Majar Constantin Laurentiu Milcoiu Săptămâna 7 - 13 mai
Szekely Robert Targu Mures Săptămâna 7 - 13 mai
Frunza Alexandra Bucuresti Săptămâna 7 - 13 mai
Pilsu David Ionut Bucuresti Săptămâna 7 - 13 mai
Lazar Adrian Nicolae Corbeni Săptămâna 7 - 13 mai
Cocis Horea Cluj Napoca Săptămâna 7 - 13 mai
Simion Mihai Bucuresti Săptămâna 7 - 13 mai
Denciu Catalin Ploiesti Săptămâna 7 - 13 mai
Dadacus Daniela Talmaciu Săptămâna 7 - 13 mai
Rusti George Alexandru Bucuresti Săptămâna 7 - 13 mai
Pandaru Emilia Husi Săptămâna 7 - 13 mai
Stere Denis Iasi Săptămâna 7 - 13 mai
Simion George Giurgiu Săptămâna 7 - 13 mai
Diaconeasa Dumitru Ramnicu Valcea Săptămâna 7 - 13 mai
Carausu Alexandru Bucuresti Săptămâna 7 - 13 mai
Banica Marian Bucuresti Săptămâna 7 - 13 mai
Dumitru Marian Bucuresti Săptămâna 7 - 13 mai
Florea Sorin Lupeni Săptămâna 7 - 13 mai
Savu Ionel Pietrosani Săptămâna 7 - 13 mai
Simu Luminita Timisoara Săptămâna 7 - 13 mai
Ionovici Alina Timisoara Săptămâna 7 - 13 mai
Ocnean Radu Adrian Aiud Săptămâna 7 - 13 mai
Patras Ciprian Husi Săptămâna 7 - 13 mai
Ratiu Marius Marghita Săptămâna 7 - 13 mai
Onica Alexandru Dorolt Săptămâna 7 - 13 mai
Comanescu Dorina Nicoleta Slatina Săptămâna 7 - 13 mai
Budian Gabriel Turda Săptămâna 7 - 13 mai
Milea Mihaela Bucuresti Săptămâna 7 - 13 mai
Preda Laurentiu Marian Smardan Săptămâna 7 - 13 mai
Gheorghe Elena Camelia Avrig Săptămâna 7 - 13 mai
Comanescu Dorina Nicoleta Slatina Săptămâna 7 - 13 mai
Murarasu Cristina Lupeni Săptămâna 7 - 13 mai
Constantin Ionut Florin Galati Săptămâna 7 - 13 mai
Asztalos Norbert Baia Mare Săptămâna 7 - 13 mai
Iancu Marius Onesti Săptămâna 7 - 13 mai
State Alexandru Voluntari Săptămâna 7 - 13 mai
Poiana Claudiu Bucuresti Săptămâna 7 - 13 mai
Oprusoi Claudiu Florin Orastie Săptămâna 7 - 13 mai
Achitei Iulian Iasi Săptămâna 7 - 13 mai
Enache Vasilica Cosmin Branistea Săptămâna 7 - 13 mai
Sitaru Marian Piscani Săptămâna 7 - 13 mai
Huruniuc Dragos Eduard Buftea Săptămâna 7 - 13 mai
Bojan Ramona Dobroesti Săptămâna 7 - 13 mai
Corbeanu Ion Mioveni Săptămâna 7 - 13 mai
Nistor Georgiana Buzau Săptămâna 7 - 13 mai
Badea Marin Cristian Slatina Săptămâna 7 - 13 mai
Popescu Ion Adrian Targoviste Săptămâna 7 - 13 mai
Dina Rada Floresti Stoenesti Săptămâna 7 - 13 mai
Chivu Adrian Floresti Stoenesti Săptămâna 7 - 13 mai
Barbos Marian Branesti Săptămâna 7 - 13 mai
Costache Ion Pitesti Săptămâna 7 - 13 mai
Cretu Ciprian Vaslui Săptămâna 7 - 13 mai
Capsa Ionel Adrian Bogdan Bucuresti Săptămâna 7 - 13 mai
Ionita Constantin Bucuresti Săptămâna 7 - 13 mai
Rostas Andrei Baia Mare Săptămâna 7 - 13 mai
Lupu Liviu Roman Săptămâna 7 - 13 mai
Bleoju Arthur Mihail Galati Săptămâna 7 - 13 mai
Liubici Lucian Constanta Săptămâna 7 - 13 mai
Cirjan Gabriel Razvan Bucuresti Săptămâna 7 - 13 mai
Budau Robert Buzau Săptămâna 7 - 13 mai
Balan Gheorghe Daniel Gura Humorului Săptămâna 7 - 13 mai
Petrusca Daniel Bacau Săptămâna 7 - 13 mai
Petrescu Bogdan Lauretiu Varfuri Săptămâna 7 - 13 mai
Murariu Alexandru Targoviste Săptămâna 7 - 13 mai
Ciobanu Georgian Bucuresti Săptămâna 7 - 13 mai
Puiu Cristian Ploiesti Săptămâna 7 - 13 mai
Marin Nicoleta Silvia Tintesti Săptămâna 7 - 13 mai
Stefanica Florina Stefesti Săptămâna 7 - 13 mai
Calin Petrica Bucuresti Săptămâna 7 - 13 mai
Son Ana Maria Piatra Neamt Săptămâna 7 - 13 mai
Stanciu Constantin Marian Campulung Săptămâna 7 - 13 mai
Canaragiu Ionel Galati Săptămâna 7 - 13 mai
Dinca Florina Targoviste Săptămâna 7 - 13 mai
Privantu Daniel Craiova Săptămâna 7 - 13 mai
Boda Gyangyi Panic Săptămâna 7 - 13 mai
Mangu Marcel Perieni Săptămâna 7 - 13 mai
Chihaia Alexandru Brasov Săptămâna 7 - 13 mai
Popovici Elena Silvia Petrosani Săptămâna 7 - 13 mai
Leaha Daniela Timisoara Săptămâna 7 - 13 mai
Nicolae Romulus Nanov Săptămâna 7 - 13 mai
Leu Corina Nicoleta Buzau Săptămâna 7 - 13 mai
Apatachioaie Cezar Radauti Săptămâna 7 - 13 mai
Poenaru Speranta Fetesti Săptămâna 7 - 13 mai
Boancas Nicolae Alba Iulia Săptămâna 7 - 13 mai
Petcu Florina Diana Ploiesti Săptămâna 7 - 13 mai
Pana Florentina Lorena Boldesti Scaeni Săptămâna 7 - 13 mai
Dan Ciprian Gheorghe Sisesti Săptămâna 7 - 13 mai
Ene Nicoleta Bucuresti Săptămâna 7 - 13 mai
Ciobanu Catalin Roman Săptămâna 7 - 13 mai
Radosavlevici Georgeta Timisoara Săptămâna 7 - 13 mai
Dima Alina Valerica Braila Săptămâna 7 - 13 mai
Blaju Ionut Popesti Leordeni Săptămâna 7 - 13 mai
Gavrila Crina Elena Bucuresti Săptămâna 7 - 13 mai
Condei Ramona Pitesti Săptămâna 7 - 13 mai
Gabura Alexandru Plugari Săptămâna 7 - 13 mai
Pop Mihaela Nicoleta Budacu de Jos Săptămâna 7 - 13 mai
Dima Ramona Adriana Constanta Săptămâna 7 - 13 mai
Gaju Madalin Pitesti Săptămâna 7 - 13 mai
Halosta Ionut Sibiu Săptămâna 7 - 13 mai
Bojoga Ruxandra Maria Sighetu Marmatiei Săptămâna 7 - 13 mai
Dobre Daniel Mihaita Bucuresti Săptămâna 7 - 13 mai
Oana Florin Galati Săptămâna 7 - 13 mai
Ionescu Stefan Catalin Bucov Săptămâna 7 - 13 mai
Ivan Adrian Bucuresti Săptămâna 7 - 13 mai
Halmaghe Loredana Bucuresti Săptămâna 7 - 13 mai
Andronic Constantin Suceava Săptămâna 7 - 13 mai
Cornea Mario Angelo Galati Săptămâna 7 - 13 mai
Lazar Ionut Iasi Săptămâna 7 - 13 mai
Gusoi Victorita Ramona Rosu Săptămâna 7 - 13 mai
Rusen Mihai Bucuresti Săptămâna 7 - 13 mai
Bartha Mircea Cluj Napoca Săptămâna 7 - 13 mai
Bursuc Madalina Bacau Săptămâna 7 - 13 mai
Bursuc Madalina Bacau Săptămâna 7 - 13 mai
Kill Ecaterina Satu Mare Săptămâna 7 - 13 mai
Neculcea Bogdan Ionut Giurgiu Săptămâna 7 - 13 mai
Radu Emanuela Bucuresti Săptămâna 7 - 13 mai
Maris Gavrila Viseu de Sus Săptămâna 7 - 13 mai
Sarbu Manuela Falticeni Săptămâna 7 - 13 mai
Maris Gavrila Viseu de Sus Săptămâna 7 - 13 mai
Ciochina Tamara Dorina Galati Săptămâna 7 - 13 mai
Tomniuc Raluca Liana Tomesti Săptămâna 7 - 13 mai
Frunza Geogiana Sorina Bucuresti Săptămâna 7 - 13 mai
Niculae Alexandru Mircea Oltenita Săptămâna 7 - 13 mai
Ciochina Tamara Dorina Galati Săptămâna 7 - 13 mai
Ivas Alexandru Dinu Bistrita Săptămâna 7 - 13 mai
Nistor Andrei Suceava Săptămâna 7 - 13 mai
Cercea Sorin Deva Săptămâna 7 - 13 mai
Sauca Alexandru Iasi Săptămâna 7 - 13 mai
Pantiru Andrei Targoviste Săptămâna 7 - 13 mai
Opaina Alina Lisa Săptămâna 7 - 13 mai
Tilvan Marius Bucuresti Săptămâna 7 - 13 mai
Sentean Petru Cristian Vulcan Săptămâna 7 - 13 mai
Ciubota Rosa Stefan Botosani Săptămâna 7 - 13 mai
Hutu Nicoleta Raluca Iasi Săptămâna 7 - 13 mai
Cascaval Florentin Valeriu Galati Săptămâna 7 - 13 mai
Tudorache Marius Campulung Săptămâna 7 - 13 mai
Ionescu Dan Bucuresti Săptămâna 7 - 13 mai
Schiopu Marinela Bucuresti Săptămâna 7 - 13 mai
Patrasca Claudiu Andrid Săptămâna 7 - 13 mai
Butnar Alexandru Baia Mare Săptămâna 7 - 13 mai
Odageriu Gabriel Iasi Săptămâna 7 - 13 mai
Demes Zsuzsanna Cluj Napoca Săptămâna 7 - 13 mai
Dragomir Cornel Ionut Ploiesti Săptămâna 7 - 13 mai
Radu Angelica Buzau Săptămâna 7 - 13 mai
Brat Laurentiu Nicolae Braila Săptămâna 7 - 13 mai
Popovici Ana Maria Suceava Săptămâna 7 - 13 mai
Dobra Octavian Pitesti Săptămâna 7 - 13 mai
Geana Cristina Ionela Rosiori de Vede Săptămâna 7 - 13 mai
Man Daniel Constantin Bacau Săptămâna 7 - 13 mai
Dinca Traian Slatina Săptămâna 7 - 13 mai
Catalin Ioan Mihai Bacau Săptămâna 7 - 13 mai
Sasu Victor Bucuresti Săptămâna 7 - 13 mai
Anastasie Cristian Bucuresti Săptămâna 7 - 13 mai
Stahii Daniel Botosani Săptămâna 7 - 13 mai
Aciu Adrian Zalau Săptămâna 7 - 13 mai
Salgian Alexandru Buzau Săptămâna 7 - 13 mai
Portan Ibolya Curtuiseni Săptămâna 7 - 13 mai
Ciobotaru Cristea Iasi Săptămâna 7 - 13 mai
Tomsa Cristian Budesti Săptămâna 7 - 13 mai
Magda Cristian Beclean Săptămâna 7 - 13 mai
Savu Victoria Bucuresti Săptămâna 7 - 13 mai
Koszta Zoltan Tarlungeni Săptămâna 7 - 13 mai
Mihai Gheorghe Alin Mosoaia Săptămâna 7 - 13 mai
Albu Claudiu Bucuresti Săptămâna 7 - 13 mai
Bulgaru Lavinius Timisoara Săptămâna 7 - 13 mai
Filimon Mirel Pancota Săptămâna 7 - 13 mai
Kelemen Hajnal Cluj Napoca Săptămâna 7 - 13 mai
Bogdan Cristea Bucuresti Săptămâna 7 - 13 mai
Craciun Teodor Timisoara Săptămâna 7 - 13 mai
Dumitru Mihai Buzau Săptămâna 7 - 13 mai
Drumea Alexandru Calarasi Săptămâna 7 - 13 mai
Gavrila Ion Calimanesti Săptămâna 7 - 13 mai
Tataru Adrian Vatra Dornei Săptămâna 7 - 13 mai
Oravecz Alfred Petrosani Săptămâna 7 - 13 mai
Stanescu Marius Focsani Săptămâna 7 - 13 mai
Chirita Ionut Bucuresti Săptămâna 7 - 13 mai
Nita Adriana Cristian Săptămâna 7 - 13 mai
Pepelea Aurelia Bucuresti Săptămâna 7 - 13 mai
Hopulele Catalin Iasi Săptămâna 7 - 13 mai
Botoaca Sorin Buzau Săptămâna 7 - 13 mai
Gherghescu Aurel Brasov Săptămâna 7 - 13 mai
Cojocaru Mihaela Braila Săptămâna 7 - 13 mai
Nunu Iulian Cristian Bucuresti Săptămâna 7 - 13 mai
Cincu Tudor Eforie Nord Săptămâna 7 - 13 mai
Simon Livia Roman Săptămâna 7 - 13 mai
Vlasie Florin Galati Săptămâna 7 - 13 mai
Vasile Constantin Sihlea Săptămâna 7 - 13 mai
Constantin Lauretiu Videle Săptămâna 7 - 13 mai
Scurtu Catalin Bacau Săptămâna 7 - 13 mai
Cotleanu Viorel Iosif Brasov Săptămâna 7 - 13 mai
Iova Florina Slatina Săptămâna 7 - 13 mai
Moise Victor Cazanesti Săptămâna 7 - 13 mai
Chirila Radu Elena Oana Roman Săptămâna 7 - 13 mai
Iancu Razvan Mioveni Săptămâna 7 - 13 mai
Iancu Razvan Mioveni Săptămâna 7 - 13 mai
Stoian Vasile Vlad Bucuresti Săptămâna 7 - 13 mai
Dragomir Vasile Gabriel Oltenita Săptămâna 7 - 13 mai
Oprean Mircea Sibiu Săptămâna 7 - 13 mai
Curele Mihai Bogdan Afumati Săptămâna 7 - 13 mai
Opris Adrian Stefan Constanta Săptămâna 7 - 13 mai
Stefan Alexandru Mihai Bucuresti Săptămâna 7 - 13 mai
Chedves Claudiu Alba Iulia Săptămâna 7 - 13 mai
Nicolae Maricel Bucuresti Săptămâna 7 - 13 mai
Brandusoiu Bogdan Bucuresti Săptămâna 7 - 13 mai
Anghel Marina Adina Bucuresti Săptămâna 7 - 13 mai
Marin Gheorghe Ionel Slatina Săptămâna 7 - 13 mai
Cojocariu Tomescu Dan Targoviste Săptămâna 7 - 13 mai
Dogaru Angela Galati Săptămâna 7 - 13 mai
Nitan Andrei Bucuresti Săptămâna 7 - 13 mai
Popescu Claudiu Arad Săptămâna 7 - 13 mai
Ispas Florin Madalin Furculesti Săptămâna 7 - 13 mai
Popescu Claudiu Arad Săptămâna 7 - 13 mai
Sitaru Valentin Braila Săptămâna 7 - 13 mai
Rusu Gheorghita Ramnicu Sarat Săptămâna 7 - 13 mai
Matei Dragos Andrei Salatrucu Săptămâna 7 - 13 mai
Aftene Radu Irinel Craiova Săptămâna 7 - 13 mai
Bejinaru Dorel Rosia Montana Săptămâna 7 - 13 mai
Chineata Maria Georgiana Pitesti Săptămâna 7 - 13 mai
Mangalagiu Simona Barlad Săptămâna 7 - 13 mai
Ciora Claudiu Cluj Napoca Săptămâna 7 - 13 mai
Craciun Florin Timisoara Săptămâna 7 - 13 mai
Calin Gabriel Bucuresti Săptămâna 7 - 13 mai
Krizbai Lorant Aiud Săptămâna 7 - 13 mai
Gaspa Dumitru Iasi Săptămâna 7 - 13 mai
Cretu Marius Brasov Săptămâna 7 - 13 mai
Pavelescu Radu Viorel Andrei Bucuresti Săptămâna 7 - 13 mai
Pochici Theodor Ionut Craiova Săptămâna 7 - 13 mai
Runcan Raul Targu Mures Săptămâna 7 - 13 mai
Turmac Ilie Marius Berzasca Săptămâna 7 - 13 mai
Dinica Vasile Ionut Bascov Săptămâna 7 - 13 mai
Raculeanu Georgeta Adriana Vulcan Săptămâna 7 - 13 mai
Matko Laszlo Satu Mare Săptămâna 7 - 13 mai
Ana George Ramnicu Valcea Săptămâna 7 - 13 mai
Sebestyen Andreea Bucuresti Săptămâna 7 - 13 mai
Aciobanitei Luminita Trifesti Săptămâna 7 - 13 mai
Patranoiu Tudorel Claudiu Bistrita Săptămâna 7 - 13 mai
Barbosu Ion Resita Săptămâna 7 - 13 mai
Nita Daniel Gruiu Săptămâna 7 - 13 mai
Niculae George Bucuresti Săptămâna 7 - 13 mai
Preda Sofica Craiova Săptămâna 7 - 13 mai
Lazar Luciana Bucuresti Săptămâna 7 - 13 mai
Les Alexandru Baia Mare Săptămâna 7 - 13 mai
Belcioiu Radu Bucuresti Săptămâna 7 - 13 mai
Avram Ana Maria Cugir Săptămâna 7 - 13 mai
Zaharia Marius Ciorani Săptămâna 7 - 13 mai
Ciocan Mihai Galati Săptămâna 7 - 13 mai
Predoiu Elena Costesti Săptămâna 7 - 13 mai
Marin Anisoara Maxenu Săptămâna 7 - 13 mai
Stanescu Grigore Curtea de Arges Săptămâna 7 - 13 mai
Gheorghiu Elena Andreea Galati Săptămâna 7 - 13 mai
Buzdugan Constantin Baia Mare Săptămâna 7 - 13 mai
Magher Laurentiu Bucuresti Săptămâna 7 - 13 mai
Iacob Maria Timisoara Săptămâna 7 - 13 mai
Buga Florin Pogoanele Săptămâna 7 - 13 mai
Andone Camelia Bucuresti Săptămâna 7 - 13 mai
Stanciu Ioan Gura Raului Săptămâna 7 - 13 mai
Remes Florin Cluj Napoca Săptămâna 7 - 13 mai
Hudak Attila Satu Mare Săptămâna 7 - 13 mai
Simbotin Valentin Jilava Săptămâna 7 - 13 mai
Avram Marius Cugir Săptămâna 7 - 13 mai
Zamfira Ramona Bucuresti Săptămâna 7 - 13 mai
Rusu Gabriel Oliver Iasi Săptămâna 7 - 13 mai
Petcu Sebastian Calarasi Săptămâna 7 - 13 mai
Coman Catalina Alexandra Brasov Săptămâna 7 - 13 mai
Fabian Florin Onesti Săptămâna 7 - 13 mai
Talmaciu Gabriela Bucuresti Săptămâna 7 - 13 mai
Sacuiu Ionel Ploiesti Săptămâna 7 - 13 mai
Muntean Ovidiu Medias Săptămâna 7 - 13 mai
Bulai Octavian Horia Săptămâna 7 - 13 mai
Berceanu Stefan Octavian Bucuresti Săptămâna 7 - 13 mai
Balan Vasile Sibiu Săptămâna 7 - 13 mai
Petre Constantin Ploiesti Săptămâna 7 - 13 mai
Mecia Valeria Timisoara Săptămâna 7 - 13 mai
Burnete Valentin Alba Iulia Săptămâna 7 - 13 mai
Burnete Valentin Alba Iulia Săptămâna 7 - 13 mai
Paius Andrei Iasi Săptămâna 7 - 13 mai
Burnete Valentin Alba Iulia Săptămâna 7 - 13 mai
Matei Georgian Bucuresti Săptămâna 7 - 13 mai
Tobolcea Valentin Focsani Săptămâna 7 - 13 mai
Roman Sebastian Barsau Mare Săptămâna 7 - 13 mai
Taranu Cornel Pietrisu Săptămâna 7 - 13 mai
Suciu Ilie Fibis Săptămâna 7 - 13 mai
Onet Gabriel Galati Săptămâna 7 - 13 mai
Potlog Ilie Andrei Bucuresti Săptămâna 7 - 13 mai
Vasile Catalina Bucuresti Săptămâna 7 - 13 mai
Dumitru Laurentiu Bucuresti Săptămâna 7 - 13 mai
Radeanu Teofila Iasi Săptămâna 7 - 13 mai
Radeanu Teofila Iasi Săptămâna 7 - 13 mai
Raica Simion Gheorghe Orastie Săptămâna 7 - 13 mai
Balan Costel Slatina Săptămâna 7 - 13 mai
Iamandi Marian Ion Ramnicu Valcea Săptămâna 7 - 13 mai
Amarandei Lucian Iasi Săptămâna 7 - 13 mai
Gagiu Petre Manasia Săptămâna 7 - 13 mai
Tamas Luiza Bucuresti Săptămâna 7 - 13 mai
Nedelcu Costel Galati Săptămâna 7 - 13 mai
Ion Adriana Stefania Pantelimon Săptămâna 7 - 13 mai
Florea Nicolae Doru Cisnadie Săptămâna 7 - 13 mai
Anghel Florina Urlati Săptămâna 7 - 13 mai
Stan Victor Bucuresti Săptămâna 7 - 13 mai
Stanciu Cristina Ioana Pitesti Săptămâna 7 - 13 mai
Nastase Sorin Galati Săptămâna 7 - 13 mai
Cursaru Laurentiu Florin Braila Săptămâna 7 - 13 mai
Codirta Elena Domnesti Săptămâna 7 - 13 mai
Rusu Andrei Bucuresti Săptămâna 7 - 13 mai
Ion Robert Slatina Săptămâna 7 - 13 mai
Teodorescu Gheorghe Aurel Bucuresti Săptămâna 7 - 13 mai
Moldovan Razvan Gheorghe Cluj Napoca Săptămâna 7 - 13 mai
Anghel Marian Dragomiresti Săptămâna 7 - 13 mai
Jolte Florian Dumitru Bulz Săptămâna 7 - 13 mai
Morar Tudor Baia Mare Săptămâna 7 - 13 mai
Dumitrescu Costin Eugen Pucioasa Săptămâna 7 - 13 mai
Costanda Monica Bucuresti Săptămâna 7 - 13 mai
Popescu Rares Bragadiru Săptămâna 7 - 13 mai
Pichiu Corina Iasi Săptămâna 7 - 13 mai
Ciortea Marita Aiud Săptămâna 7 - 13 mai
Anghel Elena Bucuresti Săptămâna 7 - 13 mai
Aricisteanu Constantin Ploiesti Săptămâna 7 - 13 mai
Ion Stefan Bucuresti Săptămâna 7 - 13 mai
Popescu Vasile Baiculesti Săptămâna 7 - 13 mai
Miclosoni Alin Hunedoara Săptămâna 7 - 13 mai
Alexandrescu Romus Bucuresti Săptămâna 7 - 13 mai
Ciuca Sergiu Zalau Săptămâna 7 - 13 mai
Polyanki Szabolcs Satu Nou Săptămâna 7 - 13 mai
Szanto Anita Cluj Napoca Săptămâna 7 - 13 mai
Tutuianu Magda Lazu Săptămâna 7 - 13 mai
Burtan Alexandru Gabriel Bucuresti Săptămâna 7 - 13 mai
Rosca Mihaela Galati Săptămâna 7 - 13 mai
Cojoc Laura Vaduri Săptămâna 7 - 13 mai
Oana Andrei Brasov Săptămâna 7 - 13 mai
Antohi Cristian Campineanca Săptămâna 7 - 13 mai
Serban Cristian Alba Iulia Săptămâna 7 - 13 mai
Baldea Bogdan Ioan Lupeni Săptămâna 7 - 13 mai
Bumbas Gabriel Dumbravita Săptămâna 7 - 13 mai
Dumitrache Constantin Barcanesti Săptămâna 7 - 13 mai
Crasneanu Mihaela Codlea Săptămâna 7 - 13 mai
Baciu Sanda Bucuresti Săptămâna 7 - 13 mai
Olea Ioan Gheorghe Zlatna Săptămâna 7 - 13 mai
Porcica Roxana Ploiesti Săptămâna 7 - 13 mai
Purcelea Constantin Bucuresti Săptămâna 7 - 13 mai
Vladu Daniel Petrila Săptămâna 7 - 13 mai
Trandafir Ioana Bucuresti Săptămâna 7 - 13 mai
Ciuban Ioan Viseu de Sus Săptămâna 7 - 13 mai
Olariu Ionut Iasi Săptămâna 7 - 13 mai
Pandrea Silviu Cornel Sibiu Săptămâna 7 - 13 mai
Stroe Andrei Bucuresti Săptămâna 7 - 13 mai
Hondrar Andrei Constanta Săptămâna 7 - 13 mai
Scrob Radu Mihaita Alba Iulia Săptămâna 7 - 13 mai
Stan Liviu Craiova Săptămâna 7 - 13 mai
Barbu Marian Bucuresti Săptămâna 7 - 13 mai
Barbu Marian Bucuresti Săptămâna 7 - 13 mai
Rosu Daniel Tulcea Săptămâna 7 - 13 mai
Raileanu Ionut Bucuresti Săptămâna 7 - 13 mai
David Virgil Slobozia Săptămâna 7 - 13 mai
Trihenea Martin Paul Sibiu Săptămâna 7 - 13 mai
Mare Eduard Caracal Săptămâna 7 - 13 mai
Burlacu Stefan Cosmin Bucuresti Săptămâna 7 - 13 mai
Baciu Ionut Claudiu Beceni Săptămâna 7 - 13 mai
Avram Andrei Sugag Săptămâna 7 - 13 mai
Holubas Raluca Elena Suceava Săptămâna 7 - 13 mai
Bradu Grigore Bucuresti Săptămâna 7 - 13 mai
Bogdan Elena Holboca Săptămâna 7 - 13 mai
Creteanu Mariana Galati Săptămâna 7 - 13 mai
Duruinu Nicolae Ramnicu Valcea Săptămâna 7 - 13 mai
Alexandru Elena Liana Mozaceni Săptămâna 7 - 13 mai
Dan Paul Felician Alba Iulia Săptămâna 7 - 13 mai
Morariu Cristian Daniel Olteni Săptămâna 7 - 13 mai
Muraru Ioan Bacau Săptămâna 7 - 13 mai
Curcudel Adrian Iasi Săptămâna 7 - 13 mai
Ifrim Dumitru Iasi Săptămâna 7 - 13 mai
Begov Norbert Arad Săptămâna 7 - 13 mai
Alexandrescu Mihaela Pantelimon Săptămâna 7 - 13 mai
Stamate Bogdan Galati Săptămâna 7 - 13 mai
Ciuplea Ion Draganesti Vlasca Săptămâna 7 - 13 mai
Matei Ovidiu Gabriel Bacau Săptămâna 7 - 13 mai
Cucu Bogdan Mihai Bistrita Săptămâna 7 - 13 mai
Miron Maria Geanina Roman Săptămâna 7 - 13 mai
Buduroi Petrus Vulcan Săptămâna 7 - 13 mai
Nuta Diana Dumbravita Săptămâna 7 - 13 mai
Voicu Mihaela Bucuresti Săptămâna 7 - 13 mai
Hurmuz Raluca Adina Bragadiru Săptămâna 7 - 13 mai
Toader Gabriel Bucuresti Săptămâna 7 - 13 mai
Ochean Adrian Galati Săptămâna 7 - 13 mai
Judele Viorel Timisoara Săptămâna 7 - 13 mai
Caras Gheorghe Fetesti Săptămâna 7 - 13 mai
David Daniel Alba Iulia Săptămâna 7 - 13 mai
Atomei Petru Iulian Iasi Săptămâna 7 - 13 mai
Patrichi Cristina Loredana Roman Săptămâna 7 - 13 mai
Dinu Adrian Bucuresti Săptămâna 7 - 13 mai
Ionita Niculae Bucuresti Săptămâna 7 - 13 mai
Borogean Simona Floresti Săptămâna 7 - 13 mai
Gresoi Stefan Laurentiu Buftea Săptămâna 7 - 13 mai
Sascau Ionela Constanta Săptămâna 7 - 13 mai
Fulga Adrian Mihai Slatina Săptămâna 7 - 13 mai
Suta Marian Oltenita Săptămâna 7 - 13 mai
Bordas Savin Horlesti Săptămâna 7 - 13 mai
Pop Ioana Dumbravita Săptămâna 7 - 13 mai
Done Viorel Bucuresti Săptămâna 7 - 13 mai
Vidrean Elena Luna de Sus Săptămâna 7 - 13 mai
Andrei Doina Mirela Zalau Săptămâna 7 - 13 mai
Tipa Cristian Timisoara Săptămâna 7 - 13 mai
Bulai Francisc Brasov Săptămâna 7 - 13 mai
Neagu Constantin Ploiesti Săptămâna 7 - 13 mai
Miron Ramona Iasi Săptămâna 7 - 13 mai
Pitigoi Anca Iulia Bucuresti Săptămâna 7 - 13 mai
Bordas Savin Horlesti Săptămâna 7 - 13 mai
Dumitrescu Adrian Radovanu Săptămâna 7 - 13 mai
Toader Claudiu Ionut Costesti Săptămâna 7 - 13 mai
Anitas Andrei Baia Mare Săptămâna 7 - 13 mai
Lungu Lavinia Alunis Săptămâna 7 - 13 mai
Costin Stefan Ioan Cluj Napoca Săptămâna 7 - 13 mai
Apostu Ionut Vaslui Săptămâna 7 - 13 mai
Popa Rodica Maria Aiud Săptămâna 7 - 13 mai
Raducu Sorin Daniel Targoviste Săptămâna 7 - 13 mai
Gaina Constantin Cornel Bucuresti Săptămâna 7 - 13 mai
Sutu Marian Alba Iulia Săptămâna 7 - 13 mai
Raducu Sorin Daniel Targoviste Săptămâna 7 - 13 mai
Ibadof Vasile Bucuresti Săptămâna 7 - 13 mai
Mavrodin Marin Ciolpani Săptămâna 7 - 13 mai
Teodorescu Geni Cristian Domnesti Săptămâna 7 - 13 mai
Hodorogea Dragos Galati Săptămâna 7 - 13 mai
Lupu Lungu Nicolae Catalin Otelu Rosu Săptămâna 7 - 13 mai
Nita Viorel Varbilau Săptămâna 7 - 13 mai
Ginju Florentin Braila Săptămâna 7 - 13 mai
Petre Gheorghita Bucuresti Săptămâna 7 - 13 mai
Andrei Doina Mirela Zalau Săptămâna 7 - 13 mai
Prisecariu Neculai Munteni Săptămâna 7 - 13 mai
Apostolescu Alexandru Saucesti Săptămâna 7 - 13 mai
Anghelescu Florinel Targoviste Săptămâna 7 - 13 mai
Burghelea Cristian Gheorghe Roman Săptămâna 7 - 13 mai
Gugiu Laura Glina Săptămâna 7 - 13 mai
Mihut Ionut Bucuresti Săptămâna 7 - 13 mai
Ilies Mihai Aghires Săptămâna 7 - 13 mai
Anghel Mircea Sebesel Săptămâna 7 - 13 mai
Manole Sorin Razvan Targoviste Săptămâna 7 - 13 mai
Vicol Ionut Galati Săptămâna 7 - 13 mai
Barbosu Ion Resita Săptămâna 7 - 13 mai
Bodale Ionut Alin Vicovu de Sus Săptămâna 7 - 13 mai
Let Cosmin Alesd Săptămâna 7 - 13 mai
Enache Vasile Ploiesti Săptămâna 7 - 13 mai
Vasile Mihaela Alexandria Săptămâna 7 - 13 mai
Hincu Radu Cristian Galati Săptămâna 7 - 13 mai
Cultan Camelia Sebes Săptămâna 7 - 13 mai
Urdea Adrian Serbanesti Săptămâna 7 - 13 mai
Coman Catalin Campulung Săptămâna 7 - 13 mai
Brutaru Valentin Vintila Voda Săptămâna 7 - 13 mai
Pietrareanu Bogdan Targoviste Săptămâna 7 - 13 mai
Brutaru Valentin Vintila Voda Săptămâna 7 - 13 mai
Beatu Andreea Bucuresti Săptămâna 7 - 13 mai
Titan Costel Niculae Piscani Săptămâna 7 - 13 mai
Nicula Adrian Iasi Săptămâna 7 - 13 mai
Galu Palescu Palmez Roxana Nicoleta Resita Săptămâna 7 - 13 mai
Mincu Silvia Gostilele Săptămâna 7 - 13 mai
Lazar Andrei Iasi Săptămâna 7 - 13 mai
Tocila Mihai Petre Pipera Săptămâna 7 - 13 mai
Teliban Nicusor Galati Săptămâna 7 - 13 mai
Zamfir Silvia Brasov Săptămâna 7 - 13 mai
Copceac Titus Zalau Săptămâna 7 - 13 mai
Leta Dumitru Medgidia Săptămâna 7 - 13 mai
Filiche Dan Florin Barlad Săptămâna 7 - 13 mai
Nicolae Constantin Pitesti Săptămâna 7 - 13 mai
Berbecar Gabriel Zalau Săptămâna 7 - 13 mai
Costache Marian Valea Mare Săptămâna 7 - 13 mai
Jucos Cristian Baile Herculane Săptămâna 7 - 13 mai
Vlaicu Mirela Cluj Napoca Săptămâna 7 - 13 mai
Tenger Emese Baia Mare Săptămâna 7 - 13 mai
Tarna Manuel Zalau Săptămâna 7 - 13 mai
Buzgure Ion Motru Săptămâna 7 - 13 mai
Costache Ion Pitesti Săptămâna 7 - 13 mai
Beoca Petrica Adrian Targoviste Săptămâna 7 - 13 mai
Silvestru Gabriela Lipanesti Săptămâna 7 - 13 mai
Dodoc Iulian Florin Bucuresti Săptămâna 7 - 13 mai
Mihaila Dana Florentina Targu Ocna Săptămâna 7 - 13 mai
Matei Gerhardt Carmen Timisoara Săptămâna 7 - 13 mai
Tura Petru Gavril Baia Mare Săptămâna 7 - 13 mai
Stanciu Ioan Bucuresti Săptămâna 7 - 13 mai
Pogar Cristian Bacau Săptămâna 7 - 13 mai
Ignat Claudia Mariana Braila Săptămâna 7 - 13 mai
Toma Cojocaru Marian Giurgiu Săptămâna 7 - 13 mai
Dodot Victoria Comarnic Săptămâna 7 - 13 mai
Tudor Ioana Bucuresti Săptămâna 7 - 13 mai
Raicu Sorin Lucian Bucuresti Săptămâna 7 - 13 mai
Raicu Sorin Lucian Bucuresti Săptămâna 7 - 13 mai
Bisoc Corneliu Tomesti Săptămâna 7 - 13 mai
Ivanov Iulian Tulcea Săptămâna 7 - 13 mai
Ene Bianca Bucuresti Săptămâna 7 - 13 mai
Blevejanu Petruta Bucuresti Săptămâna 7 - 13 mai
Zapor Irina Mihaela Badestii Săptămâna 7 - 13 mai
Avram Ana Maria Cugir Săptămâna 7 - 13 mai
Constantin Mariana Bucuresti Săptămâna 7 - 13 mai
Bokor Szilamer Abrud Săptămâna 7 - 13 mai
Froni Ionut Cotu Lung Săptămâna 7 - 13 mai
Szucs Bela Oradea Săptămâna 7 - 13 mai
Tanase Cristian Malcoci Săptămâna 7 - 13 mai
Ciolan Ionel Alexandru Dumbravita Săptămâna 7 - 13 mai
Pahontu Argentin Constantin Sahateni Săptămâna 7 - 13 mai
Velica Petre Motatei Săptămâna 7 - 13 mai
Nastase Maria Marilena Videle Săptămâna 7 - 13 mai
Cirnici Ionel Braila Săptămâna 7 - 13 mai
Cirnici Ionel Braila Săptămâna 7 - 13 mai
Bordas Daniela Horlesti Săptămâna 7 - 13 mai
Bordas Daniela Horlesti Săptămâna 7 - 13 mai
Lancrajan Bogdan Sibiu Săptămâna 7 - 13 mai
Balan Vasile Sibiu Săptămâna 7 - 13 mai
Varlan Alexandru Aurel Charlotenburg Săptămâna 7 - 13 mai
Nagy Jozsef Targu Mures Săptămâna 7 - 13 mai
Craciun Mihnea Andrei Cluj Napoca Săptămâna 7 - 13 mai
Harabor Daniel Constanta Săptămâna 7 - 13 mai
Ghinescu Victor Iasi Săptămâna 7 - 13 mai
Gavrila Stefan Bucuresti Săptămâna 7 - 13 mai
Macaneata Sorin Constanta Săptămâna 7 - 13 mai
Firescu Florentina Bucuresti Săptămâna 7 - 13 mai
Turdan Zoltan Satu Mare Săptămâna 7 - 13 mai
Schmidt Carmen Bucuresti Săptămâna 7 - 13 mai
Plesca Alin Sacele Săptămâna 7 - 13 mai
Anchievici Vicentiu Ionut Giurgiu Săptămâna 7 - 13 mai
Burcioiu Victor Ionut Pitesti Săptămâna 7 - 13 mai
Filipescu Mariana Bucuresti Săptămâna 7 - 13 mai
Burcioiu Victor Ionut Pitesti Săptămâna 7 - 13 mai
Cozaciuc Constantin Florin Bucuresti Săptămâna 7 - 13 mai
Negroiu Valentin Slobozia Săptămâna 7 - 13 mai
Pitigoi Grigore Targu Jiu Săptămâna 7 - 13 mai
Badea Valentin Bucuresti Săptămâna 7 - 13 mai
Pantazi Oancea Gabriel Buzau Săptămâna 7 - 13 mai
Barbuc Cristian Bucuresti Săptămâna 7 - 13 mai
Troescu Cristina Adriana Targoviste Săptămâna 7 - 13 mai
Bolovan Julien Fagaras Săptămâna 7 - 13 mai
Duta Mihai Campina Săptămâna 7 - 13 mai
Vasile Ilie Doru Bucuresti Săptămâna 7 - 13 mai
Balosu Mihai Bucuresti Săptămâna 7 - 13 mai
Teaca Alexandru Constanta Săptămâna 7 - 13 mai
Radu Cristian Bucuresti Săptămâna 7 - 13 mai
Leneschi Gabriel Gropnita Săptămâna 7 - 13 mai
Mocanu Cristian Pitesti Săptămâna 7 - 13 mai
Pintilie Daniela Pitesti Săptămâna 7 - 13 mai
Dascal Vasile Andrei Cluj Napoca Săptămâna 7 - 13 mai
Gavrila Adrian Bucuresti Săptămâna 7 - 13 mai
Panoiu Vlad Constantin Bumbesti Jiu Săptămâna 7 - 13 mai
Burghelea Cristian Gheorghe Roman Săptămâna 7 - 13 mai
Foalea Bogdan Timisoara Săptămâna 7 - 13 mai
Culache Simona Galati Săptămâna 7 - 13 mai
Anghel Marius Bucuresti Săptămâna 7 - 13 mai
Ungureanu Georgiana Dragutesti Săptămâna 7 - 13 mai
Ionita George Gradistea Săptămâna 7 - 13 mai
Gotea Corneliu Mihai Turda Săptămâna 7 - 13 mai
Ciurea Marian Dragomiresti Vale Săptămâna 7 - 13 mai
Mera Laura Iasi Săptămâna 7 - 13 mai
Cotie Nicolae Zalau Săptămâna 7 - 13 mai
Bojan Ionut Stefan Dobroesti Săptămâna 7 - 13 mai
Oprescu Eduard Ion Ramnicu Valcea Săptămâna 7 - 13 mai
Zaharia Cristina Galati Săptămâna 7 - 13 mai
Badea Gabriel Baleni Romani Săptămâna 7 - 13 mai
Ghimus Mihai Bucuresti Săptămâna 7 - 13 mai
Crasovan Mihai Suceava Săptămâna 7 - 13 mai
Muntean Marian Brasov Săptămâna 7 - 13 mai
Platu Cristina Podu Iloaiei Săptămâna 7 - 13 mai
Curca Stelian Mihai Tulghes Săptămâna 7 - 13 mai
Giuchi Ovidiu Valentin Ghiroda Săptămâna 7 - 13 mai
Dadacus Daniela Talmaciu Săptămâna 7 - 13 mai
Burbutan Ionel Valea Calugareasca Săptămâna 7 - 13 mai
Hategan Silviu Aiud Săptămâna 7 - 13 mai
Dumitru Mariana Teisori Săptămâna 7 - 13 mai
Vladasel Ionut Cristian Slatina Săptămâna 7 - 13 mai
Nerghesan Razvan Ionel Timisoara Săptămâna 7 - 13 mai
Deaconu Mihaela Bucuresti Săptămâna 7 - 13 mai
Stan Cornel Pitesti Săptămâna 7 - 13 mai
Fulgescu Nicoleta Bucuresti Săptămâna 7 - 13 mai
Bedregianu Vasilica Husi Săptămâna 7 - 13 mai
Juveloiu Diana Bucuresti Săptămâna 7 - 13 mai
Mitan Ilie Bucuresti Săptămâna 7 - 13 mai
Dina Dragos Luigi Manesti Săptămâna 7 - 13 mai
Omete Bogdan Bucuresti Săptămâna 7 - 13 mai
Simu Mircea Cugir Săptămâna 7 - 13 mai
Dinu Florentina Pecineaga Săptămâna 7 - 13 mai
Capata Gabriela Sebes Săptămâna 7 - 13 mai
Petcu Georgica Niculesti Săptămâna 7 - 13 mai
Simu Ioana Blaj Săptămâna 7 - 13 mai
Maravela Mihai Braila Săptămâna 7 - 13 mai
Anton Constantin Bucuresti Săptămâna 7 - 13 mai
Cotuna Dana Ineu Săptămâna 7 - 13 mai
Toth Roland Crasna Săptămâna 7 - 13 mai
Novac Radu Timisoara Săptămâna 7 - 13 mai
Marin Constantin Puscasi Săptămâna 7 - 13 mai
Florea Marian Bogdan Pitesti Săptămâna 7 - 13 mai
Marin Catalin Ghimpati Săptămâna 7 - 13 mai
Ivan Laurentiu Cornel Galati Săptămâna 7 - 13 mai
Toma Mirela Bucuresti Săptămâna 7 - 13 mai
Sarbut Mihai Oradea Săptămâna 7 - 13 mai
Dobre Daniel Mihaita Bucuresti Săptămâna 7 - 13 mai
Dobre Daniel Mihaita Bucuresti Săptămâna 7 - 13 mai
Gherda Iulian Bucuresti Săptămâna 7 - 13 mai
Rosu Emilia Ocna Mures Săptămâna 7 - 13 mai
Gandila Daniel Sibiu Săptămâna 7 - 13 mai
Csizmadia Petru Topolovatu Mare Săptămâna 7 - 13 mai
Magda Adrian Baia Mare Săptămâna 7 - 13 mai
Grigorita Adrian Onesti Săptămâna 7 - 13 mai
Popescu Adrian Gabriel Otelu Rosu Săptămâna 7 - 13 mai
Puiu Nicolae Timisoara Săptămâna 7 - 13 mai
Nemes Avram Floresti Săptămâna 7 - 13 mai
Serac Cornel Grosi Săptămâna 7 - 13 mai
Tanasescu Scarlat Santy Constantin Slatina Săptămâna 7 - 13 mai
Ionescu Catalin Mioveni Săptămâna 7 - 13 mai
Dodot Constantin Comarnic Săptămâna 7 - 13 mai
Lorincz Adrian Alba Iulia Săptămâna 7 - 13 mai
Badulescu Emil Giurgiu Săptămâna 7 - 13 mai
Corcos Ion Bucuresti Săptămâna 7 - 13 mai
Ustea Didinica Calarasi Săptămâna 7 - 13 mai
Dibu Vasile Vaslui Săptămâna 7 - 13 mai
Gherghel Marius Bacau Săptămâna 7 - 13 mai
Baltag Silviu Botosani Săptămâna 7 - 13 mai
Casaru Alexandru Bucuresti Săptămâna 7 - 13 mai
Leonte Valea Bucuresti Săptămâna 7 - 13 mai
Blajan Felician Octavian Aiud Săptămâna 7 - 13 mai
Pandrea Florin Campulung Săptămâna 7 - 13 mai
Chiriac Corina Brasov Săptămâna 7 - 13 mai
Anutoiu Laura Ramnicu Valcea Săptămâna 7 - 13 mai
Petros Gheorghe Loghin Deva Săptămâna 7 - 13 mai
Tudorache Floarea Doicesti Săptămâna 7 - 13 mai
Naparus George Comarnic Săptămâna 7 - 13 mai
Tudorache Floarea Doicesti Săptămâna 7 - 13 mai
Butnaru Ionel Bucuresti Săptămâna 7 - 13 mai
Petrus Maria Bacau Săptămâna 7 - 13 mai
Papa Ionut Marian Bucuresti Săptămâna 7 - 13 mai
Stama Corina Galati Săptămâna 7 - 13 mai
Sandulescu Floricica Pitesti Săptămâna 7 - 13 mai
Toma Monica Ginorica Barlad Săptămâna 7 - 13 mai
Fagarasan Stefan Simleu Silvaniei Săptămâna 7 - 13 mai
Gusoi Adrian Bucuresti Săptămâna 7 - 13 mai
Stroe Angelica Traian Buzau Săptămâna 7 - 13 mai
Andrei Marinela Bucuresti Săptămâna 7 - 13 mai
Neacsu Eugen Pietrosani Săptămâna 7 - 13 mai
Stan Cristian Buzau Săptămâna 7 - 13 mai
Marinache Gabriel Pantelimon Săptămâna 7 - 13 mai
Ochisor Ionut Focsani Săptămâna 7 - 13 mai
Nuta Sebastian Costinel Filipestii de Padure Săptămâna 7 - 13 mai
Enache Flavius Bucuresti Săptămâna 7 - 13 mai
Georgescu Carmen Silvia Bucuresti Săptămâna 7 - 13 mai
Gheorghica Laurentiu Razvan Caracal Săptămâna 7 - 13 mai
Burducea Bogdan Mihail Naeni Săptămâna 7 - 13 mai
Dumitru Angelina Bucuresti Săptămâna 7 - 13 mai
Pislaru Mariana Bucuresti Săptămâna 7 - 13 mai
Stroie Vasilica Constanta Săptămâna 7 - 13 mai
Grosoiu Alexandru Piatra Neamt Săptămâna 7 - 13 mai
Timnea Ioana Voluntari Săptămâna 7 - 13 mai
Taraboaca Laura Buzau Săptămâna 7 - 13 mai
Catanici Razvan Alba Iulia Săptămâna 7 - 13 mai
Oprea Vlad Cluj Napoca Săptămâna 7 - 13 mai
Homana Alexandru Sibiu Săptămâna 7 - 13 mai
Antochi Razvan Dorna Arini Săptămâna 7 - 13 mai
Nicoara Mihaela Agnes Galati Săptămâna 7 - 13 mai
Hirceag Bogdana Dorna Arini Săptămâna 7 - 13 mai
Krizsan Cristian Iosif Sighetu Marmatiei Săptămâna 7 - 13 mai
Buturugeanu Danut Adunatii Copaceni Săptămâna 7 - 13 mai
Roman Constantin Cosmin Targu Jiu Săptămâna 7 - 13 mai
Cristea Mihaela Galati Săptămâna 7 - 13 mai
Ciortan Alin Stelian Bucuresti Săptămâna 7 - 13 mai
Ciortan Alin Stelian Bucuresti Săptămâna 7 - 13 mai
Manciu Razvan Bacau Săptămâna 7 - 13 mai
Popa Adrian Deva Săptămâna 7 - 13 mai
Ciciu Constantin Bolbosi Săptămâna 7 - 13 mai
Oltean Elena Minodora Timisoara Săptămâna 7 - 13 mai
Berbec Ioana Rosu Săptămâna 7 - 13 mai
Giurgiu Corina Voluntari Săptămâna 7 - 13 mai
Stan Mircea Liviu Iasi Săptămâna 7 - 13 mai
Apostu Petru Sibiu Săptămâna 7 - 13 mai
Iancu Alexandru Zorleni Săptămâna 7 - 13 mai
Cursaru Gabriela Ploiesti Săptămâna 7 - 13 mai
Popa Boier Horea Dan Cluj Napoca Săptămâna 7 - 13 mai
Matei Oana Sabina Cocorastii Mislii Săptămâna 7 - 13 mai
Zgurean Anatolie Bucuresti Săptămâna 7 - 13 mai
Savu Amalia Ionela Alba Iulia Săptămâna 7 - 13 mai
Ardeleanu Constantin Adrian Buhusi Săptămâna 7 - 13 mai
Popescu Sorinela Pitesti Săptămâna 7 - 13 mai
Terita Daniel Mihai Sisesti Săptămâna 7 - 13 mai
Moraru Bogdan Ionut Bacau Săptămâna 7 - 13 mai
Neagu Marian Bucuresti Săptămâna 7 - 13 mai
Bivolariu Paul Galati Săptămâna 7 - 13 mai
Petre Alexandra Rosu Săptămâna 7 - 13 mai
Gabor Bogdan Cluj Napoca Săptămâna 7 - 13 mai
Balea Claudia Luciu Săptămâna 7 - 13 mai
Drumcea Ionel Branesti Săptămâna 7 - 13 mai
Constantin Antoneta Bucuresti Săptămâna 7 - 13 mai
Belba Gheorghe Pecinisca Săptămâna 7 - 13 mai
Radu Silviu Cristian Săptămâna 7 - 13 mai
Gogoncea Iuliana Gabriela Slatina Săptămâna 7 - 13 mai
Ianculovici Marius Timisoara Săptămâna 7 - 13 mai
Kiss Tamas Richard Ineu Săptămâna 7 - 13 mai
Ghilea Ingihan Denisa Constanta Săptămâna 7 - 13 mai
Miclaus Cosmin Valentin Satu Mare Săptămâna 7 - 13 mai
Colgiu Marian Glodeanu Sarat Săptămâna 7 - 13 mai
Grigore Costin Mizil Săptămâna 7 - 13 mai
Groza Sorin Liviu Oradea Săptămâna 7 - 13 mai
Pana Costel Cristian Bucuresti Săptămâna 7 - 13 mai
Geru Paul Ramnicu Sarat Săptămâna 7 - 13 mai
Kovacs Ladislau Bucuresti Săptămâna 7 - 13 mai
Kovacs Ladislau Bucuresti Săptămâna 7 - 13 mai
Cibu Andrei Rares Alba Iulia Săptămâna 7 - 13 mai
Kheregi Tudor Dacian Popesti Săptămâna 7 - 13 mai
Tuluca Emilian Modelu Săptămâna 7 - 13 mai
Boerean Monica Bistrita Săptămâna 7 - 13 mai
Boerean Monica Bistrita Săptămâna 7 - 13 mai
Matus Dorina Zalau Săptămâna 7 - 13 mai
Macare Simona Monica Timisoara Săptămâna 7 - 13 mai
Bonis Mihaita Sabisa Săptămâna 7 - 13 mai
Gradinaru Elena Tulcea Săptămâna 7 - 13 mai
Greavu Radu Nicolae Timisoara Săptămâna 7 - 13 mai
Furdui Adrian Abrud Săptămâna 7 - 13 mai
Vlad Marius Bragadiru Săptămâna 7 - 13 mai
Ciubotariu Sandu Suceava Săptămâna 7 - 13 mai
Sabou Ionut Baia Mare Săptămâna 7 - 13 mai
Crivac Vasile Mioveni Săptămâna 7 - 13 mai
Burghelea Cristian Gheorghe Roman Săptămâna 7 - 13 mai
Pavel Daniel Branistea Săptămâna 7 - 13 mai
Cata Daniel Matei Rahau Săptămâna 7 - 13 mai
Sabareanu Gabriel Merei Săptămâna 7 - 13 mai
Matrescu Doru Botosani Săptămâna 7 - 13 mai
Matei Dorin Ticau Săptămâna 7 - 13 mai
Oprica Vasile Ciurea Săptămâna 7 - 13 mai
Calian Mariana Cluj Napoca Săptămâna 7 - 13 mai
Laurentiu Mihai Lupeni Săptămâna 7 - 13 mai
Rosu Danut Targoviste Săptămâna 7 - 13 mai
Plapana Florin Nehoiu Săptămâna 7 - 13 mai
Croitoru Ramon Ramnicu Valcea Săptămâna 7 - 13 mai
Constantinescu Codrut Constantin Caracal Săptămâna 7 - 13 mai
Pirneci Florea Pitesti Săptămâna 7 - 13 mai
Pistol Ion Edit Ramnicu Valcea Săptămâna 7 - 13 mai
Pripeagu Violeta Craiova Săptămâna 7 - 13 mai
Pripeagu Violeta Craiova Săptămâna 7 - 13 mai
Barsanu Constantin Timisoara Săptămâna 7 - 13 mai
Rosu Dana Cluj Napoca Săptămâna 7 - 13 mai
Spulber Iulia Madalina Bucuresti Săptămâna 7 - 13 mai
Grigore Dumitru Timisoara Săptămâna 7 - 13 mai
Dalgeanu Eduard Pitesti Săptămâna 7 - 13 mai
Mihalache Petrut Popesti Leordeni Săptămâna 7 - 13 mai
Cojar Catalin Brasov Săptămâna 7 - 13 mai
Surdu Marius Braila Săptămâna 7 - 13 mai
Manciulescu Cornelia Buzau Săptămâna 7 - 13 mai
Stroie Dan Marasesti Săptămâna 7 - 13 mai
Ionescu Adrian Ploiesti Săptămâna 7 - 13 mai
Raileanu Ionut Bucuresti Săptămâna 7 - 13 mai
Cristea George Rosiori de Vede Săptămâna 7 - 13 mai
Militaru Florin Daniel Hunedoara Săptămâna 7 - 13 mai
Tiulea Ionut Iasi Săptămâna 7 - 13 mai
Dumitru Florin Bucuresti Săptămâna 7 - 13 mai
Corpodeanu Florin Cluj Napoca Săptămâna 7 - 13 mai
Grigoriu Constantin Cosmin Rasca Săptămâna 7 - 13 mai
Ivan Alexandru Valenii de Munte Săptămâna 7 - 13 mai
Bereschi Iulia Diana Cluj Napoca Săptămâna 7 - 13 mai
Sinka Adam Oradea Săptămâna 7 - 13 mai
Calu Catalin Galati Săptămâna 7 - 13 mai
Stan Aurel Bucuresti Săptămâna 7 - 13 mai
Miculescu Marian Clinceni Săptămâna 7 - 13 mai
Butoc Andrian Bucuresti Săptămâna 7 - 13 mai
Ciorobea Florian Georgica Drobeta Turnu Severin Săptămâna 7 - 13 mai
Busi Laurentiu Sibiu Săptămâna 7 - 13 mai
Pitigoi Maria Mirabela Targu Jiu Săptămâna 7 - 13 mai
Selea Cosmin Andrei Brebina Săptămâna 7 - 13 mai
Selea Cosmin Andrei Brebina Săptămâna 7 - 13 mai
Amaritei Lucian Miroslava Săptămâna 7 - 13 mai
Ene Florin Focsani Săptămâna 7 - 13 mai
Stuparu Miron Gradinari Săptămâna 7 - 13 mai
Ignatov Silvia Tulcea Săptămâna 7 - 13 mai
Tudorache Sebastian Ploiesti Săptămâna 7 - 13 mai
Dobre Cornel Bucuresti Săptămâna 7 - 13 mai
Nilas Crina Zalau Săptămâna 7 - 13 mai
Kacso Tibor Santana de Mures Săptămâna 7 - 13 mai
Tomoioaga Silvia Sighetu Marmatiei Săptămâna 7 - 13 mai
Mantea Mihaela Bucecea Săptămâna 7 - 13 mai
Vlad Claudia Maria Sibiu Săptămâna 7 - 13 mai
Simion Gabriel Rosu Săptămâna 7 - 13 mai
Popovici Mihaela Alina Oradea Săptămâna 7 - 13 mai
Bleotu Stefan Madalin Craiova Săptămâna 7 - 13 mai
Ene Vasile Movilita Săptămâna 7 - 13 mai
Corbu Cosmin Alba Iulia Săptămâna 7 - 13 mai
Vasilca Iulian Clejani Săptămâna 7 - 13 mai
Busescu Ionel Bucuresti Săptămâna 7 - 13 mai
Anghel Laurentiu Buzau Săptămâna 7 - 13 mai
Puia Adriana Buzau Săptămâna 7 - 13 mai
Arabolu Dan Gabriel Bucuresti Săptămâna 7 - 13 mai
Andrei Stefan Ploiesti Săptămâna 7 - 13 mai
Lupu Marius Perisoru Săptămâna 7 - 13 mai
Albici Flavius Teodor Targu Jiu Săptămâna 7 - 13 mai
Nimereala Elena Breaza Săptămâna 7 - 13 mai
Apetrei Vasilica Bucuresti Săptămâna 7 - 13 mai
Ichim Alin Marian Santa Mare Săptămâna 7 - 13 mai
Florea Ramona Alina Ucea de Jos Săptămâna 7 - 13 mai
Cubitchi Mihai Adrian Bucuresti Săptămâna 7 - 13 mai
Avram Claudiu Cugir Săptămâna 7 - 13 mai
Turda Bogdan Selimbar Săptămâna 7 - 13 mai
Nicolae Aurelian Bucuresti Săptămâna 7 - 13 mai
Clim Lucian Auras Constanta Săptămâna 7 - 13 mai
Miinea Florin Bucuresti Săptămâna 7 - 13 mai
Dragut Adrian Bucuresti Săptămâna 7 - 13 mai
Ungureanu Ramona Ionela Trifesti Săptămâna 7 - 13 mai
Filip Adrian Rosiori de Vede Săptămâna 7 - 13 mai
Hancu Ionel Braila Săptămâna 7 - 13 mai
Baranga Mitica Daniel Galati Săptămâna 7 - 13 mai
Dee Anton Campia Turzii Săptămâna 7 - 13 mai
Radu Cornel Buzau Săptămâna 7 - 13 mai
Mosanu Doru Vaslui Săptămâna 7 - 13 mai
Arghir Florin Braila Săptămâna 7 - 13 mai
Pavaluca Octavian Onesti Săptămâna 7 - 13 mai
Moldovan Lucretia Lupeni Săptămâna 7 - 13 mai
Anghel Mircea Sebesel Săptămâna 7 - 13 mai
Deac Maria Cristina Sibiu Săptămâna 7 - 13 mai
Ianus Zoltan Sannicolau Mare Săptămâna 7 - 13 mai
Lupsoiu Constantin Matasari Săptămâna 7 - 13 mai
Dobrila Sergiu Sibiu Săptămâna 7 - 13 mai
Grigore Violeta Elena Motru Săptămâna 7 - 13 mai
Ciocan Mihaela Roman Săptămâna 7 - 13 mai
Stefanescu Daniela Brasov Săptămâna 7 - 13 mai
Caus Marian Galati Săptămâna 7 - 13 mai
Tabacariu Tinca Vaslui Săptămâna 7 - 13 mai
Spulber Stefan Iulian Gura Vitioarei Săptămâna 7 - 13 mai
Mihaly Attila Aron Miercurea Ciuc Săptămâna 7 - 13 mai
Nadrag Sorin Tulcea Săptămâna 7 - 13 mai
Ceausu Florentin Bragadiru Săptămâna 7 - 13 mai
Balazs Francisc Aiud Săptămâna 7 - 13 mai
Hritcu Stefan Iasi Săptămâna 7 - 13 mai
Geambasu Vasile Pitesti Săptămâna 7 - 13 mai
Stoica Dumitru Laurentiu Odobesti Săptămâna 7 - 13 mai
Darlau Diana Bacau Săptămâna 7 - 13 mai
Dumitru Ion Laurentiu Traian Săptămâna 7 - 13 mai
Kalman Balazs Oradea Săptămâna 7 - 13 mai
Drimus Istvan Sighetu Marmatiei Săptămâna 7 - 13 mai
Zanete Nicolae Crevedia Mare Săptămâna 7 - 13 mai
Manole Adrian Cernavoda Săptămâna 7 - 13 mai
Arniceru Daniel Otelu Rosu Săptămâna 7 - 13 mai
Nagy Maria Lupeni Săptămâna 7 - 13 mai
Coman Alina Bucuresti Săptămâna 7 - 13 mai
Irimia Florin Suceava Săptămâna 7 - 13 mai
Ilie Cristina Branistea Săptămâna 7 - 13 mai
Cristea Claudiu 1 Decembrie Săptămâna 7 - 13 mai
Akacsos Zsolt Belin Săptămâna 7 - 13 mai
Gulea Nicolae Trandafir Caracal Săptămâna 7 - 13 mai
Puscasu Florin Saucesti Săptămâna 7 - 13 mai
Nica Gheorghe Gabriel Bucuresti Săptămâna 7 - 13 mai
Branzea Sebastian Sfantu Gheorghe Săptămâna 7 - 13 mai
Neagu Elena Bucuresti Săptămâna 7 - 13 mai
Rotaru Cristian Bucuresti Săptămâna 7 - 13 mai
Nicolae Georgiana Barbulesti Săptămâna 7 - 13 mai
Piele Alin Bradesti Săptămâna 7 - 13 mai
Mitran Dana Alexandria Săptămâna 7 - 13 mai
Sutei Catalin Ionut Buzau Săptămâna 7 - 13 mai
Simion Florin Ploiesti Săptămâna 7 - 13 mai
Capota Irina Cluj Napoca Săptămâna 7 - 13 mai
Stoica Mihai Puchenii Mari Săptămâna 7 - 13 mai
Bulai Celesin Bacau Săptămâna 7 - 13 mai
Popa Catalin Piatra Neamt Săptămâna 7 - 13 mai
Iusan Cristina Bistrita Săptămâna 7 - 13 mai
Ciobanu Ciprian Iasi Săptămâna 7 - 13 mai
Gavriloi Vasile Rasnov Săptămâna 7 - 13 mai
Voicu Andrei Bucuresti Săptămâna 7 - 13 mai
Tomulescu Marian 1 Decembrie Săptămâna 7 - 13 mai
Popa Ionut Alexandru Bucuresti Săptămâna 7 - 13 mai
Stan Floriana Aura Ramnicu Valcea Săptămâna 7 - 13 mai
Tudor Marius Botosani Săptămâna 7 - 13 mai
Lazar Laurentiu Buzau Săptămâna 7 - 13 mai
Stroie Ionut Iasi Săptămâna 7 - 13 mai
Parvu Eduard Bucuresti Săptămâna 7 - 13 mai
Bunescu Claudiu Bucuresti Săptămâna 7 - 13 mai
Ciobotoiu Valentin Fetesti Săptămâna 7 - 13 mai
Popescu George Titu Săptămâna 7 - 13 mai
Ciocarlan Gelu Constanta Săptămâna 7 - 13 mai
Toma Cristi Ovidiu Ploiesti Săptămâna 7 - 13 mai
Apetrachioaie Mihai Iasi Săptămâna 7 - 13 mai
Tatiana Tudor Bucuresti Săptămâna 7 - 13 mai
Czifra Estera Recas Săptămâna 7 - 13 mai
Nicolae Aurel Pitesti Săptămâna 7 - 13 mai
Zaharia Constantin Ramnicu Valcea Săptămâna 7 - 13 mai
Bancu Lenuta Medgidia Săptămâna 7 - 13 mai
Alius Talmaciu Vlad Iasi Săptămâna 7 - 13 mai
Jianu Laurentiu Caracal Săptămâna 7 - 13 mai
Sipos Levente Iernut Săptămâna 7 - 13 mai
Oprea Laura Bucuresti Săptămâna 7 - 13 mai
Ciobanu Ciprian Iasi Săptămâna 7 - 13 mai
Dumitru Alexandru Mihai Bucuresti Săptămâna 7 - 13 mai
Voicu Mihaela Bucuresti Săptămâna 7 - 13 mai
Tartacuta Cristi Ploiesti Săptămâna 7 - 13 mai
Negrea Oana Resita Săptămâna 7 - 13 mai
Hurdubaie Mihai Iasi Săptămâna 7 - 13 mai
Preda Lucian Bucuresti Săptămâna 7 - 13 mai
Nedelcu Oana Raluca Campulung Săptămâna 7 - 13 mai
Lapusneanu Florin Constanta Săptămâna 7 - 13 mai
Stan Ion Pipera Săptămâna 7 - 13 mai
Rosca Bucur Sorin Rasinari Săptămâna 7 - 13 mai
Focsaneanu Florin Bucuresti Săptămâna 7 - 13 mai
Stefan Daniel Giurgiu Săptămâna 7 - 13 mai
Agafitei Ciprian Miroslava Săptămâna 7 - 13 mai
Mihai Valentin Buzau Săptămâna 7 - 13 mai
Davidescu Livia Ploiesti Săptămâna 7 - 13 mai
Barbos Nicolae Baia Mare Săptămâna 7 - 13 mai
Marin Mihaela Calarasi Săptămâna 7 - 13 mai
Culga Alexandru Iusin Alba Iulia Săptămâna 7 - 13 mai
Grim Wilhelm Cluj Napoca Săptămâna 7 - 13 mai
Tanase Petre Iasi Săptămâna 30 apr - 6 mai
Balint Alin Constantin Moinesti Săptămâna 30 apr - 6 mai
Toscu Octavian Constanta Săptămâna 30 apr - 6 mai
Oltei Ionel Gaesti Săptămâna 30 apr - 6 mai
Telpesel Adina Pitesti Săptămâna 30 apr - 6 mai
Stoica Alexandru Marius Pitesti Săptămâna 30 apr - 6 mai
Stanescu Daniel Otopeni Săptămâna 30 apr - 6 mai
Craciun Cosmin Sibiu Săptămâna 30 apr - 6 mai
Popa Livia Cristina Tarnaveni Săptămâna 30 apr - 6 mai
Stan Cecilia Luiza Bucuresti Săptămâna 30 apr - 6 mai
Ciobanu Constantin Iasi Săptămâna 30 apr - 6 mai
Bocanescu Verona Bucuresti Săptămâna 30 apr - 6 mai
Istoc Nicusor Bacau Săptămâna 30 apr - 6 mai
Hanta Radu Lugoj Săptămâna 30 apr - 6 mai
Dinu Ion Beceni Săptămâna 30 apr - 6 mai
Gorgan Virgil Dorohoi Săptămâna 30 apr - 6 mai
Preda Catalin Bucuresti Săptămâna 30 apr - 6 mai
Salajan Nicolae Timisoara Săptămâna 30 apr - 6 mai
Sandu Daniel Bucuresti Săptămâna 30 apr - 6 mai
Mihai Marian Bucuresti Săptămâna 30 apr - 6 mai
Caplescu Mihail Vulcana Pandele Săptămâna 30 apr - 6 mai
Vit Cristina Alin Lugoj Săptămâna 30 apr - 6 mai
Sarboiu Maria Mirabela Francesti Săptămâna 30 apr - 6 mai
Nita Stefan Adrian Buzau Săptămâna 30 apr - 6 mai
Pocsai Eva Edith Reghin Săptămâna 30 apr - 6 mai
Bugnar Emil Bistrita Săptămâna 30 apr - 6 mai
Ban Ovidiu Cluj Napoca Săptămâna 30 apr - 6 mai
Stoianovici Nenad Resita Săptămâna 30 apr - 6 mai
Costea Constantin Voluntari Săptămâna 30 apr - 6 mai
Vasilescu Radu Buzau Săptămâna 30 apr - 6 mai
Terita Daniel Mihai Sisesti Săptămâna 30 apr - 6 mai
Stanculescu Florin Mihai Tatarastii de Jos Săptămâna 30 apr - 6 mai
Onaca Paul Andrei Turda Săptămâna 30 apr - 6 mai
Rizea Florin Bucuresti Săptămâna 30 apr - 6 mai
Ciobanu Margian Elena 41244 Săptămâna 30 apr - 6 mai
Muntianu Cristian Adrian Bacau Săptămâna 30 apr - 6 mai
Enache Danut Iasi Săptămâna 30 apr - 6 mai
Coteanu Ana Maria Buzau Săptămâna 30 apr - 6 mai
Miclaus Eniko Cluj Napoca Săptămâna 30 apr - 6 mai
Birlede Claudia Targu Jiu Săptămâna 30 apr - 6 mai
Parvu Georgel Doru Pitesti Săptămâna 30 apr - 6 mai
Vlad Carmen Laura Galati Săptămâna 30 apr - 6 mai
Blanaru Iulian Iasi Săptămâna 30 apr - 6 mai
Golomici Sebastian Arad Săptămâna 30 apr - 6 mai
Ion Marian Ploiesti Săptămâna 30 apr - 6 mai
Ion Mihaela Cristiana Bucuresti Săptămâna 30 apr - 6 mai
Tipuc Eugen Spineni Săptămâna 30 apr - 6 mai
Toma Simona Mioveni Săptămâna 30 apr - 6 mai
Balint Marinela Bacau Săptămâna 30 apr - 6 mai
Balint Marinela Bacau Săptămâna 30 apr - 6 mai
Luca Camelia Sanger Săptămâna 30 apr - 6 mai
Ionescu Ionut Raul Alexandria Săptămâna 30 apr - 6 mai
Tanta Bogdan Baia Mare Săptămâna 30 apr - 6 mai
Colceriu Septimiu Cluj Napoca Săptămâna 30 apr - 6 mai
Vlasceanu Elena Voluntari Săptămâna 30 apr - 6 mai
Florea Cristian Branesti Săptămâna 30 apr - 6 mai
Abrudan Daniela Rachitele Săptămâna 30 apr - 6 mai
Cojocaru Mariana Steluta Voluntari Săptămâna 30 apr - 6 mai
Ristea Danut Rovinari Săptămâna 30 apr - 6 mai
Puscasu Sorin Petru Suceava Săptămâna 30 apr - 6 mai
Necucea Bogdan Ionut Giurgiu Săptămâna 30 apr - 6 mai
Muncioiu Bianca Alexandra Dabuleni Săptămâna 30 apr - 6 mai
Voicu Gabriel Aurelian Domnesti Săptămâna 30 apr - 6 mai
Popa Militaru Ion Targu Jiu Săptămâna 30 apr - 6 mai
Georgescu Marian Bucuresti Săptămâna 30 apr - 6 mai
Saicu Pusca Eronim Cluj Napoca Săptămâna 30 apr - 6 mai
Zanfirache Catalin Galati Săptămâna 30 apr - 6 mai
Sandu Maria Ploiesti Săptămâna 30 apr - 6 mai
Ungureanu Aleksandar Izvoru Barzii Săptămâna 30 apr - 6 mai
Havarneanu Cristian Malin Săptămâna 30 apr - 6 mai
Benicean Cosmin Ighiu Săptămâna 30 apr - 6 mai
Lefter Adrian Bucuresti Săptămâna 30 apr - 6 mai
Moraru Manole Ioana Diana Iasi Săptămâna 30 apr - 6 mai
Filimon Lucian Alexandru Bicaz Săptămâna 30 apr - 6 mai
Pascu Daniel Cosmin Slatina Săptămâna 30 apr - 6 mai
Horea Ioan Iasi Săptămâna 30 apr - 6 mai
Coman Ioan Iasi Săptămâna 30 apr - 6 mai
Garboescu Nicolae Florin Timisoara Săptămâna 30 apr - 6 mai
Lupu Ionel Ologeni Săptămâna 30 apr - 6 mai
Bunescu Claudiu Bucuresti Săptămâna 30 apr - 6 mai
Lemnaru Crinela Braila Săptămâna 30 apr - 6 mai
Kiss Ianos Bucuresti Săptămâna 30 apr - 6 mai
Ganea Ionut Drobeta Turnu Severin Săptămâna 30 apr - 6 mai
Szigyarto Viorica Zalau Săptămâna 30 apr - 6 mai
Moise Adriana Venera Moreni Săptămâna 30 apr - 6 mai
Raileanu Lucica Slobozia Săptămâna 30 apr - 6 mai
Tanase Constantin Paulesti Săptămâna 30 apr - 6 mai
Crisca Constantin Sura Mare Săptămâna 30 apr - 6 mai
Zamfirescu Marian Bucuresti Săptămâna 30 apr - 6 mai
Dadacus Daniela Talmaciu Săptămâna 30 apr - 6 mai
Stanciu Marius Cezar Bucuresti Săptămâna 30 apr - 6 mai
Tifui Adrian Tarcau Săptămâna 30 apr - 6 mai
Ghelmegeanu Anca Bucuresti Săptămâna 30 apr - 6 mai
Cioanca Mihai Ioan Sebes Săptămâna 30 apr - 6 mai
Hrducean Jean Alesd Săptămâna 30 apr - 6 mai
Oprea Lacrimioara Lorena Oradea Săptămâna 30 apr - 6 mai
Preda Marian Bucuresti Săptămâna 30 apr - 6 mai
Bucur Ciprian Cluj Napoca Săptămâna 30 apr - 6 mai
Mocanu Antonel Ramnicu Sarat Săptămâna 30 apr - 6 mai
Apostol Cornel Adrian Ploiesti Săptămâna 30 apr - 6 mai
Gabor Octavian Sibiu Săptămâna 30 apr - 6 mai
Olaru Marian Bucuresti Săptămâna 30 apr - 6 mai
Ratiu Adrian Baita Săptămâna 30 apr - 6 mai
Rosu Victor Daniel Targu Jiu Săptămâna 30 apr - 6 mai
Popescu Alexandru Gabriel Valenii de Munte Săptămâna 30 apr - 6 mai
Pardau Adrian Cluj Napoca Săptămâna 30 apr - 6 mai
Marcu Cosmin Urziceni Săptămâna 30 apr - 6 mai
Parvan Marius Bucuresti Săptămâna 30 apr - 6 mai
Crisan Catalin Pechea Săptămâna 30 apr - 6 mai
Toriay Antal Toplita Săptămâna 30 apr - 6 mai
Sasu Alina Sibiu Săptămâna 30 apr - 6 mai
Manciu Razvan Bacau Săptămâna 30 apr - 6 mai
Jdioreantu Nicolae Caransebes Săptămâna 30 apr - 6 mai
Gututui Dan Pitesti Săptămâna 30 apr - 6 mai
Zeca Marian Bucuresti Săptămâna 30 apr - 6 mai
Arnocz Szabina Brasov Săptămâna 30 apr - 6 mai
Stoian Emilia Popesti Leordeni Săptămâna 30 apr - 6 mai
Voinescu Gina Galati Săptămâna 30 apr - 6 mai
Voinescu Gina Galati Săptămâna 30 apr - 6 mai
Sandru Horia Dan Vistea de Jos Săptămâna 30 apr - 6 mai
Costea Razvan Galati Săptămâna 30 apr - 6 mai
Trifu Alina Anisoara Bucuresti Săptămâna 30 apr - 6 mai
Hosu Veronica Cluj Napoca Săptămâna 30 apr - 6 mai
Cimpeanu Cristian Bucuresti Săptămâna 30 apr - 6 mai
Bucur Razvan Sorin Bucuresti Săptămâna 30 apr - 6 mai
Mitrache Cosmin Targu Jiu Săptămâna 30 apr - 6 mai
Costea Marieta Brasov Săptămâna 30 apr - 6 mai
Miclescu Teodora Constanta Săptămâna 30 apr - 6 mai
Constantin Ionel Ograda Săptămâna 30 apr - 6 mai
Toma Elena Ionela Ploiesti Săptămâna 30 apr - 6 mai
Ionescu Violeta Pitesti Săptămâna 30 apr - 6 mai
Stanciu Ciprian Sinaia Săptămâna 30 apr - 6 mai
Boanda Cosmin Timisoara Săptămâna 30 apr - 6 mai
Ontol Csilla Frumoasa Săptămâna 30 apr - 6 mai
Alaci Eugenia Ploiesti Săptămâna 30 apr - 6 mai
Bejenaru Roxana Minodora Vernesti Săptămâna 30 apr - 6 mai
Balasoiu Lucian Robert Bucuresti Săptămâna 30 apr - 6 mai
Rusen Fanel Braila Săptămâna 30 apr - 6 mai
Tanase Ionela Bacau Săptămâna 30 apr - 6 mai
Berceanu Valentin Zimnicea Săptămâna 30 apr - 6 mai
Vrabioiu Adrian Maneciu Săptămâna 30 apr - 6 mai
Malutan Roxana Uricani Săptămâna 30 apr - 6 mai
Pup Manuela Florica Cluj Napoca Săptămâna 30 apr - 6 mai
Toma Georgiana Voluntari Săptămâna 30 apr - 6 mai
Bobosila Paul Bucuresti Săptămâna 30 apr - 6 mai
Ghinea Nelu Bucuresti Săptămâna 30 apr - 6 mai
Nasulea Cristin Alba Iulia Săptămâna 30 apr - 6 mai
Lorinczi Izabella Roxana Uricani Săptămâna 30 apr - 6 mai
Prodanescu Marius Craiova Săptămâna 30 apr - 6 mai
Dula Cristina Baia Mare Săptămâna 30 apr - 6 mai
Savu Victoria Bucuresti Săptămâna 30 apr - 6 mai
Vaceanu Gheorghe Bucuresti Săptămâna 30 apr - 6 mai
Petru Ioan Marian Sibiu Săptămâna 30 apr - 6 mai
Rosca Marius Focsani Săptămâna 30 apr - 6 mai
Stan Geanina Buzau Săptămâna 30 apr - 6 mai
Petru Ioan Marian Sibiu Săptămâna 30 apr - 6 mai
Perpegel Cozmin Targu Jiu Săptămâna 30 apr - 6 mai
Benedec Maria Gheorgheni Săptămâna 30 apr - 6 mai
Harasan Andrei Talmaciu Săptămâna 30 apr - 6 mai
Sirghie Laurentiu Marius Sibiu Săptămâna 30 apr - 6 mai
Tabacariu Nelu Vasile Vaslui Săptămâna 30 apr - 6 mai
Ionescu Alin Pitesti Săptămâna 30 apr - 6 mai
Berbec Florea Chiajna Săptămâna 30 apr - 6 mai
Dumitru Marius George Bucuresti Săptămâna 30 apr - 6 mai
Albrecht Viorel Galati Săptămâna 30 apr - 6 mai
Dumitru Marius George Bucuresti Săptămâna 30 apr - 6 mai
Lacatus Luminita Brasov Săptămâna 30 apr - 6 mai
Balasa Marius Florin Bucuresti Săptămâna 30 apr - 6 mai
Varna Vironel Padureni Săptămâna 30 apr - 6 mai
Chita Marina Petrosani Săptămâna 30 apr - 6 mai
Ursu Adrian Brasov Săptămâna 30 apr - 6 mai
Buzincu Lenuta Otopeni Săptămâna 30 apr - 6 mai
Lupu Nicolae Rucar Săptămâna 30 apr - 6 mai
Bratu Marius Constantin Ramnicu Valcea Săptămâna 30 apr - 6 mai
Dan Elisabeta Sebes Săptămâna 30 apr - 6 mai
Radu Nicusor Stelian Amara Săptămâna 30 apr - 6 mai
Schiau Sebastian Darlos Săptămâna 30 apr - 6 mai
Tutunaru Andrei Buhusi Săptămâna 30 apr - 6 mai
Stegar Adriana Zimandu Nou Săptămâna 30 apr - 6 mai
Muresan Dorin Alexandru Bistrita Săptămâna 30 apr - 6 mai
Morea Viorel Braila Săptămâna 30 apr - 6 mai
Poncea Andrei Turnu Magurele Săptămâna 30 apr - 6 mai
Pop Mariana Ioana Orlat Săptămâna 30 apr - 6 mai
Varzar Petru Corneliu Petrosani Săptămâna 30 apr - 6 mai
Mihai Danut Lipova Săptămâna 30 apr - 6 mai
Dumitru Andrei Bucuresti Săptămâna 30 apr - 6 mai
Serban Roxana Giurgiu Săptămâna 30 apr - 6 mai
Serban Roxana Giurgiu Săptămâna 30 apr - 6 mai
Manaila Constantin Buzau Săptămâna 30 apr - 6 mai
Cocos Mihaela Bucuresti Săptămâna 30 apr - 6 mai
Frincu Costinel Butesti Săptămâna 30 apr - 6 mai
Maris Ionut Viseu de Jos Săptămâna 30 apr - 6 mai
Mirica Valentin Decindeni Săptămâna 30 apr - 6 mai
Raducanu Ioana Mirabela Targu Frumos Săptămâna 30 apr - 6 mai
Bruma Vasile Popesti Leordeni Săptămâna 30 apr - 6 mai
Maris Ionut Viseu de Jos Săptămâna 30 apr - 6 mai
Calin Petrica Bucuresti Săptămâna 30 apr - 6 mai
Petre Ana Maria Glina Săptămâna 30 apr - 6 mai
Udroiu Simona Bucuresti Săptămâna 30 apr - 6 mai
Marin Elena Tatiana Tintesti Săptămâna 30 apr - 6 mai
Marin Petre Tintesti Săptămâna 30 apr - 6 mai
Nicolae Costel Laurentiu Voluntari Săptămâna 30 apr - 6 mai
Leanca Iulian Daniel Bucuresti Săptămâna 30 apr - 6 mai
Caraiman Costin Constanta Săptămâna 30 apr - 6 mai
Posa Bogdan Malini Săptămâna 30 apr - 6 mai
Caraiman Costin Constanta Săptămâna 30 apr - 6 mai
Petrutiu Florin Cluj Napoca Săptămâna 30 apr - 6 mai
Herscovici Gheorghe Timisoara Săptămâna 30 apr - 6 mai
Gherman Cecelia Livioara Iasi Săptămâna 30 apr - 6 mai
Rotariu Petru Podoleni Săptămâna 30 apr - 6 mai
Tibuh Cornel Braila Săptămâna 30 apr - 6 mai
Petcu Ilie Bucov Săptămâna 30 apr - 6 mai
Deppner Andrei Sibiu Săptămâna 30 apr - 6 mai
Boeru Dana Brasov Săptămâna 30 apr - 6 mai
Macovici Adriana Tautii Magheraus Săptămâna 30 apr - 6 mai
Dumitru Iuliana Daniela Buzau Săptămâna 30 apr - 6 mai
Manoil Ioana Mihaela Sibiu Săptămâna 30 apr - 6 mai
Cristea Ovidiu Vlad Alexandria Săptămâna 30 apr - 6 mai
Nicu Gheorghe Mateesti Săptămâna 30 apr - 6 mai
Petrea Gabriela Sascut Săptămâna 30 apr - 6 mai
Ditu Daniela Viorica Plataresti Săptămâna 30 apr - 6 mai
Morariu Sorina Cluj Napoca Săptămâna 30 apr - 6 mai
Pasol Artur Rosiori de Vede Săptămâna 30 apr - 6 mai
Bunget Florentina Bals Săptămâna 30 apr - 6 mai
Petre Mihail Bucuresti Săptămâna 30 apr - 6 mai
Pinzariu Silviu Turnu Magurele Săptămâna 30 apr - 6 mai
Musteata Petrica Iasi Săptămâna 30 apr - 6 mai
Bucur George Brasov Săptămâna 30 apr - 6 mai
Belea Victor Resita Săptămâna 30 apr - 6 mai
Calin Sorin Soldanu Săptămâna 30 apr - 6 mai
Muc Ion Valenii de Munte Săptămâna 30 apr - 6 mai
Zamfirescu Cezar Bucuresti Săptămâna 30 apr - 6 mai
Bojan Ramona Dobroesti Săptămâna 30 apr - 6 mai
Vezentan Vasile Satu Mare Săptămâna 30 apr - 6 mai
Chivu Alina Cristina Floresti Săptămâna 30 apr - 6 mai
Mihalache Radu Iasi Săptămâna 30 apr - 6 mai
Nasui Bogdan Viseu de Jos Săptămâna 30 apr - 6 mai
Liciu Tudora Plataresti Săptămâna 30 apr - 6 mai
Liciu Tudora Plataresti Săptămâna 30 apr - 6 mai
Velea Stefan Eugen Piatra Neamt Săptămâna 30 apr - 6 mai
Szanto Claudiu Cluj Napoca Săptămâna 30 apr - 6 mai
Clinciu Bogdan Bucuresti Săptămâna 30 apr - 6 mai
Banica Simona Constanta Săptămâna 30 apr - 6 mai
Banica Simona Constanta Săptămâna 30 apr - 6 mai
Dumitru Niculae Voluntari Săptămâna 30 apr - 6 mai
Balu Nicolae Targu Jiu Săptămâna 30 apr - 6 mai
Dumitru Niculae Voluntari Săptămâna 30 apr - 6 mai
Ciurea Viorel 41144 Săptămâna 30 apr - 6 mai
Vilcea Marian Sorin Slatina Săptămâna 30 apr - 6 mai
Dumitru Cristiana Maria Ploiesti Săptămâna 30 apr - 6 mai
Varga Enicu Targu Secuiesc Săptămâna 30 apr - 6 mai
Ionescu Alin Pitesti Săptămâna 30 apr - 6 mai
Ivan Viorel Nicu Otopeni Săptămâna 30 apr - 6 mai
Boulescu Gheorghe Bucuresti Săptămâna 30 apr - 6 mai
Galatanu Ioan Iasi Săptămâna 30 apr - 6 mai
Santa Iosif Timisoara Săptămâna 30 apr - 6 mai
Todoran Adrian Sibiu Săptămâna 30 apr - 6 mai
Sangiu Daniel Bacau Săptămâna 30 apr - 6 mai
Popa Maria Tulcea Săptămâna 30 apr - 6 mai
Bucur Petru Constantin Moldova Noua Săptămâna 30 apr - 6 mai
Paval Viorel Falticeni Săptămâna 30 apr - 6 mai
Popescu Claudiu Sebastian Slatina Săptămâna 30 apr - 6 mai
Bursumac Irena Bucuresti Săptămâna 30 apr - 6 mai
Dumitrascu Maria Bucuresti Săptămâna 30 apr - 6 mai
Bujor Viorel Iulian Gostilele Săptămâna 30 apr - 6 mai
Vaduva Gheorghita Bucuresti Săptămâna 30 apr - 6 mai
Dodu Francesca Galati Săptămâna 30 apr - 6 mai
Moianu Georgeta Targu Jiu Săptămâna 30 apr - 6 mai
Trifoi Erica Baia Mare Săptămâna 30 apr - 6 mai
Vlad Mihaela Piatra Neamt Săptămâna 30 apr - 6 mai
Buruiana Marius Maricel Vanatori Săptămâna 30 apr - 6 mai
Michiu Alexandru Brasov Săptămâna 30 apr - 6 mai
Cociu Cosmin Suceava Săptămâna 30 apr - 6 mai
Vatui Mariana Bucuresti Săptămâna 30 apr - 6 mai
Popa Gheorghe Catalin Galati Săptămâna 30 apr - 6 mai
Mocanu Daniel Bucuresti Săptămâna 30 apr - 6 mai
Toma Valentin Bucuresti Săptămâna 30 apr - 6 mai
Manole Sorin Razvan Targoviste Săptămâna 30 apr - 6 mai
Cristea Rodica Cluj Napoca Săptămâna 30 apr - 6 mai
Gutiu Luminita Timisoara Săptămâna 30 apr - 6 mai
Saric Alexandru Bucuresti Săptămâna 30 apr - 6 mai
Grecu Florian Claudiu Dragasani Săptămâna 30 apr - 6 mai
Botez Corina Feldioara Săptămâna 30 apr - 6 mai
Satmare Emil Bucuresti Săptămâna 30 apr - 6 mai
Porojan Marian Pitesti Săptămâna 30 apr - 6 mai
Medea Constantin Lupeni Săptămâna 30 apr - 6 mai
Racovita Doina Beresti Săptămâna 30 apr - 6 mai
Pantea Nicolae Razvan Timisoara Săptămâna 30 apr - 6 mai
Cibian Emil Harau Săptămâna 30 apr - 6 mai
Marinica Bogdan Bucuresti Săptămâna 30 apr - 6 mai
Vasiliu Lucian Cluj Napoca Săptămâna 30 apr - 6 mai
Niculicea Iulian Buzau Săptămâna 30 apr - 6 mai
Turculet Gigel Falciu Săptămâna 30 apr - 6 mai
Caragea Alina Ramnicu Valcea Săptămâna 30 apr - 6 mai
Nicolae Ion Pitesti Săptămâna 30 apr - 6 mai
Dragu Viorel Bucuresti Săptămâna 30 apr - 6 mai
Iordache Alexandru Bucuresti Săptămâna 30 apr - 6 mai
Dragu Viorel Bucuresti Săptămâna 30 apr - 6 mai
Fat Paul Cristian Dej Săptămâna 30 apr - 6 mai
Dobre Valentin Galati Săptămâna 30 apr - 6 mai
Gutui Maftei Costel Bucuresti Săptămâna 30 apr - 6 mai
Reisz Hajnal Valea lui Mihai Săptămâna 30 apr - 6 mai
David George Cluj Napoca Săptămâna 30 apr - 6 mai
Samoila Marcel Ion Sibiu Săptămâna 30 apr - 6 mai
Macesanu Claudia Targoviste Săptămâna 30 apr - 6 mai
Banfi Zoltan Sannicolau Mare Săptămâna 30 apr - 6 mai
Becsenescu Andrei Emil Ramnicu Valcea Săptămâna 30 apr - 6 mai
Bako Albert Brasov Săptămâna 30 apr - 6 mai
Atanasoaie Felicia Cornetu Săptămâna 30 apr - 6 mai
Ionescu Dragos Bucuresti Săptămâna 30 apr - 6 mai
Cheles Cornelia Alexandru Odobescu Săptămâna 30 apr - 6 mai
Sarman Florin Alexandru Suceava Săptămâna 30 apr - 6 mai
Ion Avram Sihleanu Săptămâna 30 apr - 6 mai
Mocan Marinel Vidra Săptămâna 30 apr - 6 mai
Nitu Paula Bucuresti Săptămâna 30 apr - 6 mai
Cojocariu Emil Bacau Săptămâna 30 apr - 6 mai
Banuta Irina Florentina Ploiesti Săptămâna 30 apr - 6 mai
Anghel Florin Chiajna Săptămâna 30 apr - 6 mai
Rus Cristian Sacele Săptămâna 30 apr - 6 mai
Ceraru Daniela Botosani Săptămâna 30 apr - 6 mai
Ciubotaru Romel Gabriel Uricani Săptămâna 30 apr - 6 mai
Sisca Lorena Puiesti Săptămâna 30 apr - 6 mai
Dinca Marius Bucuresti Săptămâna 30 apr - 6 mai
Bogveradze Vlad Sibiu Săptămâna 30 apr - 6 mai
Oelschlager Peter Bucuresti Săptămâna 30 apr - 6 mai
Andrei Cristina Bucuresti Săptămâna 30 apr - 6 mai
Gogea Vasile Danut Ortisoara Săptămâna 30 apr - 6 mai
Andrei Cristina Bucuresti Săptămâna 30 apr - 6 mai
Botea Sorin Tulcea Săptămâna 30 apr - 6 mai
Botea Sorin Tulcea Săptămâna 30 apr - 6 mai
Chioaru Andreea Onesti Săptămâna 30 apr - 6 mai
Crisan Daliana Resita Săptămâna 30 apr - 6 mai
Jinar Ovidiu Sibiu Săptămâna 30 apr - 6 mai
Lupean Maria Alba Iulia Săptămâna 30 apr - 6 mai
Crasnic Dinu Timisoara Săptămâna 30 apr - 6 mai
Ivan Marius Coriolan Timisoara Săptămâna 30 apr - 6 mai
Armas Nelu Tautii Magheraus Săptămâna 30 apr - 6 mai
Simandan Adrian Macea Săptămâna 30 apr - 6 mai
Ormenean Radu Schitu Săptămâna 30 apr - 6 mai
Floarea Marian Curtea de Arges Săptămâna 30 apr - 6 mai
Gellert Zoltan Beclean Săptămâna 30 apr - 6 mai
Badeanu Roger Constantin Galati Săptămâna 30 apr - 6 mai
Corcos Ion Bucuresti Săptămâna 30 apr - 6 mai
Cristian Liliana Baia Mare Săptămâna 30 apr - 6 mai
Gherghel Petru Podu Iloaiei Săptămâna 30 apr - 6 mai
Staicu Alexandru Marian Bucuresti Săptămâna 30 apr - 6 mai
Zabuliche Marian Bucuresti Săptămâna 30 apr - 6 mai
Pascariu Cosmin Valerian Focsani Săptămâna 30 apr - 6 mai
Nemet Cristian Arad Săptămâna 30 apr - 6 mai
Marin Mariana Poiana Săptămâna 30 apr - 6 mai
Vasilescu Constantin Galati Săptămâna 30 apr - 6 mai
Stacu Ionut Ciprian Galati Săptămâna 30 apr - 6 mai
Nedelcu Marian Costinel Targoviste Săptămâna 30 apr - 6 mai
Csep Lucian Baia de Aries Săptămâna 30 apr - 6 mai
Milosteanu Paula Horezu Săptămâna 30 apr - 6 mai
Niculescu Lucian Galati Săptămâna 30 apr - 6 mai
Balea Nicolae Humaniac Bucuresti Săptămâna 30 apr - 6 mai
Zginbau Ionel Dorohoi Săptămâna 30 apr - 6 mai
Borcea Adrian Dumbrava Săptămâna 30 apr - 6 mai
Ene Viorel Vacareni Săptămâna 30 apr - 6 mai
Nichitoi Gheorghe Galati Săptămâna 30 apr - 6 mai
Tarcan Catalin Dej Săptămâna 30 apr - 6 mai
Dragomir Cristina Vaslui Săptămâna 30 apr - 6 mai
Mocanu Radu Galati Săptămâna 30 apr - 6 mai
Cucu Constantin Brasov Săptămâna 30 apr - 6 mai
Agache Marin Bucuresti Săptămâna 30 apr - 6 mai
Tezu Claudiu Lungani Săptămâna 30 apr - 6 mai
Parsoaga George Alexandria Săptămâna 30 apr - 6 mai
Megyesi Ervin Baia Mare Săptămâna 30 apr - 6 mai
Voicu Stefan Catalin Domnesti Săptămâna 30 apr - 6 mai
Cocutiu Alexandru Rogoz Săptămâna 30 apr - 6 mai
Elfian Ion Ovidiu Săptămâna 30 apr - 6 mai
Darla Constantin Octavian Craiova Săptămâna 30 apr - 6 mai
Tutuianu Ion Targoviste Săptămâna 30 apr - 6 mai
Anton Elena Suceava Săptămâna 30 apr - 6 mai
Anton Elena Suceava Săptămâna 30 apr - 6 mai
Mircea Adrian Merei Săptămâna 30 apr - 6 mai
Rad Gabriel Zalau Săptămâna 30 apr - 6 mai
Dobrinoiu Nicolae Bucuresti Săptămâna 30 apr - 6 mai
Plamada Catalin Iasi Săptămâna 30 apr - 6 mai
Fratutescu Mircea Timisoara Săptămâna 30 apr - 6 mai
Ghitulete Gabriel Ionut Otopeni Săptămâna 30 apr - 6 mai
Dudas Ioan Barsau Săptămâna 30 apr - 6 mai
Ciuraru Nicusor Petrisor Galati Săptămâna 30 apr - 6 mai
Vasilescu Marian Braila Săptămâna 30 apr - 6 mai
Soos Alexandru Galati Săptămâna 30 apr - 6 mai
Rogoz Bogdan Buzau Săptămâna 30 apr - 6 mai
Perjoc Elena Galati Săptămâna 30 apr - 6 mai
Iacob Emil Drobeta Turnu Severin Săptămâna 30 apr - 6 mai
Cracanu Sorin Mirel Bucuresti Săptămâna 30 apr - 6 mai
Dragomir Ana Maria Bucuresti Săptămâna 30 apr - 6 mai
Rus Romeo Cluj Napoca Săptămâna 30 apr - 6 mai
Damian Daniel Brasov Săptămâna 30 apr - 6 mai
Busuioc Ionel Barza Săptămâna 30 apr - 6 mai
David Vasile Florin Sinaia Săptămâna 30 apr - 6 mai
Pastita Florin Daniel Pitesti Săptămâna 30 apr - 6 mai
Stefanescu Petrica Bucuresti Săptămâna 30 apr - 6 mai
Trandafir Valentin Braila Săptămâna 30 apr - 6 mai
Mihaila Liviu Curtea de Arges Săptămâna 30 apr - 6 mai
Bajenaru Florin Darasti Ilfov Săptămâna 30 apr - 6 mai
Fratean Sergiu Victor Fagaras Săptămâna 30 apr - 6 mai
Dulgheru Cristinel Ciprian Agigea Săptămâna 30 apr - 6 mai
Virsag Ovidiu Valentin Brasov Săptămâna 30 apr - 6 mai
Teglas Adrian Alin Jibou Săptămâna 30 apr - 6 mai
Dumitrache George Gelu Giurgiu Săptămâna 30 apr - 6 mai
Cartan Iulian Bucuresti Săptămâna 30 apr - 6 mai
Anghel George Grajdana Săptămâna 30 apr - 6 mai
Ciuca Valentin Ramnicu Valcea Săptămâna 30 apr - 6 mai
Ionica Ionel Babaita Săptămâna 30 apr - 6 mai
Fratila Ioan Sura Mare Săptămâna 30 apr - 6 mai
Besna Nicolae Lucian Iancu Jianu Săptămâna 30 apr - 6 mai
Besna Nicolae Lucian Iancu Jianu Săptămâna 30 apr - 6 mai
Ceachir Mircea Cristian Timisoara Săptămâna 30 apr - 6 mai
Ilie Adrian Brasov Săptămâna 30 apr - 6 mai
Zglimbe Petru Oradea Săptămâna 30 apr - 6 mai
Chertita Petrisor Baia Mare Săptămâna 30 apr - 6 mai
Lungu Nelu Galati Săptămâna 30 apr - 6 mai
Iordache Claudiu Craiova Săptămâna 30 apr - 6 mai
Nadragea Florin Pitesti Săptămâna 30 apr - 6 mai
Tatu Marian Darvari Săptămâna 30 apr - 6 mai
Ursu Viviana Buzau Săptămâna 30 apr - 6 mai
Balan Gabriel Slobozia Săptămâna 30 apr - 6 mai
Poclau Silviu Iasi Săptămâna 30 apr - 6 mai
Ionita Ionel Slobozia Săptămâna 30 apr - 6 mai
Ilie Andreea Irina Ploiesti Săptămâna 30 apr - 6 mai
Cudan Florica Baia Mare Săptămâna 30 apr - 6 mai
Ivanichiki Kazici Iosif Dinias Săptămâna 30 apr - 6 mai
Ivanichiki Kazici Iosif Dinias Săptămâna 30 apr - 6 mai
Ungureanu Alexandru Periam Săptămâna 30 apr - 6 mai
Rotaru Valentina Galati Săptămâna 30 apr - 6 mai
Grelus Marius Bistrita Săptămâna 30 apr - 6 mai
Nae Daniel Otopeni Săptămâna 30 apr - 6 mai
Brebulet Dumitru Bucuresti Săptămâna 30 apr - 6 mai
Firei Alexandru Iulian Ramnicu Valcea Săptămâna 30 apr - 6 mai
Catana Sebastian Medias Săptămâna 30 apr - 6 mai
Filip Cristian Dej Săptămâna 30 apr - 6 mai
Tunaru Rodica Targu Jiu Săptămâna 30 apr - 6 mai
Mirea Constantin Bucuresti Săptămâna 30 apr - 6 mai
Ungureanu Sinela Stoenesti Săptămâna 30 apr - 6 mai
Dumitrescu Teodor Galati Săptămâna 30 apr - 6 mai
Dan Cristian Resita Săptămâna 30 apr - 6 mai
Perju Costel Vaslui Săptămâna 30 apr - 6 mai
Negrea Marius Campeni Săptămâna 30 apr - 6 mai
Stoica Gheorghe Pianu de Sus Săptămâna 30 apr - 6 mai
Csibi Kovaci Josef Ottilo Targu Mures Săptămâna 30 apr - 6 mai
Duma Cristian Florin Bucuresti Săptămâna 30 apr - 6 mai
Duna Cristian Florin Bucuresti Săptămâna 30 apr - 6 mai
Negrus Alexandra Cluj Napoca Săptămâna 30 apr - 6 mai
Albu Alexandru Bucuresti Săptămâna 30 apr - 6 mai
Stanciu Nicolae Oravita Săptămâna 30 apr - 6 mai
Arsene Constantin Bucuresti Săptămâna 30 apr - 6 mai
Catalina Stefan Valeriu Craiova Săptămâna 30 apr - 6 mai
Toader Adrian Aurel Buzau Săptămâna 30 apr - 6 mai
Savu Ignat Radu Constanta Săptămâna 30 apr - 6 mai
Cojocaru Nicolae Breaza Săptămâna 30 apr - 6 mai
Leonte Constantin Iasi Săptămâna 30 apr - 6 mai
Dumitrescu Mihaela Pitesti Săptămâna 30 apr - 6 mai
Totea Mircea Bucuresti Săptămâna 30 apr - 6 mai
Stoica Ana Maria Ganesti Săptămâna 30 apr - 6 mai
Florea Mihaela Pitesti Săptămâna 30 apr - 6 mai
Munteanu Corina Maria Bucuresti Săptămâna 30 apr - 6 mai
Ungureanu Alina Suceava Săptămâna 30 apr - 6 mai
Ristea Dorina Petruta Bucuresti Săptămâna 30 apr - 6 mai
Dumitru Mariana Giurgiu Săptămâna 30 apr - 6 mai
Lupu Nicolae Sibiu Săptămâna 30 apr - 6 mai
Lupu Gabriel Bucuresti Săptămâna 30 apr - 6 mai
Boiangiu Dorina Buzau Săptămâna 30 apr - 6 mai
Jernea Daniel Bucuresti Săptămâna 30 apr - 6 mai
Ursachi Carmen Falticeni Săptămâna 30 apr - 6 mai
Tica Tiberiu Bragadiru Săptămâna 30 apr - 6 mai
Dragan Eugen Mihai Tauti Săptămâna 30 apr - 6 mai
Nicolaescu Radu Timisoara Săptămâna 30 apr - 6 mai
Nedelcu Madalin Adrian Galati Săptămâna 30 apr - 6 mai
Venin Marius Dan Braila Săptămâna 30 apr - 6 mai
Torodoc Cristina Brasov Săptămâna 30 apr - 6 mai
Kulcsar Ferenc Zalau Săptămâna 30 apr - 6 mai
Cotei Viorel Alin Timisoara Săptămâna 30 apr - 6 mai
Piloiu Mihai Radu Sibiu Săptămâna 30 apr - 6 mai
Carjan Cristian Bucuresti Săptămâna 30 apr - 6 mai
Muraru Costel Moinesti Săptămâna 30 apr - 6 mai
Musat Ionut Targu Ocna Săptămâna 30 apr - 6 mai
Robu Adina Maria Roman Săptămâna 30 apr - 6 mai
Dragomir Mihai Geani Ramnicu Valcea Săptămâna 30 apr - 6 mai
Gavrila Mihai Sibiu Săptămâna 30 apr - 6 mai
Dragomir Mihai Geani Ramnicu Valcea Săptămâna 30 apr - 6 mai
Lucaci Ioan Oradea Săptămâna 30 apr - 6 mai
Delescu Adrian Stefan Botosani Săptămâna 30 apr - 6 mai
Festeu Marius Zalau Săptămâna 30 apr - 6 mai
Anghel Marian Dragomiresti Săptămâna 30 apr - 6 mai
Tarasa Daniela Bacau Săptămâna 30 apr - 6 mai
Iorga Ionut Braila Săptămâna 30 apr - 6 mai
Dancau Georgian Claudiu Timisoara Săptămâna 30 apr - 6 mai
Meszaros Beatrice Cluj Napoca Săptămâna 30 apr - 6 mai
Patrichi Ionel Florin Zorleni Săptămâna 30 apr - 6 mai
Balici Constantin Vicovu de Sus Săptămâna 30 apr - 6 mai
Ibanescu Daniela Galati Săptămâna 30 apr - 6 mai
Costin Iulian Iasi Săptămâna 30 apr - 6 mai
Popescu Cristian Constanta Săptămâna 30 apr - 6 mai
Paun Stefan Adrian Giurgiu Săptămâna 30 apr - 6 mai
Polifronie Mihaela Bucuresti Săptămâna 30 apr - 6 mai
Cherea Gheorghe Ramnicu Valcea Săptămâna 30 apr - 6 mai
Bucur Dan Onesti Săptămâna 30 apr - 6 mai
Miclea Marinela Buzau Săptămâna 30 apr - 6 mai
Anghel Sorin Smeura Săptămâna 30 apr - 6 mai
Ion Andra Bucuresti Săptămâna 30 apr - 6 mai
Balan Florin Constantin Lugoj Săptămâna 30 apr - 6 mai
Enache Gabriel Florin Bucuresti Săptămâna 30 apr - 6 mai
Postolache Dan Petrosani Săptămâna 30 apr - 6 mai
Barsan Emilia Sebes Săptămâna 30 apr - 6 mai
Oprisan Milu Barlad Săptămâna 30 apr - 6 mai
Iuja Ionut Daniel Cislau Săptămâna 30 apr - 6 mai
Dodos Constantin Comarnic Săptămâna 30 apr - 6 mai
Mihai Crina Sura Mare Săptămâna 30 apr - 6 mai
Parus Liviu Ramnicu Sarat Săptămâna 30 apr - 6 mai
Mihalache Dan Giurgiu Săptămâna 30 apr - 6 mai
Vultur Gabriel Ovidiu Reghin Săptămâna 30 apr - 6 mai
Corbu Mihai Bucuresti Săptămâna 30 apr - 6 mai
Ocheana Dan Galati Săptămâna 30 apr - 6 mai
Toma Georgel Galati Săptămâna 30 apr - 6 mai
Savu Mihai Marian Bucuresti Săptămâna 30 apr - 6 mai
Radui Mugurel Constantin Albesti Săptămâna 30 apr - 6 mai
Neneth Laszlo Covasna Săptămâna 30 apr - 6 mai
Dumitrescu Octaviana Bucuresti Săptămâna 30 apr - 6 mai
Cioaba Nicolae Balesti Săptămâna 30 apr - 6 mai
Zodiasu Luiza Baltesti Săptămâna 30 apr - 6 mai
Boteanu Marian Lucian Chiajna Săptămâna 30 apr - 6 mai
Szivacsek Adriana Semlac Săptămâna 30 apr - 6 mai
Andrei Silviu Constantin Chiajna Săptămâna 30 apr - 6 mai
Purcaru Stefania Brasov Săptămâna 30 apr - 6 mai
Matyasi Ana Maria Oradea Săptămâna 30 apr - 6 mai
Demyen Ana Maria Zalau Săptămâna 30 apr - 6 mai
Demyen Ana Maria Zalau Săptămâna 30 apr - 6 mai
Anghel Elena Bucuresti Săptămâna 30 apr - 6 mai
Curelea Constantin Alexandru Ploiesti Săptămâna 30 apr - 6 mai
Alexandroiu Denisa Buzau Săptămâna 30 apr - 6 mai
Gugiu Elena Laura Glina Săptămâna 30 apr - 6 mai
Dobrescu Adriana Bucuresti Săptămâna 30 apr - 6 mai
Nicolae Carmen Elena Bacau Săptămâna 30 apr - 6 mai
Obogeanu Maria Ramnicu Valcea Săptămâna 30 apr - 6 mai
Florea Apetrei Razvan Arva Săptămâna 30 apr - 6 mai
Bucur Marian Perisoru Săptămâna 30 apr - 6 mai
Haiduc Andrei Brasov Săptămâna 30 apr - 6 mai
Vasile Elena Bucuresti Săptămâna 30 apr - 6 mai
Mariescu Ion Cristian Ramnicu Valcea Săptămâna 30 apr - 6 mai
Lang Richard Floresti Săptămâna 30 apr - 6 mai
Munteanu Sebastian Ploiesti Săptămâna 30 apr - 6 mai
Chitu Vasile Valerica Buftea Săptămâna 30 apr - 6 mai
Costache Cristina Bucuresti Săptămâna 30 apr - 6 mai
Simion Nicolae Cristian Tulcea Săptămâna 30 apr - 6 mai
Parvu Remus Craiova Săptămâna 30 apr - 6 mai
Nita Viorel Crevedia Săptămâna 30 apr - 6 mai
Marcu Ana Maria Alba Iulia Săptămâna 30 apr - 6 mai
Florea Flavia Alina Alba Iulia Săptămâna 30 apr - 6 mai
David Simona Timisoara Săptămâna 30 apr - 6 mai
Luca Radu Ramnicu Valcea Săptămâna 30 apr - 6 mai
Mihai Gheorghe Alin Pitesti Săptămâna 30 apr - 6 mai
Floroiu Andrei Claudiu Corbeni Săptămâna 30 apr - 6 mai
Anghel Mihai Valentin Bucuresti Săptămâna 30 apr - 6 mai
Jercan Marian Ramnicu Sarat Săptămâna 30 apr - 6 mai
Dumitrache Toma Bucuresti Săptămâna 30 apr - 6 mai
Perca Ionut Vlad Baia Mare Săptămâna 30 apr - 6 mai
Ion Ilie Timisoara Săptămâna 30 apr - 6 mai
Soare Elena Calarasi Săptămâna 30 apr - 6 mai
Tudor Ionut Tintesti Săptămâna 30 apr - 6 mai
Dumitrascu Cornel Ploiesti Săptămâna 30 apr - 6 mai
Marton Gheorghe Sfantu Gheorghe Săptămâna 30 apr - 6 mai
Guran Dusan Varias Săptămâna 30 apr - 6 mai
Cheta Florin Inau Săptămâna 30 apr - 6 mai
Voicu Anghel Turnu Magurele Săptămâna 30 apr - 6 mai
Bojoaga Constantin Vaslui Săptămâna 30 apr - 6 mai
Hlinca Otto Marcel Resita Săptămâna 30 apr - 6 mai
Plescan Petronela Husi Săptămâna 30 apr - 6 mai
Apatachioae Elena Radauti Săptămâna 30 apr - 6 mai
Georgescu Mihai Ploiesti Săptămâna 30 apr - 6 mai
Mitoi Elena Giurgiu Săptămâna 30 apr - 6 mai
Oprescu Daniel Bucuresti Săptămâna 30 apr - 6 mai
Mitoi Florin Giurgiu Săptămâna 30 apr - 6 mai
Mitoi Florin Giurgiu Săptămâna 30 apr - 6 mai
Blanita Teodor Alexandru Ramnicu Valcea Săptămâna 30 apr - 6 mai
Mitoi Florin Giurgiu Săptămâna 30 apr - 6 mai
Sandu Constantin Bucuresti Săptămâna 30 apr - 6 mai
Morar Gheorghe Floresti Săptămâna 30 apr - 6 mai
Glodeanu Vasile Bucuresti Săptămâna 30 apr - 6 mai
Borzan Ioan Sarmasu Săptămâna 30 apr - 6 mai
Matei Marius Bucuresti Săptămâna 30 apr - 6 mai
Ilie Alin Adrian Pitesti Săptămâna 30 apr - 6 mai
Teudan Daniel Sebastian Arad Săptămâna 30 apr - 6 mai
Tirpe Catalin Alesd Săptămâna 30 apr - 6 mai
Vasiliu Petru Bucuresti Săptămâna 30 apr - 6 mai
Simionescu Carmen Maria Matasaru Săptămâna 30 apr - 6 mai
Sorcoiu Georgiana Floresti Săptămâna 30 apr - 6 mai
Petrache Ioana Voluntari Săptămâna 30 apr - 6 mai
Alexandru Claudiu Bucuresti Săptămâna 30 apr - 6 mai
Duma Ioan Aiud Săptămâna 30 apr - 6 mai
Grigore Andreeass Ionut Dumbrava Săptămâna 30 apr - 6 mai
Daraban Elena Lorena Cluj Napoca Săptămâna 30 apr - 6 mai
Vasiliev Daniel Galati Săptămâna 30 apr - 6 mai
Lazar Lucian Sugag Săptămâna 30 apr - 6 mai
Marin Lucian Constantin Bucuresti Săptămâna 30 apr - 6 mai
Smadici Catalin Iasi Săptămâna 30 apr - 6 mai
Todirascu Andrei Mangalia Săptămâna 30 apr - 6 mai
Petcu Catalin Bucuresti Săptămâna 30 apr - 6 mai
Boeru Danut Manuel Bucuresti Săptămâna 30 apr - 6 mai
Iubarbu Eugen Bucuresti Săptămâna 30 apr - 6 mai
Vaida Ioan Dej Săptămâna 30 apr - 6 mai
Tarcatu Valentin Ianca Săptămâna 30 apr - 6 mai
Mihalea Ionela Onesti Săptămâna 30 apr - 6 mai
Cimpan Lucian Dej Săptămâna 30 apr - 6 mai
Sandescu Elena Cugir Săptămâna 30 apr - 6 mai
Cigareanu Andrei Bucuresti Săptămâna 30 apr - 6 mai
Mihali Alexandru Cristian Bucuresti Săptămâna 30 apr - 6 mai
Ghinea Vasilica Mihail Kogalniceanu Săptămâna 30 apr - 6 mai
Urma Irina Horpaz Săptămâna 30 apr - 6 mai
Spataru Constantin Dan Horpaz Săptămâna 30 apr - 6 mai
Morar Vasile Ionut Brasov Săptămâna 30 apr - 6 mai
Vizitiu Stefanica Slobozia Săptămâna 30 apr - 6 mai
Cumpanasu Liviu Bucuresti Săptămâna 30 apr - 6 mai
Popa Iulian Danut Galati Săptămâna 30 apr - 6 mai
Sorodoc Ciprian Iasi Săptămâna 30 apr - 6 mai
Bira Cristian Focsani Săptămâna 30 apr - 6 mai
Drenea Elena Buzau Săptămâna 30 apr - 6 mai
Ioan Sorina Emilia Galati Săptămâna 30 apr - 6 mai
Pop Adriana Florentina Bistra Săptămâna 30 apr - 6 mai
Pocol Ioan Zalau Săptămâna 30 apr - 6 mai
Bogdan Sorin Iasi Săptămâna 30 apr - 6 mai
Diaconeasa Dumitru Ramnicu Valcea Săptămâna 30 apr - 6 mai
Hotu Mihaela Alina Bucuresti Săptămâna 30 apr - 6 mai
Tone Gabriel Bucuresti Săptămâna 30 apr - 6 mai
Zdirea Claudiu Petrila Săptămâna 30 apr - 6 mai
Soare Alina Mihaela Calarasi Săptămâna 30 apr - 6 mai
Podina Bogdan Baia Mare Săptămâna 30 apr - 6 mai
Iliescu Diana Teodora Bucuresti Săptămâna 30 apr - 6 mai
Bucatariu Gheorghe Bucuresti Săptămâna 30 apr - 6 mai
Constantin George Bucuresti Săptămâna 30 apr - 6 mai
Ionita Ioana Pitesti Săptămâna 30 apr - 6 mai
Caralicea Janina Targu Jiu Săptămâna 30 apr - 6 mai
Ifrim Cosmin Panciu Săptămâna 30 apr - 6 mai
Balaji Timea Satu Mare Săptămâna 30 apr - 6 mai
Anghel Cornel Buzau Săptămâna 30 apr - 6 mai
Stoica Georgica Daniel Curtea de Arges Săptămâna 30 apr - 6 mai
Mihaiu Vlad Ionut Onesti Săptămâna 30 apr - 6 mai
Ganea Bogdan Andrei Dancu Săptămâna 30 apr - 6 mai
Barsan Mariana Cluj Napoca Săptămâna 30 apr - 6 mai
Tone Carmen Gabriela Bucuresti Săptămâna 30 apr - 6 mai
Murariu Daniel Bucuresti Săptămâna 30 apr - 6 mai
Tone Mihai Bucuresti Săptămâna 30 apr - 6 mai
Tone Mihai Bucuresti Săptămâna 30 apr - 6 mai
Tanasie Mihaita Daniel Bucuresti Săptămâna 30 apr - 6 mai
Dicu Carmen Bucuresti Săptămâna 30 apr - 6 mai
Mihai Bogdan Bucuresti Săptămâna 30 apr - 6 mai
Craciun Stelica Resita Săptămâna 30 apr - 6 mai
Vasiu Ioan Nicolae Sibiu Săptămâna 30 apr - 6 mai
Tanasoiu Octavian Braila Săptămâna 30 apr - 6 mai
Florea Marian Bogdan Pitesti Săptămâna 30 apr - 6 mai
Bec Bogdan Adrian Alba Iulia Săptămâna 30 apr - 6 mai
Sava Lucian Constanta Săptămâna 30 apr - 6 mai
Duica Antonio Eugen Bucuresti Săptămâna 30 apr - 6 mai
Iftene Adrian Bucuresti Săptămâna 30 apr - 6 mai
Deac Irina Baia Mare Săptămâna 30 apr - 6 mai
Anghel Paul Iasi Săptămâna 30 apr - 6 mai
Anghel Liliana Timisoara Săptămâna 30 apr - 6 mai
Cricon Constantin Targoviste Săptămâna 30 apr - 6 mai
Parcalab Razvan Oradea Săptămâna 30 apr - 6 mai
Farcas Ionut Timisoara Săptămâna 30 apr - 6 mai
Damian Bogdan Daniel Turnu Magurele Săptămâna 30 apr - 6 mai
Purcarin Gheorghe Baicoi Săptămâna 30 apr - 6 mai
Chiuaru Andreea Onesti Săptămâna 30 apr - 6 mai
Chiuaru Andreea Onesti Săptămâna 30 apr - 6 mai
Ciobanu Florin Iulian Caracal Săptămâna 30 apr - 6 mai
Galea Alexandru Daniel Timisoara Săptămâna 30 apr - 6 mai
Chendes Silviu Bistrita Săptămâna 30 apr - 6 mai
Andronesi Paul Bistrita Săptămâna 30 apr - 6 mai
Irimia Sergiu Husi Săptămâna 30 apr - 6 mai
Colgiu Marian Glodeanu Sarat Săptămâna 30 apr - 6 mai
Ion Andrei Neculae Bucuresti Săptămâna 30 apr - 6 mai
Purtuc Alin Florian Simeria Săptămâna 30 apr - 6 mai
Diaconu George Horezu Săptămâna 30 apr - 6 mai
Serban Valeria Diana Macin Săptămâna 30 apr - 6 mai
Varga Madalina Cluj Napoca Săptămâna 30 apr - 6 mai
Donner Elena Gabriela Ploiesti Săptămâna 30 apr - 6 mai
Benone Radu Bucuresti Săptămâna 30 apr - 6 mai
Gherca Emanuel Bacau Săptămâna 30 apr - 6 mai
Radoi Catalin Ionut Bucuresti Săptămâna 30 apr - 6 mai
Didea Adrian Timisoara Săptămâna 30 apr - 6 mai
Dobrescu Daniel Bengesti Ciocadia Săptămâna 30 apr - 6 mai
Pascuta Andreea Jibou Săptămâna 30 apr - 6 mai
Greabu Gheorghe Doru Bistrita Săptămâna 30 apr - 6 mai
Moraru Mihai Sacele Săptămâna 30 apr - 6 mai
Pop Adrian Petrosani Săptămâna 30 apr - 6 mai
Heisu Vasile Bacau Săptămâna 30 apr - 6 mai
Nechifor Gheorghe Botosani Săptămâna 30 apr - 6 mai
Dobre Sorin Buzau Săptămâna 30 apr - 6 mai
Marin Mariana Poiana Săptămâna 30 apr - 6 mai
Marancea Sorinel Alin Turnu Magurele Săptămâna 30 apr - 6 mai
Vasiliev Camelia Bucuresti Săptămâna 30 apr - 6 mai
Stanciu Florin Dorobantu Săptămâna 30 apr - 6 mai
Serban Cosmin Bucuresti Săptămâna 30 apr - 6 mai
Dorosin Alexandru Bacau Săptămâna 30 apr - 6 mai
Tebeica Ion Onesti Săptămâna 30 apr - 6 mai
Ciolan Constantin Ciurea Săptămâna 30 apr - 6 mai
Banu Elena Otopeni Săptămâna 30 apr - 6 mai
Gheonea Adina Galati Săptămâna 30 apr - 6 mai
Gheonea Adina Galati Săptămâna 30 apr - 6 mai
Popa Crina Daniela Preutesti Săptămâna 30 apr - 6 mai
Lazar Cristian Bucuresti Săptămâna 30 apr - 6 mai
Cioroba Ramona Targoviste Săptămâna 30 apr - 6 mai
Filip Cristian Dej Săptămâna 30 apr - 6 mai
Nechita Brandusa Petruta Suceava Săptămâna 30 apr - 6 mai
Vladascau Dragos Bucuresti Săptămâna 30 apr - 6 mai
Gal Nicolae Marian Buzau Săptămâna 30 apr - 6 mai
Rosu Dorel Bumbesti Jiu Săptămâna 30 apr - 6 mai
Uleanu Adrian Galati Săptămâna 30 apr - 6 mai
Petre Adrian Bucuresti Săptămâna 30 apr - 6 mai
Badulescu Andrei Cristian Brasov Săptămâna 30 apr - 6 mai
Costache Mihai Bucuresti Săptămâna 30 apr - 6 mai
Ifrim George Galati Săptămâna 30 apr - 6 mai
Hriscu Emilian Ovidiu Bacau Săptămâna 30 apr - 6 mai
Frijan Ioan Pantelimon Săptămâna 30 apr - 6 mai
Raicu Georgeta Alina Camineasca Săptămâna 30 apr - 6 mai
Bratu Niculai Somova Săptămâna 30 apr - 6 mai
Fodorean Vasile Bucuresti Săptămâna 30 apr - 6 mai
Mateias Daniel Bratca Săptămâna 30 apr - 6 mai
Torceanu Alexandru Mircea Brasov Săptămâna 30 apr - 6 mai
Mursoi Dragos Targu Jiu Săptămâna 30 apr - 6 mai
Degeratu Magda Bucuresti Săptămâna 30 apr - 6 mai
Degeratu Magda Bucuresti Săptămâna 30 apr - 6 mai
Chirculeanu Gheorghe Bucuresti Săptămâna 30 apr - 6 mai
Pascovici Eugen Constanta Săptămâna 30 apr - 6 mai
Mihaila Ovidiu Bucuresti Săptămâna 30 apr - 6 mai
Marin Bogdan Onesti Săptămâna 30 apr - 6 mai
Serban Ionel Brasov Săptămâna 30 apr - 6 mai
Leaha Dorin Timisoara Săptămâna 30 apr - 6 mai
Leaha Dorin Timisoara Săptămâna 30 apr - 6 mai
Dodoi Ionut Campia Turzii Săptămâna 30 apr - 6 mai
Visan Paul Piatra Neamt Săptămâna 30 apr - 6 mai
Pascal Gavril Calarasi Săptămâna 30 apr - 6 mai
Coman Sebastian Fieni Săptămâna 30 apr - 6 mai
Ifrim Cristina Timisoara Săptămâna 30 apr - 6 mai
Cles Anca Maria Brad Săptămâna 30 apr - 6 mai
Baciu Florin Viorel Chitila Săptămâna 30 apr - 6 mai
Draghici Andreea Catunele Săptămâna 30 apr - 6 mai
Raclau Clementin Galati Săptămâna 30 apr - 6 mai
Iordache Alexandra Bucuresti Săptămâna 30 apr - 6 mai
Parauan Mircea Vasile Bistrita Săptămâna 30 apr - 6 mai
Lupan Constantin Mihailesti Săptămâna 30 apr - 6 mai
Tudor Victoria Bucuresti Săptămâna 30 apr - 6 mai
Iurcu Ioana Alexandra Roman Săptămâna 30 apr - 6 mai
Olteanu Gheorghita Marian Giurgiu Săptămâna 30 apr - 6 mai
Mutrescu Mariana Timisoara Săptămâna 30 apr - 6 mai
Serac Andrei Baia Mare Săptămâna 30 apr - 6 mai
Petruta Bogdan Blaj Săptămâna 30 apr - 6 mai
Haralambie Camelia Bucuresti Săptămâna 30 apr - 6 mai
Kerekes Ancuta Bistrita Săptămâna 30 apr - 6 mai
Boldurean Mariana Sanmihaiu Roman Săptămâna 30 apr - 6 mai
Marc Tudor Cluj Napoca Săptămâna 30 apr - 6 mai
Smau Constantin Bucuresti Săptămâna 30 apr - 6 mai
Nitii Constantin Florinel Vladesti Săptămâna 30 apr - 6 mai
Naidin Constantin Bucuresti Săptămâna 30 apr - 6 mai
Tusluc Ioana Roxana Campina Săptămâna 30 apr - 6 mai
Porancea Raul Bucuresti Săptămâna 30 apr - 6 mai
Pavel Stelian Bucuresti Săptămâna 30 apr - 6 mai
Cozmei Mariana Patrauti Săptămâna 30 apr - 6 mai
Maravela Luigi Galati Săptămâna 30 apr - 6 mai
Chircu Adrian Capreni Săptămâna 30 apr - 6 mai
Vlad Anisoara Sighetu Marmatiei Săptămâna 30 apr - 6 mai
Oprea Maria Reghin Săptămâna 30 apr - 6 mai
Rusu Mircea Ioan Satu Mare Săptămâna 30 apr - 6 mai
Zamfirescu Ileana Daniela Bucuresti Săptămâna 30 apr - 6 mai
Baxan Iulian Cluj Napoca Săptămâna 30 apr - 6 mai
Spiridon Gabriel Bucuresti Săptămâna 30 apr - 6 mai
Iorgu Bedi Mihaita Braila Săptămâna 30 apr - 6 mai
Danga Ciprian Barlad Săptămâna 30 apr - 6 mai
Plaesu Adrian Stefan Puchenii Mari Săptămâna 30 apr - 6 mai
Ciuciumeda Danut Galati Săptămâna 30 apr - 6 mai
Paraschiv Valentin Boldesti Scaeni Săptămâna 30 apr - 6 mai
Moianu Emilia Targu Jiu Săptămâna 30 apr - 6 mai
Paraschiv Valentin Boldesti Scaeni Săptămâna 30 apr - 6 mai
Batan Andrei Cluj Napoca Săptămâna 30 apr - 6 mai
Zelin Emilia Targu Jiu Săptămâna 30 apr - 6 mai
Halosta Catinean Catalin Alexandru Bistrita Săptămâna 30 apr - 6 mai
Corbei Ana Ruxandra Petrila Săptămâna 30 apr - 6 mai
Ivanov Daniel Braila Săptămâna 30 apr - 6 mai
Ivascu Jana Aurica Beresti Săptămâna 30 apr - 6 mai
Negrea Florentina Ploiesti Săptămâna 30 apr - 6 mai
Petcu Marian Fetesti Săptămâna 30 apr - 6 mai
Lita George Pitesti Săptămâna 30 apr - 6 mai
Boca Marcel Campia Turzii Săptămâna 30 apr - 6 mai
Silaghi Alin Baia Mare Săptămâna 30 apr - 6 mai
Hortopan Ion Targu Jiu Săptămâna 30 apr - 6 mai
Bociu Simona Focsani Săptămâna 30 apr - 6 mai
Fieraru Lucian Sebastian Timisoara Săptămâna 30 apr - 6 mai
Anastasie Cristian Bucuresti Săptămâna 30 apr - 6 mai
Nastase Mihai Gabriel Targoviste Săptămâna 30 apr - 6 mai
Mera Laura Iasi Săptămâna 30 apr - 6 mai
Olaru Ovidiu Bacau Săptămâna 30 apr - 6 mai
Leanca Marian Bucuresti Săptămâna 30 apr - 6 mai
Boier Calin Alba Iulia Săptămâna 30 apr - 6 mai
Talasman Marius Falticeni Săptămâna 30 apr - 6 mai
Stefanescu Robert Sinaia Săptămâna 30 apr - 6 mai
Talasman Marius Falticeni Săptămâna 30 apr - 6 mai
Gheorghe Ciprian Ploiesti Săptămâna 30 apr - 6 mai
Trif Daniela Baia Mare Săptămâna 30 apr - 6 mai
Balan Traian George Galati Săptămâna 30 apr - 6 mai
Paval Florian Dragos Bucuresti Săptămâna 30 apr - 6 mai
Niculaie Silviu Bucuresti Săptămâna 30 apr - 6 mai
Roman Constantin Cosmin Targu Jiu Săptămâna 30 apr - 6 mai
Tabarcea Dumitru Floresti Săptămâna 30 apr - 6 mai
Bidilica Constantin Campulung Săptămâna 30 apr - 6 mai
Manciulescu Roli Buzau Săptămâna 30 apr - 6 mai
Dorobantu Ionut Florin Bucuresti Săptămâna 30 apr - 6 mai
Simon Liliana Moara Săptămâna 30 apr - 6 mai
Benedic Adrian Moinesti Săptămâna 30 apr - 6 mai
Placinta Vasile Radauti Săptămâna 30 apr - 6 mai
Bejenaru Vasile Dumitru Darmanesti Săptămâna 30 apr - 6 mai
Antal Stefan Codlea Săptămâna 30 apr - 6 mai
Beica Eugenia Bradu Săptămâna 30 apr - 6 mai
Acununi Razvan Balaneasa Săptămâna 30 apr - 6 mai
Despa Mirela Popesti Săptămâna 30 apr - 6 mai
Otoiu Madalin Resita Săptămâna 30 apr - 6 mai
Andrei Catalin Daniel Bucuresti Săptămâna 30 apr - 6 mai
Popescu Stefan Tiberiu Bucuresti Săptămâna 30 apr - 6 mai
Mailat Constantin Bucuresti Săptămâna 30 apr - 6 mai
Miu Marian Emil Craiova Săptămâna 30 apr - 6 mai
Ceslea Dragos Alexandru Bucuresti Săptămâna 30 apr - 6 mai
Iordache Violeta Slatina Săptămâna 30 apr - 6 mai
Peres Viorica Movileni Săptămâna 30 apr - 6 mai
Iorga Ioana Voluntari Săptămâna 30 apr - 6 mai
Radu Silviu Cristian Săptămâna 30 apr - 6 mai
Pana Ionut Curtea de Arges Săptămâna 30 apr - 6 mai
Nitoaia Anda Alexandra Lunca Cetatuii Săptămâna 30 apr - 6 mai
Matei Petre Adunatii Copaceni Săptămâna 30 apr - 6 mai
Hodoroaba Stefan Iasi Săptămâna 30 apr - 6 mai
Telegdi Zoltan Baia Sprie Săptămâna 30 apr - 6 mai
Suciu Michaela Suceava Săptămâna 30 apr - 6 mai
Bisoc Dragos Iasi Săptămâna 30 apr - 6 mai
Manole Sorin Razvan Targoviste Săptămâna 30 apr - 6 mai
Doringa Dumitru Constantin Piscoiu Săptămâna 30 apr - 6 mai
Bart Ramona Bistrita Săptămâna 30 apr - 6 mai
Ungureanu Livia Bucuresti Săptămâna 30 apr - 6 mai
Lupascu Mihaela Targu Trotus Săptămâna 30 apr - 6 mai
Racatau Alexandra Ioana Alba Iulia Săptămâna 30 apr - 6 mai
Ivan Calin Baia Mare Săptămâna 30 apr - 6 mai
Vacaru Victor Florin Drobeta Turnu Severin Săptămâna 30 apr - 6 mai
Baboschi Iosif Onesti Săptămâna 30 apr - 6 mai
Romosanu Constantin Cosmin Calimanesti Săptămâna 30 apr - 6 mai
Rusu Ioan Bucuresti Săptămâna 30 apr - 6 mai
Hriscu Niculina Galati Săptămâna 30 apr - 6 mai
Ardelean Alin Baia Mare Săptămâna 30 apr - 6 mai
Dumitru Nina Bucuresti Săptămâna 30 apr - 6 mai
Dumitru Nina Bucuresti Săptămâna 30 apr - 6 mai
Iacobescu Catalin Breaza Săptămâna 30 apr - 6 mai
Zanoaga Alina Claudia Timisoara Săptămâna 30 apr - 6 mai
Marinache Andre Constantin Calarasi Săptămâna 30 apr - 6 mai
Campean Lioara Stefania Budila Săptămâna 30 apr - 6 mai
Mandrut Silviu Constantin Corcova Săptămâna 30 apr - 6 mai
Lepadatu Vasile Marius Bacau Săptămâna 30 apr - 6 mai
Arsene Simona Georgeta Ploiesti Săptămâna 30 apr - 6 mai
Sabau Sergiu Cluj Napoca Săptămâna 30 apr - 6 mai
Chirita Aurelia Mariana Braila Săptămâna 30 apr - 6 mai
Hartop Vasile Tulcea Săptămâna 30 apr - 6 mai
Iancu Constantin Bucuresti Săptămâna 30 apr - 6 mai
Costan Maria Bucuresti Săptămâna 30 apr - 6 mai
Iordache Manuela Ramnicu Sarat Săptămâna 30 apr - 6 mai
State Constantin Tisau Săptămâna 30 apr - 6 mai
Rosioru Gheorghe Targu Jiu Săptămâna 30 apr - 6 mai
Vaduva Razvan Bucuresti Săptămâna 30 apr - 6 mai
Plapamaru Daniel Capatanesti Săptămâna 30 apr - 6 mai
Daia Ion Giurgiu Săptămâna 30 apr - 6 mai
Vlad Doinita Andreea Bucuresti Săptămâna 30 apr - 6 mai
Bajan Traian Campulung Săptămâna 30 apr - 6 mai
Iosif Andrei Bucuresti Săptămâna 30 apr - 6 mai
Marasin Gigel Galati Săptămâna 30 apr - 6 mai
Blinda Clemen Constanta Săptămâna 30 apr - 6 mai
Muresan Adrian Baia Sprie Săptămâna 30 apr - 6 mai
Anghel Calin Dobroesti Săptămâna 30 apr - 6 mai
Mondescu Gabriel Bucuresti Săptămâna 30 apr - 6 mai
Nicolae Cristian Bucuresti Săptămâna 30 apr - 6 mai
Navadaru Iulian Galati Săptămâna 30 apr - 6 mai
Balan Traian George Galati Săptămâna 30 apr - 6 mai
Furdi Razvan Alexandru Bucuresti Săptămâna 30 apr - 6 mai
Radu Cristian Mihai Bucuresti Săptămâna 30 apr - 6 mai
Scarloiu Alexandru Bogdan Bucuresti Săptămâna 30 apr - 6 mai
Popa Bianca Maria Sibiu Săptămâna 30 apr - 6 mai
Nica Gheorghe Gabriel Curtea de Arges Săptămâna 30 apr - 6 mai
Gealapu Niculina Voluntari Săptămâna 30 apr - 6 mai
Marcus Mihai Targu Mures Săptămâna 30 apr - 6 mai
Gligor Ioana Alba Iulia Săptămâna 30 apr - 6 mai
Leustean Radu Onesti Săptămâna 30 apr - 6 mai
Apostu Ionela Bucuresti Săptămâna 30 apr - 6 mai
Petrescu Florin Drobeta Turnu Severin Săptămâna 30 apr - 6 mai
Petcu Mihai Bucuresti Săptămâna 30 apr - 6 mai
Revnic Ciprian Baia Mare Săptămâna 30 apr - 6 mai
Costache Gheorghe Baiculesti Săptămâna 30 apr - 6 mai
Nicola Ana Claudia Bucuresti Săptămâna 30 apr - 6 mai
Toma Cristinel Bolintin Vale Săptămâna 30 apr - 6 mai
Vinceller Levente Blaj Săptămâna 30 apr - 6 mai
Cozariuc Benone Bucuresti Săptămâna 30 apr - 6 mai
Nedelcu Sorin Bucuresti Săptămâna 30 apr - 6 mai
Dobrea Mirela Iasi Săptămâna 30 apr - 6 mai
Mirica Aurel Bucuresti Săptămâna 30 apr - 6 mai
Anghel Grigore Bucuresti Săptămâna 30 apr - 6 mai
Oana Ionel Piatra Neamt Săptămâna 30 apr - 6 mai
Amariei Viorel Galati Săptămâna 30 apr - 6 mai
Cretu Dumitru Galati Săptămâna 30 apr - 6 mai
Buhai Alexandru Somcuta Mare Săptămâna 30 apr - 6 mai
Cojocariu Razvan Marian Iasi Săptămâna 30 apr - 6 mai
Bolnavu Cristian Bucuresti Săptămâna 30 apr - 6 mai
Boabes Gabriela Sibiu Săptămâna 30 apr - 6 mai
Leca Dragos Bucuresti Săptămâna 30 apr - 6 mai
Niculescu Iulia Buzau Săptămâna 30 apr - 6 mai
Cojan Cristina Bucuresti Săptămâna 30 apr - 6 mai
Radu Silviu Cristian Săptămâna 30 apr - 6 mai
Rosca Constantin Eugen Galati Săptămâna 30 apr - 6 mai
Gradu Mihai Bucuresti Săptămâna 30 apr - 6 mai
Mazdrag Florin Popesti Leordeni Săptămâna 30 apr - 6 mai
Neagu Maria Bucuresti Săptămâna 30 apr - 6 mai
Catauta Alina Bucuresti Săptămâna 30 apr - 6 mai
Cornatiu Eniko Lupeni Săptămâna 30 apr - 6 mai
Rosca Alexandru Bucuresti Săptămâna 30 apr - 6 mai
Balau Gabriel Falticeni Săptămâna 30 apr - 6 mai
Budimir Daniel Resita Săptămâna 30 apr - 6 mai
Marin Gabriel Bucuresti Săptămâna 30 apr - 6 mai
Mihai Irina Gabriela Ploiesti Săptămâna 30 apr - 6 mai
Friptu Stanescu Madalina Constanta Săptămâna 30 apr - 6 mai
Baias Cristian Dej Săptămâna 30 apr - 6 mai
Petre Marin Tintesti Săptămâna 30 apr - 6 mai
Ion Mariana Felicia Galati Săptămâna 30 apr - 6 mai
Radu Constantin Snagov Săptămâna 30 apr - 6 mai
Severincu Ioan Gura Humorului Săptămâna 30 apr - 6 mai
Iorga Daniel Schitu Golesti Săptămâna 30 apr - 6 mai
Niculicea Mihaita Gheorghita Buzau Săptămâna 30 apr - 6 mai
Badea Marius Bragadiru Săptămâna 30 apr - 6 mai
Vasiu Rodica Elena Bucuresti Săptămâna 30 apr - 6 mai
Cincu Luminita Targu Jiu Săptămâna 30 apr - 6 mai
Vasile Marian Cocorastii Mislii Săptămâna 30 apr - 6 mai
Starluc Ciprian Buzau Săptămâna 30 apr - 6 mai
Scurca Iosif Walter Viseu de Sus Săptămâna 30 apr - 6 mai
Andreescu Stefan Bucuresti Săptămâna 30 apr - 6 mai
Calina Laurentiu Viorel Falcoiu Săptămâna 30 apr - 6 mai
Cioroiu Florentina Eforie Nord Săptămâna 30 apr - 6 mai
Rusie Florian Bucuresti Săptămâna 30 apr - 6 mai
Dumbrava Gheorghe Gigi Bucuresti Săptămâna 30 apr - 6 mai
Voinescu Nicu Marian Miroslava Săptămâna 30 apr - 6 mai
Bosoiu Marius Galati Săptămâna 30 apr - 6 mai
Mitrica Adina Nicoleta Bragadiru Săptămâna 30 apr - 6 mai
Constantin Marius Madalin Buzau Săptămâna 30 apr - 6 mai
Ionitescu Giorgiana Dorina Giurgiu Săptămâna 30 apr - 6 mai
Olteanu Gabriel Chitila Săptămâna 30 apr - 6 mai
Popa Georgiana Angela Bacau Săptămâna 30 apr - 6 mai
Ghita Mihai Razvan Bucuresti Săptămâna 30 apr - 6 mai
Rotaru Radu Dan Resita Săptămâna 30 apr - 6 mai
Iuhos Iosif Lenard Timisoara Săptămâna 30 apr - 6 mai
Marian Ciprian Baia Mare Săptămâna 30 apr - 6 mai
Cioanca Cristian Bucuresti Săptămâna 30 apr - 6 mai
Dumitrescu Ana Maria Galati Săptămâna 30 apr - 6 mai
Gyalog Mihai Flaviu Sighetu Marmatiei Săptămâna 30 apr - 6 mai
Firescu Dorin Bucuresti Săptămâna 30 apr - 6 mai
Hutanu Virginia Diana Vaslui Săptămâna 30 apr - 6 mai
Balteanu Damian Gropnita Săptămâna 30 apr - 6 mai
Milotin Alexandru Timisoara Săptămâna 30 apr - 6 mai
Baca Iuliana Bucuresti Săptămâna 30 apr - 6 mai
Suciu Tiberiu Viisoara Săptămâna 30 apr - 6 mai
Mihai Nicoleta Bucuresti Săptămâna 30 apr - 6 mai
Draghici Marian Harsova Săptămâna 30 apr - 6 mai
Bobeica Toma Valenii de Munte Săptămâna 30 apr - 6 mai
Boboc Gheorghe Constanta Săptămâna 30 apr - 6 mai
Oancea Irinel Stoenesti Săptămâna 30 apr - 6 mai
Oancea Irinel Stoenesti Săptămâna 30 apr - 6 mai
Plesu Ramona Tecuci Săptămâna 30 apr - 6 mai
Coman Adrian Feldioara Săptămâna 30 apr - 6 mai
Heresan Andrei Talmaciu Săptămâna 30 apr - 6 mai
Gogea Catalin Bucuresti Săptămâna 30 apr - 6 mai
Pop Florina Ioana Satu Mare Săptămâna 30 apr - 6 mai
Petcu Marius Poienarii Burchii Săptămâna 30 apr - 6 mai
Negut Alexandru Bucuresti Săptămâna 30 apr - 6 mai
Sasaran Crina Baia Mare Săptămâna 30 apr - 6 mai
Crisan Marcel Farcasa Săptămâna 30 apr - 6 mai
Prioteasa Luciana Braila Săptămâna 30 apr - 6 mai
Prioteasa Luciana Braila Săptămâna 30 apr - 6 mai
Ganea Dan Arad Săptămâna 30 apr - 6 mai
Tepes Nicolae Gura Raului Săptămâna 30 apr - 6 mai
Vela Andrei Slatina Săptămâna 30 apr - 6 mai
Stefan Cristina Bucuresti Săptămâna 30 apr - 6 mai
Toma Ion Bradeanu Săptămâna 30 apr - 6 mai
Capatana Ciprian Botosani Săptămâna 30 apr - 6 mai
Santa Calin Stefan Petrosani Săptămâna 30 apr - 6 mai
Kanalas Emeric Recas Săptămâna 30 apr - 6 mai
Enea Petronel Ovidiu Horia Săptămâna 30 apr - 6 mai
Ivan Mariana Bucuresti Săptămâna 30 apr - 6 mai
Moisa Paul Baia Sprie Săptămâna 30 apr - 6 mai
Huceanu Emil Mihai Aroneanu Săptămâna 30 apr - 6 mai
Alexa Radu Ionut Vaslui Săptămâna 30 apr - 6 mai
Cazanescu Cristina Miroslava Săptămâna 30 apr - 6 mai
Prioteasa Maria Luiza Timisoara Săptămâna 30 apr - 6 mai
Rohot Marius Obreja Săptămâna 30 apr - 6 mai
Rohot Marius Obreja Săptămâna 30 apr - 6 mai
Rohot Marius Obreja Săptămâna 30 apr - 6 mai
Melesi Claudiu Marian Lugoj Săptămâna 30 apr - 6 mai
Maxim Loredana Ocna Sibiului Săptămâna 30 apr - 6 mai
Vasii Iulian Alexandru Slobozia Săptămâna 30 apr - 6 mai
Bari Stela Simeria Săptămâna 30 apr - 6 mai
Doroftei Romeo Bacau Săptămâna 30 apr - 6 mai
Andronie Razvan Deva Săptămâna 30 apr - 6 mai
Chiripuci Elena Bucuresti Săptămâna 30 apr - 6 mai
Osan Ovidiu Satu Mare Săptămâna 30 apr - 6 mai
Georgescu Adrian Braila Săptămâna 30 apr - 6 mai
Samson Alina Ana Maria Resita Săptămâna 30 apr - 6 mai
Dirstaru Mariana Leresti Săptămâna 30 apr - 6 mai
Panait Ion Mioveni Săptămâna 30 apr - 6 mai
Vechiu George Galati Săptămâna 30 apr - 6 mai
Cazacu Alin Sibiu Săptămâna 30 apr - 6 mai
Manolache Razvan Bucuresti Săptămâna 30 apr - 6 mai
Iorgu Iustin Sibiu Săptămâna 30 apr - 6 mai
Dumitrescu Valentin Bucuresti Săptămâna 30 apr - 6 mai
Lungu Ionut Botosani Săptămâna 30 apr - 6 mai
Radulescu Romeo Braila Săptămâna 30 apr - 6 mai
Calin Horatiu Alexandria Săptămâna 30 apr - 6 mai
Micu Ionel Bucuresti Săptămâna 30 apr - 6 mai
Barta Tiberiu Marghita Săptămâna 30 apr - 6 mai
Matei Marius Targu Mures Săptămâna 30 apr - 6 mai
Tudor Victoria Bucuresti Săptămâna 30 apr - 6 mai
Gheorghiu Marius Corbu Săptămâna 30 apr - 6 mai
Popa Silvia Monica Cunta Săptămâna 30 apr - 6 mai
Bahnaru Adrian Galati Săptămâna 30 apr - 6 mai
Lisca Paul Bucuresti Săptămâna 30 apr - 6 mai
Bulgaru Lavinius Timisoara Săptămâna 30 apr - 6 mai
Dragnea Dumitru Laurentiu Constanta Săptămâna 30 apr - 6 mai
Brezac Mihai Satu Mare Săptămâna 30 apr - 6 mai
Bulmaga Ionela Brasov Săptămâna 30 apr - 6 mai
Csomortani Csaba Laszo Cluj Napoca Săptămâna 30 apr - 6 mai
Spandole Sofica Bucuresti Săptămâna 30 apr - 6 mai
Moga Maria Cluj Napoca Săptămâna 30 apr - 6 mai
Minca Ionut Alexandru Pitesti Săptămâna 30 apr - 6 mai
Despa Mihai Bucuresti Săptămâna 30 apr - 6 mai
Marinica Ion Bucuresti Săptămâna 30 apr - 6 mai
Sipos Levente Iernut Săptămâna 30 apr - 6 mai
Ciobanu George Leonard Iasi Săptămâna 30 apr - 6 mai
Dumitru Luminita Suceava Săptămâna 30 apr - 6 mai
Codreanu Andrei Cristian Bucuresti Săptămâna 30 apr - 6 mai
Iudean Tiberiu Bistrita Săptămâna 30 apr - 6 mai
Matei Daniela Cazasu Săptămâna 30 apr - 6 mai
Ispas Lucretiu Ionut Dobrosloveni Săptămâna 30 apr - 6 mai
Spulber George Bucuresti Săptămâna 30 apr - 6 mai
Tocea Claudiu Brasov Săptămâna 30 apr - 6 mai
Sirbu Mihail Slobozia Săptămâna 30 apr - 6 mai
Raducanu Dan Nicolae Bucuresti Săptămâna 30 apr - 6 mai
Predut Gheorghita Liliana Bucuresti Săptămâna 30 apr - 6 mai
Dumitrescu Ana Targoviste Săptămâna 30 apr - 6 mai
Puscasu Florin Bacau Săptămâna 30 apr - 6 mai
Oncsa Ioan Viseu de Sus Săptămâna 30 apr - 6 mai
Rusescu Georgeta Stefanestii de Jos Săptămâna 30 apr - 6 mai
Sarbu Raluca Aniela Bucuresti Săptămâna 30 apr - 6 mai
Rada Bogdan Timisoara Săptămâna 30 apr - 6 mai
Badiu Florin Comanesti Săptămâna 30 apr - 6 mai
Litanoiu Gheorghe Lucian Cuca Săptămâna 30 apr - 6 mai
Dolocan Stefan Dobrotesti Săptămâna 30 apr - 6 mai
Homocea Victor Bucuresti Săptămâna 30 apr - 6 mai
Lacatusu Gheorghe Brasov Săptămâna 30 apr - 6 mai
Dumitrescu Dragos Piatra Neamt Săptămâna 30 apr - 6 mai
Sipos Doina Baia Mare Săptămâna 30 apr - 6 mai
Peko George Sibiu Săptămâna 30 apr - 6 mai
Dinca Ionut Ciprian Bucuresti Săptămâna 30 apr - 6 mai
Cultan Gheorghe Sebes Săptămâna 30 apr - 6 mai
Cioboata Constantin Danut Bucuresti Săptămâna 30 apr - 6 mai
Ungur Radu Cefa Săptămâna 30 apr - 6 mai
Mihai Marian Bucuresti Săptămâna 30 apr - 6 mai
Kulcsar Ferenc Zalau Săptămâna 30 apr - 6 mai
Nita Eugen Alin Petrosani Săptămâna 30 apr - 6 mai
Flostoiu Sebastian Breaza Săptămâna 30 apr - 6 mai
Parvan Petre Viorel Alexandria Săptămâna 30 apr - 6 mai
Uretu Rodica Campulung Săptămâna 30 apr - 6 mai
Vlas Vasile Alba Iulia Săptămâna 30 apr - 6 mai
Toma Costel Bucuresti Săptămâna 30 apr - 6 mai
Radu Victor Giurgiu Săptămâna 30 apr - 6 mai
Anghel George Tisau Săptămâna 30 apr - 6 mai
Uta Valentin Targoviste Săptămâna 30 apr - 6 mai
Nicola Catalin Craiova Săptămâna 30 apr - 6 mai
Urs Cristian Fagaras Săptămâna 30 apr - 6 mai
Buganu Iulian Galati Săptămâna 30 apr - 6 mai
Stamati Stefania Galati Săptămâna 30 apr - 6 mai
Ilutiu Andreea Zalau Săptămâna 30 apr - 6 mai
Parvu Mariana Stoenesti Săptămâna 30 apr - 6 mai
Birsan Florin Iasi Săptămâna 30 apr - 6 mai
Sandu Adrian Pitesti Săptămâna 30 apr - 6 mai
Jucos Cristian Baile Herculane Săptămâna 30 apr - 6 mai
Lazar Sorina Cluj Napoca Săptămâna 30 apr - 6 mai
Cernagor Marcel Chiajna Săptămâna 30 apr - 6 mai
Moga Dan Gabriel Tiha Bargaului Săptămâna 30 apr - 6 mai
Sav Adrian Zalau Săptămâna 30 apr - 6 mai
Malureanu Alina Urziceni Săptămâna 30 apr - 6 mai
Antoniu Marius Iasi Săptămâna 30 apr - 6 mai
Nicolae Constantin Ploiesti Săptămâna 30 apr - 6 mai
Guiu Octavian Bistrita Săptămâna 23 - 29 apr.
Gorganeanu Robert Bucuresti Săptămâna 23 - 29 apr.
Sabloschi Ovidiu Sorin Constanta Săptămâna 23 - 29 apr.
Sasu Claudiu George Bucuresti Săptămâna 23 - 29 apr.
Csaki Zoltan Urziceni Săptămâna 23 - 29 apr.
Hobjila Ioan Octavian Lupeni Săptămâna 23 - 29 apr.
Ciocan Daniel Baia Mare Săptămâna 23 - 29 apr.
Agape Florin Iasi Săptămâna 23 - 29 apr.
Boescu Daniel Alba Iulia Săptămâna 23 - 29 apr.
Vacariu Georgiana Vadu Pasii Săptămâna 23 - 29 apr.
Nita Ixiana Bistrita Săptămâna 23 - 29 apr.
Novac Silvia Denisa Timisoara Săptămâna 23 - 29 apr.
Ciutac Ruxandra Bucuresti Săptămâna 23 - 29 apr.
Neamt Alina Bistrita Săptămâna 23 - 29 apr.
Bolovan Julien Fagaras Săptămâna 23 - 29 apr.
Banu Elena Otopeni Săptămâna 23 - 29 apr.
Nica Bogdan Catalin Resita Săptămâna 23 - 29 apr.
Nica Bogdan Catalin Resita Săptămâna 23 - 29 apr.
Partal Constantin Buzau Săptămâna 23 - 29 apr.
Enache Madalin Cornesti Săptămâna 23 - 29 apr.
Matei Mihaela Gentiana Boldesti Săptămâna 23 - 29 apr.
Bude Iulian Florin Cernavoda Săptămâna 23 - 29 apr.
Din Adrian Bogdan Pitesti Săptămâna 23 - 29 apr.
Apopei Florin Pascani Săptămâna 23 - 29 apr.
Radulescu Tudorache Tatarani Săptămâna 23 - 29 apr.
Dinu Silviu Bucuresti Săptămâna 23 - 29 apr.
Opriceana Cristina Bucuresti Săptămâna 23 - 29 apr.
Ilie Nicolae Catalin Petrosani Săptămâna 23 - 29 apr.
Scortariu Ionut Botosani Săptămâna 23 - 29 apr.
Trocan Victor Bucuresti Săptămâna 23 - 29 apr.
Babadac Valentin Bucuresti Săptămâna 23 - 29 apr.
Nemes Endre Petrosani Săptămâna 23 - 29 apr.
Moldvai Ioan Cluj Napoca Săptămâna 23 - 29 apr.
Griguta Irina Alba Iulia Săptămâna 23 - 29 apr.
Ionita George Gradistea Săptămâna 23 - 29 apr.
Pasca Cosmin Targu Mures Săptămâna 23 - 29 apr.
Sarbu Catalin Targu Bujor Săptămâna 23 - 29 apr.
Cristea Constantin Dealu Morii Săptămâna 23 - 29 apr.
Sabloschi Ovidiu Sorin Constanta Săptămâna 23 - 29 apr.
Burceag Sorin Botosani Săptămâna 23 - 29 apr.
Poienaru Ionut Dumitresti Săptămâna 23 - 29 apr.
Ignat Cornel Onesti Săptămâna 23 - 29 apr.
Niculita Aurelian Adrian Aiud Săptămâna 23 - 29 apr.
Banica Florentin Braila Săptămâna 23 - 29 apr.
Zanoaga Andrei Bucuresti Săptămâna 23 - 29 apr.
Boboc Calin Timisoara Săptămâna 23 - 29 apr.
Oprisoi Cristian Orastie Săptămâna 23 - 29 apr.
Moga Cristinel Husi Săptămâna 23 - 29 apr.
Hinculov Gabriel Stefanesti Săptămâna 23 - 29 apr.
Leu Valentin Voluntari Săptămâna 23 - 29 apr.
Markusz Gyula Turda Săptămâna 23 - 29 apr.
Ivascu Marian Medgidia Săptămâna 23 - 29 apr.
Chelan Cristian Bucuresti Săptămâna 23 - 29 apr.
Roman Sorina Mariana Bucuresti Săptămâna 23 - 29 apr.
Constantinescu Camelia Bucuresti Săptămâna 23 - 29 apr.
Stemate Ionut Nanov Săptămâna 23 - 29 apr.
Cucu George Alexandru Navodari Săptămâna 23 - 29 apr.
Padureanu Liana Satu Mare Săptămâna 23 - 29 apr.
Hosu Andrei Slobozia Săptămâna 23 - 29 apr.
Lungeanu Petru Branistea Săptămâna 23 - 29 apr.
Ciocarlan Maria Bucuresti Săptămâna 23 - 29 apr.
Dragomir Emilia Pitesti Săptămâna 23 - 29 apr.
Petraru Mihai Constantin Resita Săptămâna 23 - 29 apr.
Coman Gabriel Emilian Victor Bucuresti Săptămâna 23 - 29 apr.
Nicolae Dumitru Mihai Pitesti Săptămâna 23 - 29 apr.
Ezeanu Ana Tandarei Săptămâna 23 - 29 apr.
Codreanu Gabriel Galati Săptămâna 23 - 29 apr.
Stan Stefania Sabareni Săptămâna 23 - 29 apr.
Toader Costina Roxana Sahateni Săptămâna 23 - 29 apr.
Suditu Daniel Vadu Pasii Săptămâna 23 - 29 apr.
Lungu Alexandru Bucuresti Săptămâna 23 - 29 apr.
Badea Mihai Cluj Napoca Săptămâna 23 - 29 apr.
Cherchezan Kalman Miercurea Ciuc Săptămâna 23 - 29 apr.
Tiuga Virgil Bucuresti Săptămâna 23 - 29 apr.
Erbatu Nicusor Adrian Bucuresti Săptămâna 23 - 29 apr.
Costin Radu Mihai Deva Săptămâna 23 - 29 apr.
Flocea Bogdan Frasin Săptămâna 23 - 29 apr.
Patache Gheorghe Campulung Săptămâna 23 - 29 apr.
Barda Dan Brasov Săptămâna 23 - 29 apr.
Popa Adrian Leonid Galati Săptămâna 23 - 29 apr.
Demeter Zsolt Alba Iulia Săptămâna 23 - 29 apr.
Toma Emilia Ionela Voluntari Săptămâna 23 - 29 apr.
Canela Ion Niculesti Săptămâna 23 - 29 apr.
Iordan Valerian Ploiesti Săptămâna 23 - 29 apr.
Arzoiu Diana Bucuresti Săptămâna 23 - 29 apr.
Bud Petre Mircea Baia Mare Săptămâna 23 - 29 apr.
Zamfirache Emeric Bucuresti Săptămâna 23 - 29 apr.
Andrunache Stelian Galati Săptămâna 23 - 29 apr.
Vajaiala Alexandru Claudiu Constanta Săptămâna 23 - 29 apr.
Jurisca Ciprian Valea Mare Săptămâna 23 - 29 apr.
Dumitrescu Florica Craiova Săptămâna 23 - 29 apr.
Bakos Imre Ciumeghiu Săptămâna 23 - 29 apr.
Cenusa Cristinel Gheorghe Radauti Săptămâna 23 - 29 apr.
Stanciu Marcela Bucuresti Săptămâna 23 - 29 apr.
Zaharia Bebe Craiova Săptămâna 23 - 29 apr.
Lungu Ovidiu Ionut Vaslui Săptămâna 23 - 29 apr.
Fundatureanu Constantin Ramnicu Valcea Săptămâna 23 - 29 apr.
Ceausescu Dumitru Rovinari Săptămâna 23 - 29 apr.
Dionise Anita Calarasi Săptămâna 23 - 29 apr.
Dionise Anita Calarasi Săptămâna 23 - 29 apr.
Dumitrascu Ion Ramnicu Valcea Săptămâna 23 - 29 apr.
Ene Nicoleta Bucuresti Săptămâna 23 - 29 apr.
Moise Victor Cazanesti Săptămâna 23 - 29 apr.
Cazacu Angela Bucuresti Săptămâna 23 - 29 apr.
Prichici Lucian Bucuresti Săptămâna 23 - 29 apr.
Petrica Petru Pechea Săptămâna 23 - 29 apr.
David Laszlo Cluj Napoca Săptămâna 23 - 29 apr.
Dumitru Marian Ploiesti Săptămâna 23 - 29 apr.
Orleanu Bogdan Bucuresti Săptămâna 23 - 29 apr.
Pana Dan Andrei Bucuresti Săptămâna 23 - 29 apr.
Nedelcu Costel Bucuresti Săptămâna 23 - 29 apr.
Cristea Ionut Mihai Galati Săptămâna 23 - 29 apr.
Branisteanu Mihaela Raluca Craiova Săptămâna 23 - 29 apr.
Glodean Nutu Baia Mare Săptămâna 23 - 29 apr.
Ordean Maria Mirabela Lancram Săptămâna 23 - 29 apr.
Valsan Valentin Voluntari Săptămâna 23 - 29 apr.
Zaharia Ana Bucuresti Săptămâna 23 - 29 apr.
Goga Ciprian Baia Sprie Săptămâna 23 - 29 apr.
Petrovici Ionela Galati Săptămâna 23 - 29 apr.
Staicu Delius Sibiu Săptămâna 23 - 29 apr.
Poenaru Giani Brezoi Săptămâna 23 - 29 apr.
Niculae Mariana Bucuresti Săptămâna 23 - 29 apr.
Ion Daniel Andrei Bucuresti Săptămâna 23 - 29 apr.
Alexe Botea Constantin Malu Rosu Săptămâna 23 - 29 apr.
Petrescu Mariela Adina Braila Săptămâna 23 - 29 apr.
Aur Sorin Galati Săptămâna 23 - 29 apr.
Nemtanu Ionut Roman Săptămâna 23 - 29 apr.
Calin Luci Targu Bujor Săptămâna 23 - 29 apr.
Ocnean Radu Adrian Aiud Săptămâna 23 - 29 apr.
Marcu Cosmin Urziceni Săptămâna 23 - 29 apr.
Capatana Ovidiu Constantin Ramnicu Valcea Săptămâna 23 - 29 apr.
Agache George Galati Săptămâna 23 - 29 apr.
Stoica Mioara Voluntari Săptămâna 23 - 29 apr.
Tabarcea Marius Cezar Suceava Săptămâna 23 - 29 apr.
Cretu Raducu Albesti Săptămâna 23 - 29 apr.
Silaghi Alin Baia Mare Săptămâna 23 - 29 apr.
Dihoru Ion Craiova Săptămâna 23 - 29 apr.
Lapusneanu Gheorghe Tecuci Săptămâna 23 - 29 apr.
Niculae Vicentiu Constantin Bucuresti Săptămâna 23 - 29 apr.
Zarischi Magdalena Resita Săptămâna 23 - 29 apr.
Cebere Mircea Daniel Letcani Săptămâna 23 - 29 apr.
Padurariu Adrian Bogdan Bucuresti Săptămâna 23 - 29 apr.
Zontea Marian Voluntari Săptămâna 23 - 29 apr.
Szabo Zoltan Marghita Săptămâna 23 - 29 apr.
Lenghen Sergiu Iulian Targu Trotus Săptămâna 23 - 29 apr.
Bondoc Octavian Dumitru Vulcan Săptămâna 23 - 29 apr.
Popescu Raluca Bucuresti Săptămâna 23 - 29 apr.
Secara Alexandru Mihai Piatra Neamt Săptămâna 23 - 29 apr.
Tudor Nela Bucov Săptămâna 23 - 29 apr.
Sula Petru Piatra Neamt Săptămâna 23 - 29 apr.
Dobrea Mihail Iasi Săptămâna 23 - 29 apr.
Constantinescu Dorin Nicolae Targu Jiu Săptămâna 23 - 29 apr.
Ionita Leonas Adrian Bucuresti Săptămâna 23 - 29 apr.
Simion Robert Sirna Săptămâna 23 - 29 apr.
Pintrijel Pantelica Bucuresti Săptămâna 23 - 29 apr.
Istrate Eugen Alin Bucuresti Săptămâna 23 - 29 apr.
Duma Porunde Marcel Faraoani Săptămâna 23 - 29 apr.
Socaciu Radu Bucuresti Săptămâna 23 - 29 apr.
Ignat Gabriel Galati Săptămâna 23 - 29 apr.
Boulescu Gheorghe Bucuresti Săptămâna 23 - 29 apr.
Kuji Sandor Oradea Săptămâna 23 - 29 apr.
Mahu Florin Galati Săptămâna 23 - 29 apr.
Radu Carmen Onesti Săptămâna 23 - 29 apr.
Volosincu Silviu Gabriel Galati Săptămâna 23 - 29 apr.
Bacau Alin Alexandru Alesd Săptămâna 23 - 29 apr.
Moldoveanu Georgian Viorel Sihlea Săptămâna 23 - 29 apr.
Pogacean Calin Tarnaveni Săptămâna 23 - 29 apr.
Buse Epure Florin Alexandru Braila Săptămâna 23 - 29 apr.
Prisecaru Gabriel Daniel Arad Săptămâna 23 - 29 apr.
Dorobantu Bogdan Fagaras Săptămâna 23 - 29 apr.
Doroftei Mihai Alin Negresti Săptămâna 23 - 29 apr.
Trifoi Vasile Timisoara Săptămâna 23 - 29 apr.
Ungureanu Stefan Bradeanu Săptămâna 23 - 29 apr.
Kovacs Eduard Slatina Săptămâna 23 - 29 apr.
Purcelea Constantin Bucuresti Săptămâna 23 - 29 apr.
Trifu Marian Catalin Bucuresti Săptămâna 23 - 29 apr.
Gusoi Victorita Ramona Rosu Săptămâna 23 - 29 apr.
Matura Paul Bucuresti Săptămâna 23 - 29 apr.
Voinea Mihail Bucuresti Săptămâna 23 - 29 apr.
Leahu Cezar Timisoara Săptămâna 23 - 29 apr.
Tudose Daniel Sihlea Săptămâna 23 - 29 apr.
Banica Marian Bucuresti Săptămâna 23 - 29 apr.
Stoica Roxana Maria Avrig Săptămâna 23 - 29 apr.
Geambasu Niculina Bucuresti Săptămâna 23 - 29 apr.
Mirica Lucian Bogdan Bucuresti Săptămâna 23 - 29 apr.
Cioroaba Marilena Bucuresti Săptămâna 23 - 29 apr.
Pricop Miluta Brasov Săptămâna 23 - 29 apr.
Dorogan Alexandru Bucuresti Săptămâna 23 - 29 apr.
Pal Zsolt Rozavlea Săptămâna 23 - 29 apr.
Ivanof Stefan Bucuresti Săptămâna 23 - 29 apr.
Badea Marius Bucuresti Săptămâna 23 - 29 apr.
Preda Florin Petre Resita Săptămâna 23 - 29 apr.
Morcosan Elvis Ionut Gura Calitei Săptămâna 23 - 29 apr.
Bocanet Silvia Cluj Napoca Săptămâna 23 - 29 apr.
Delcu George Bragadiru Săptămâna 23 - 29 apr.
Cozaciuc Vasile Laurentiu Bucuresti Săptămâna 23 - 29 apr.
Bibire Elena Onesti Săptămâna 23 - 29 apr.
Andronicescu Petrica Campulung Moldovenesc Săptămâna 23 - 29 apr.
Amariti Lucian Miroslava Săptămâna 23 - 29 apr.
Giurgiu Maria Monica Abrud Săptămâna 23 - 29 apr.
Patea Ionut Sita Buzaului Săptămâna 23 - 29 apr.
Atodiresei Ciprian Stefan Targu Neamt Săptămâna 23 - 29 apr.
Zsigmond Istvan Lemnia Săptămâna 23 - 29 apr.
Ionescu Andra Sibiu Săptămâna 23 - 29 apr.
Moise Florin Podenii Noi Săptămâna 23 - 29 apr.
Iantoc Mariana Dudestii Vechi Săptămâna 23 - 29 apr.
Minovici Sebastian Andrei Bucuresti Săptămâna 23 - 29 apr.
Cretu Ghergut Andrei Cezar Bacau Săptămâna 23 - 29 apr.
Motescu Mariana Bucuresti Săptămâna 23 - 29 apr.
Bibire Daniel Onesti Săptămâna 23 - 29 apr.
Popescu Adelin Ion Bucuresti Săptămâna 23 - 29 apr.
Uzun Cristian Dudestii Vechi Săptămâna 23 - 29 apr.
Samoila Marcel Sibiu Săptămâna 23 - 29 apr.
Mocanita Ionut Braila Săptămâna 23 - 29 apr.
Botezatu Mihaita Onesti Săptămâna 23 - 29 apr.
Iacob Costel Adrian Bacau Săptămâna 23 - 29 apr.
Dediu Claudiu Galati Săptămâna 23 - 29 apr.
Ungureanu Cristinel Braila Săptămâna 23 - 29 apr.
Coanda Laura Maria Targu Jiu Săptămâna 23 - 29 apr.
Socite Vlad Adrian Dumitru Resita Săptămâna 23 - 29 apr.
Coanda Laura Maria Targu Jiu Săptămâna 23 - 29 apr.
Zeciu Laurentiu Bucuresti Săptămâna 23 - 29 apr.
Maris Ioan Timisoara Săptămâna 23 - 29 apr.
Costache Daniela Braila Săptămâna 23 - 29 apr.
Topor Ana Carmen Curtea de Arges Săptămâna 23 - 29 apr.
Socea Gabriel Cluj Napoca Săptămâna 23 - 29 apr.
Ionita Alexandru Urlati Săptămâna 23 - 29 apr.
Mihailuc Adrian Brasov Săptămâna 23 - 29 apr.
Osan Mihaela Baia Mare Săptămâna 23 - 29 apr.
Marin Virgil Calarasi Săptămâna 23 - 29 apr.
Varga Petru Lupeni Săptămâna 23 - 29 apr.
Moldovan Alin Targu Mures Săptămâna 23 - 29 apr.
Bucurel Mihai Bucuresti Săptămâna 23 - 29 apr.
Lupse Mariana Lapusel Săptămâna 23 - 29 apr.
Balaban Adelina Emanuela Braila Săptămâna 23 - 29 apr.
Manolache Vasile Bucuresti Săptămâna 23 - 29 apr.
Neacsu Irina Antonia Bucuresti Săptămâna 23 - 29 apr.
Turcu Otilia Bobohalma Săptămâna 23 - 29 apr.
Bejan Gabriel Bacau Săptămâna 23 - 29 apr.
Marin Cristian Popesti Leordeni Săptămâna 23 - 29 apr.
Reguli Ioana Florina Miresu Mare Săptămâna 23 - 29 apr.
Preda Marian Bucuresti Săptămâna 23 - 29 apr.
Popa Camelia Bacau Săptămâna 23 - 29 apr.
Samoila Nicolae Pitesti Săptămâna 23 - 29 apr.
Gabai Mihai Timisoara Săptămâna 23 - 29 apr.
Stoenica Sorin Timisoara Săptămâna 23 - 29 apr.
Avram Sorin Ramnicu Valcea Săptămâna 23 - 29 apr.
Radoi Trandafylon Irina Magdalena Bucuresti Săptămâna 23 - 29 apr.
Vrabie Mariana Iuliana Bucuresti Săptămâna 23 - 29 apr.
Crizeanu Andreea Brasov Săptămâna 23 - 29 apr.
Macovei Cristina Alexandra Bestepe Săptămâna 23 - 29 apr.
Suciu Claudiu Alba Iulia Săptămâna 23 - 29 apr.
Constantinescu Maricel Focsani Săptămâna 23 - 29 apr.
Padurica Ionut Cosmin Calarasi Săptămâna 23 - 29 apr.
Puiu Laurentiu Bucuresti Săptămâna 23 - 29 apr.
Irodiu Alexandru Ionut Brasov Săptămâna 23 - 29 apr.
Arnautu Raluca Medgidia Săptămâna 23 - 29 apr.
Stanila Daniel Lancram Săptămâna 23 - 29 apr.
Lazar Lucian Brasov Săptămâna 23 - 29 apr.
Secosan Gabriel Timisoara Săptămâna 23 - 29 apr.
Anghel Monica Bucuresti Săptămâna 23 - 29 apr.
Otea Adrian Targu Jiu Săptămâna 23 - 29 apr.
Marczinko Alexandru Andrei Cluj Napoca Săptămâna 23 - 29 apr.
Dina Rada Floresti Stoenesti Săptămâna 23 - 29 apr.
Bilius Costache Suceava Săptămâna 23 - 29 apr.
Ardeleanu Stefan Florin Navodari Săptămâna 23 - 29 apr.
Woicik Robert Campina Săptămâna 23 - 29 apr.
Colotin Andrei Targu Frumos Săptămâna 23 - 29 apr.
Chirila Valentin Timisoara Săptămâna 23 - 29 apr.
Visoiu Stefan Cristian Bucuresti Săptămâna 23 - 29 apr.
Nica Gheorghe Gabriel Bucuresti Săptămâna 23 - 29 apr.
Jucan Florin Bucuresti Săptămâna 23 - 29 apr.
Drosu Marian Madalin Vanatori Săptămâna 23 - 29 apr.
Panait Cristian Bucuresti Săptămâna 23 - 29 apr.
Ungureanu Georgeta Poroschia Săptămâna 23 - 29 apr.
Grecu Gabriel Bucuresti Săptămâna 23 - 29 apr.
Neagoe Andrei Curtea de Arges Săptămâna 23 - 29 apr.
Boteanu Marian Lucian Rosu Săptămâna 23 - 29 apr.
Moga Dan Tiha Bargaului Săptămâna 23 - 29 apr.
Muresan Adrian Timisoara Săptămâna 23 - 29 apr.
Marinescu Aurel Marian Bucuresti Săptămâna 23 - 29 apr.
Dranga George Zarnesti Săptămâna 23 - 29 apr.
Marin Valeria Mangalia Săptămâna 23 - 29 apr.
Resceanu Gheorghe Madalin Bucuresti Săptămâna 23 - 29 apr.
Iacob Istvan Targu Mures Săptămâna 23 - 29 apr.
Iacob Istvan Targu Mures Săptămâna 23 - 29 apr.
Ene Georgian Ploiesti Săptămâna 23 - 29 apr.
Anghel Jean Rosu Săptămâna 23 - 29 apr.
Roman Cristinel Botosani Săptămâna 23 - 29 apr.
Bucica Florian Bucuresti Săptămâna 23 - 29 apr.
Pavel Daniel Satu Mare Săptămâna 23 - 29 apr.
Blagutiu Lucian Sibiu Săptămâna 23 - 29 apr.
Huidumac Nicu Geani Galati Săptămâna 23 - 29 apr.
Nicorescu Mihai Gabriel Borlesti Săptămâna 23 - 29 apr.
Stefan Nicusor Bucuresti Săptămâna 23 - 29 apr.
Constantin Adinel Campina Săptămâna 23 - 29 apr.
Tudor Elena Buzau Săptămâna 23 - 29 apr.
Damian Andra Dragalina Săptămâna 23 - 29 apr.
Vulc Claudiu Raciu Săptămâna 23 - 29 apr.
Ceapa Gheorghe Razvan Ramnicu Valcea Săptămâna 23 - 29 apr.
Vadasz Kristina Bocsa Săptămâna 23 - 29 apr.
Marin Elena Tatiana Tintesti Săptămâna 23 - 29 apr.
Trandafir Ana Maria Galati Săptămâna 23 - 29 apr.
Voineac Claudia Balaceanca Săptămâna 23 - 29 apr.
Olaru Ionut Bucuresti Săptămâna 23 - 29 apr.
Cantor Cristian Matei Bucuresti Săptămâna 23 - 29 apr.
Kill Istvan Szilard Satu Mare Săptămâna 23 - 29 apr.
Predonescu Dumitru Bucuresti Săptămâna 23 - 29 apr.
Vasilachi Diana Bucuresti Săptămâna 23 - 29 apr.
Ciompec Florian Bucuresti Săptămâna 23 - 29 apr.
Man Daniela Galati Săptămâna 23 - 29 apr.
Codreanu Daniel Ion Moieciu de Jos Săptămâna 23 - 29 apr.
Bodescu Costel Ciprian Iasi Săptămâna 23 - 29 apr.
Ion Marilena Violeta Gara Cilibia Săptămâna 23 - 29 apr.
Berbec Florea Rosu Săptămâna 23 - 29 apr.
Grigoriu Constantin Catalin Piatra Neamt Săptămâna 23 - 29 apr.
Mihai Ion Gabi Iasi Săptămâna 23 - 29 apr.
Oloet Grigore Vasile Bistrita Săptămâna 23 - 29 apr.
Niculescu Iulia Buzau Săptămâna 23 - 29 apr.
Oprisa Valentin Criscior Săptămâna 23 - 29 apr.
Popescu George Manuel Titu Săptămâna 23 - 29 apr.
Murariu Gabriela Bucuresti Săptămâna 23 - 29 apr.
Musceleanu Gheorghe Pitesti Săptămâna 23 - 29 apr.
Bratila George Bucuresti Săptămâna 23 - 29 apr.
Mitrofan Emilian Doru Tasca Săptămâna 23 - 29 apr.
Aschiopoaei Haralambie Galati Săptămâna 23 - 29 apr.
Pirpiliu Marian Brasov Săptămâna 23 - 29 apr.
Paterau Marcel Alexandria Săptămâna 23 - 29 apr.
Bumbas Gabriel Dumbravita Săptămâna 23 - 29 apr.
Badea Florin Viorel Slatina Săptămâna 23 - 29 apr.
Baicu Fanica Gabriela Salcia Tudor Săptămâna 23 - 29 apr.
Ruta Vasile Paul Cluj Napoca Săptămâna 23 - 29 apr.
Dumitru Mihaela Sfantu Gheorghe Săptămâna 23 - 29 apr.
Gherghescu Aurel Mihai Brasov Săptămâna 23 - 29 apr.
Naparus George Comarnic Săptămâna 23 - 29 apr.
Mihai Dragos Boldesti Scaeni Săptămâna 23 - 29 apr.
Puia Dan Buzau Săptămâna 23 - 29 apr.
Boulescu Gheorghe Bucuresti Săptămâna 23 - 29 apr.
Boariu Dragos Suceava Săptămâna 23 - 29 apr.
Sirbu Sorin Tichilesti Săptămâna 23 - 29 apr.
Sima Sorin Moara Vlasiei Săptămâna 23 - 29 apr.
Veres Vlad Cluj Napoca Săptămâna 23 - 29 apr.
Asande Vasile Cluj Napoca Săptămâna 23 - 29 apr.
Hrisca Andrei Iasi Săptămâna 23 - 29 apr.
Homosdean Razvan Timisoara Săptămâna 23 - 29 apr.
Mosneagu Daniel Ionut Vaslui Săptămâna 23 - 29 apr.
Ceclan Ovidiu Adrian Campia Turzii Săptămâna 23 - 29 apr.
Caita Silviu Bucuresti Săptămâna 23 - 29 apr.
Radu Ovidiu Iasi Săptămâna 23 - 29 apr.
Closca Mihai Bucuresti Săptămâna 23 - 29 apr.
Predescu Ovidiu Targoviste Săptămâna 23 - 29 apr.
Nita Ion Cristinel Campulung Săptămâna 23 - 29 apr.
Ciulei Elena Bucuresti Săptămâna 23 - 29 apr.
Ciulei Elena Bucuresti Săptămâna 23 - 29 apr.
Tudorica Gheorghe Dobrotesti Săptămâna 23 - 29 apr.
Ungureanu Tiberiu Bucuresti Săptămâna 23 - 29 apr.
Pajvantu Doru Navodari Săptămâna 23 - 29 apr.
Hartop Vasile Tulcea Săptămâna 23 - 29 apr.
Georgescu Adrian Campulung Săptămâna 23 - 29 apr.
Barbu Mario Urziceni Săptămâna 23 - 29 apr.
Dobreanu Antoniu Timisoara Săptămâna 23 - 29 apr.
Dara Florin Bucuresti Săptămâna 23 - 29 apr.
Nita Cristian Barlad Săptămâna 23 - 29 apr.
Babes Aurelian Sibiu Săptămâna 23 - 29 apr.
Burticica Marian Bucuresti Săptămâna 23 - 29 apr.
Zamfir Irina Buzau Săptămâna 23 - 29 apr.
Pomarlianu Lucian Bucuresti Săptămâna 23 - 29 apr.
Enciu Madalin Buzau Săptămâna 23 - 29 apr.
Halosta Catinean Catalin Alexandru Bistrita Săptămâna 23 - 29 apr.
Stiubea Angela Racari Săptămâna 23 - 29 apr.
Botlung Gheorghe Arad Săptămâna 23 - 29 apr.
Oancea Iulian Bucuresti Săptămâna 23 - 29 apr.
Zamfir Sandel Bucuresti Săptămâna 23 - 29 apr.
Dobre Valentin Galati Săptămâna 23 - 29 apr.
Bejan Mariana Galati Săptămâna 23 - 29 apr.
Brad Alexandru Sibiu Săptămâna 23 - 29 apr.
Dumitrache Marian Tartasesti Săptămâna 23 - 29 apr.
Pop Sebastian Brasov Săptămâna 23 - 29 apr.
Torcatoru Liviu Andrei Cluj Napoca Săptămâna 23 - 29 apr.
Turcu Teodorescu Cristi Ioan Galati Săptămâna 23 - 29 apr.
Robu Marina Bacau Săptămâna 23 - 29 apr.
Chirea Stelica Borcea Săptămâna 23 - 29 apr.
Enciu Madalin Buzau Săptămâna 23 - 29 apr.
Carcota Adrian Braila Săptămâna 23 - 29 apr.
Aron Marius Iulian Floresti Săptămâna 23 - 29 apr.
Dura Ioan Florin Satu Mare Săptămâna 23 - 29 apr.
Mateescu Marian Ploiesti Săptămâna 23 - 29 apr.
Beregi Cristinel Gheorghe Baia Sprie Săptămâna 23 - 29 apr.
Bondalici Eduard Chiajna Săptămâna 23 - 29 apr.
Bondalici Eduard Chiajna Săptămâna 23 - 29 apr.
Hartescu Petru Bogdan Focsani Săptămâna 23 - 29 apr.
Bucur George Brasov Săptămâna 23 - 29 apr.
Bac Ioana Iasi Săptămâna 23 - 29 apr.
Adochitei Ionela Bucuresti Săptămâna 23 - 29 apr.
Popa Sergiu Alin Fagaras Săptămâna 23 - 29 apr.
Sirbu Andrei Ionut Craiova Săptămâna 23 - 29 apr.
Anghelin Constantin Roman Săptămâna 23 - 29 apr.
Fasie George Amara Săptămâna 23 - 29 apr.
Popa Tudor Bucuresti Săptămâna 23 - 29 apr.
Crauciuc Iura Craciunesti Săptămâna 23 - 29 apr.
David Gabriela Constanta Săptămâna 23 - 29 apr.
Persinaru Stefania Bucuresti Săptămâna 23 - 29 apr.
Ionescu Irina Bucuresti Săptămâna 23 - 29 apr.
Ghelal Mazian Alexandru Bucuresti Săptămâna 23 - 29 apr.
Nenita Silviu Bacau Săptămâna 23 - 29 apr.
Preda Dan Giurgiu Săptămâna 23 - 29 apr.
Costea Mircea Nicolae Slobozia Săptămâna 23 - 29 apr.
Trandafir Nelu Bucuresti Săptămâna 23 - 29 apr.
Porumb Sorin Turda Săptămâna 23 - 29 apr.
Surdu Tudor Cluj Napoca Săptămâna 23 - 29 apr.
Pahontu Gabriela Sahateni Săptămâna 23 - 29 apr.
Bizgan Virgil Tutova Săptămâna 23 - 29 apr.
Poenaru Giani Brezoi Săptămâna 23 - 29 apr.
Badea Florin Bucuresti Săptămâna 23 - 29 apr.
Zamfir Viorica Deleni Săptămâna 23 - 29 apr.
Badea Florin Bucuresti Săptămâna 23 - 29 apr.
Burnel Georgiana Elena Blidari Săptămâna 23 - 29 apr.
Titei Maria Luiza Brasov Săptămâna 23 - 29 apr.
Talu Gabriel 41144 Săptămâna 23 - 29 apr.
Gheorghe Nicolae Narcis Pitesti Săptămâna 23 - 29 apr.
Tronaru Lucian Ploiesti Săptămâna 23 - 29 apr.
Bogatu Mirela Calarasi Săptămâna 23 - 29 apr.
Cusa Doru Valentin Bucuresti Săptămâna 23 - 29 apr.
Petrus Marian Cluj Napoca Săptămâna 23 - 29 apr.
Bicazan Mariela Angela Carei Săptămâna 23 - 29 apr.
Bebe Anghel Bucuresti Săptămâna 23 - 29 apr.
Parjol Laurentiu Alexandria Săptămâna 23 - 29 apr.
Ursuleanu Cristian Jean Bucuresti Săptămâna 23 - 29 apr.
Serbanescu Marian Branesti Săptămâna 23 - 29 apr.
Kocsis Ludovic Timisoara Săptămâna 23 - 29 apr.
Chisca Cristian Bucuresti Săptămâna 23 - 29 apr.
Rosca Andreea Ramnicu Valcea Săptămâna 23 - 29 apr.
Dumitru Georgian Tiberiu Piatra Neamt Săptămâna 23 - 29 apr.
Acatincai Constantin Medgidia Săptămâna 23 - 29 apr.
Bobolea Andrei Pascani Săptămâna 23 - 29 apr.
Hortopan Ion Targu Jiu Săptămâna 23 - 29 apr.
Mircea Gheorghe Gelu Ruginoasa Săptămâna 23 - 29 apr.
Melian Valentin Tomesti Săptămâna 23 - 29 apr.
Rusu Ana Maria Iasi Săptămâna 23 - 29 apr.
Bobeica Nicolae Bacau Săptămâna 23 - 29 apr.
Gheorghe Daniel Marian Pitesti Săptămâna 23 - 29 apr.
Rinchita Marian Poroschia Săptămâna 23 - 29 apr.
Barbu Florica Bucuresti Săptămâna 23 - 29 apr.
Trufas Ionel Mischii Săptămâna 23 - 29 apr.
Tamas Bucur Dragos Campulung Săptămâna 23 - 29 apr.
Chimbris Vasile Cluj Napoca Săptămâna 23 - 29 apr.
Dumbrava Gelu Scortoasa Săptămâna 23 - 29 apr.
Pirneci Florin Pitesti Săptămâna 23 - 29 apr.
Taman Nicu Ramnicu Sarat Săptămâna 23 - 29 apr.
Bigu Bogdan Barlad Săptămâna 23 - 29 apr.
Osiceanu Costin Bucuresti Săptămâna 23 - 29 apr.
Balint Simona Buhusi Săptămâna 23 - 29 apr.
Giurescu Maria Nicoleta Selimbar Săptămâna 23 - 29 apr.
Gheorghe Stefan Marian Voluntari Săptămâna 23 - 29 apr.
Nica Adrian Giurgiu Săptămâna 23 - 29 apr.
Cata Iulia Nina Sugag Săptămâna 23 - 29 apr.
Nica Mihaela Bucuresti Săptămâna 23 - 29 apr.
Diaconu Ionela Simona Maneciu Ungureni Săptămâna 23 - 29 apr.
Nancu Catalina Voluntari Săptămâna 23 - 29 apr.
Pletea Marian Mihaita Constanta Săptămâna 23 - 29 apr.
Babaneaga Iulian Merei Săptămâna 23 - 29 apr.
Fekete Ovidiu Lugoj Săptămâna 23 - 29 apr.
Tudor Adrian Timisoara Săptămâna 23 - 29 apr.
Clement Marius Drobeta Turnu Severin Săptămâna 23 - 29 apr.
Constantin George Robert Bucuresti Săptămâna 23 - 29 apr.
Pitiu Ilie Bucuresti Săptămâna 23 - 29 apr.
Catargiu Paula Pascani Săptămâna 23 - 29 apr.
Radu Mihai Timisoara Săptămâna 23 - 29 apr.
Agape Ionel Iasi Săptămâna 23 - 29 apr.
Mihalceanu Elena Izabela Buzau Săptămâna 23 - 29 apr.
Matei Razvan Radian Afumati Săptămâna 23 - 29 apr.
Bucur Raul Arad Săptămâna 23 - 29 apr.
Crasneanu Maricel Codlea Săptămâna 23 - 29 apr.
Voicu Cristian Alberto Bucuresti Săptămâna 23 - 29 apr.
Berci Paula Emilia Rusii Munti Săptămâna 23 - 29 apr.
Leaha Dorin Timisoara Săptămâna 23 - 29 apr.
Biris Ovidiu Satu Mare Săptămâna 23 - 29 apr.
Fratila Cludiu Sibiu Săptămâna 23 - 29 apr.
Munteanu Laurentiu Sebes Săptămâna 23 - 29 apr.
Sava Cristina Campulung Săptămâna 23 - 29 apr.
Lica Lucian Brasov Săptămâna 23 - 29 apr.
Ciripiala Elena Bucuresti Săptămâna 23 - 29 apr.
Sopco Gheorghe Lugoj Săptămâna 23 - 29 apr.
Ursu Nicolae Andrei Unirea Săptămâna 23 - 29 apr.
Sicoe Maria Magdalena Sohodol Săptămâna 23 - 29 apr.
Stefanita Paul Aurelian Barlad Săptămâna 23 - 29 apr.
Stana Roberto Smardan Săptămâna 23 - 29 apr.
Anca Razvan Focsani Săptămâna 23 - 29 apr.
Uries Vasile Lucian Resita Săptămâna 23 - 29 apr.
Antoneac Ionut Suceava Săptămâna 23 - 29 apr.
Drotleff Gabriel Cristian Săptămâna 23 - 29 apr.
Lari Floarea Salva Săptămâna 23 - 29 apr.
Mirica Valentin Dragomiresti Săptămâna 23 - 29 apr.
Spataru Valentin Bucuresti Săptămâna 23 - 29 apr.
Mihai Bogdan Bucuresti Săptămâna 23 - 29 apr.
Malutan Roxana Uricani Săptămâna 23 - 29 apr.
Petre Iosif Iulian Popesti Leordeni Săptămâna 23 - 29 apr.
Malutan Roxana Uricani Săptămâna 23 - 29 apr.
Goldan Alexandru Bucuresti Săptămâna 23 - 29 apr.
Calin Petrica Bucuresti Săptămâna 23 - 29 apr.
Cheles Aurelian Bucuresti Săptămâna 23 - 29 apr.
Neagu Madalin Valea Mare Săptămâna 23 - 29 apr.
Roman Sorina Mariana Bucuresti Săptămâna 23 - 29 apr.
Paraschiv Mihai Bucuresti Săptămâna 23 - 29 apr.
Nicolae Marius Cisnadie Săptămâna 23 - 29 apr.
Cobzaru Nelu Bucuresti Săptămâna 23 - 29 apr.
Negoita Eduard Rovinari Săptămâna 23 - 29 apr.
Codreanu Adrian Zarnesti Săptămâna 23 - 29 apr.
Bratu Niculai Somova Săptămâna 23 - 29 apr.
Chirita Haralampie Gruiu Săptămâna 23 - 29 apr.
Mircea Dorel Vulcan Săptămâna 23 - 29 apr.
Istrate Ion Catalin Bacau Săptămâna 23 - 29 apr.
Galusca Gabriel Focsani Săptămâna 23 - 29 apr.
Badeanu Roger Galati Săptămâna 23 - 29 apr.
Craciun Adrian Razvan Timisoara Săptămâna 23 - 29 apr.
Crisan Andrei Cluj Napoca Săptămâna 23 - 29 apr.
Foca Gheorghe Aurel Targu Jiu Săptămâna 23 - 29 apr.
Lascar Marius Iasi Săptămâna 23 - 29 apr.
Busecan Sorin Somcuta Mare Săptămâna 23 - 29 apr.
Cavasi Mihai Satu Mare Săptămâna 23 - 29 apr.
Cavasi Mihai Satu Mare Săptămâna 23 - 29 apr.
Cristea Constantin Petrosani Săptămâna 23 - 29 apr.
Coman Gabriel Emilian Victor Bucuresti Săptămâna 23 - 29 apr.
Sacagiu Veta Braila Săptămâna 23 - 29 apr.
Dumitru Emil Bucuresti Săptămâna 23 - 29 apr.
Midi Roxana Sibiu Săptămâna 23 - 29 apr.
Dancu Maria Sibiu Săptămâna 23 - 29 apr.
Socaliuc Paul Radauti Săptămâna 23 - 29 apr.
Gal Florin Floresti Săptămâna 23 - 29 apr.
Franiuc Corneliu Tecuci Săptămâna 23 - 29 apr.
Bonda Cornel Floresti Săptămâna 23 - 29 apr.
Comanescu Stefanel Bogdan Slatina Săptămâna 23 - 29 apr.
Comanescu Stefanel Bogdan Slatina Săptămâna 23 - 29 apr.
Mitrofan Ionut Ramnicu Valcea Săptămâna 23 - 29 apr.
Pricob Ioan Timisoara Săptămâna 23 - 29 apr.
Tudorie George Galati Săptămâna 23 - 29 apr.
Ghiarcas Mircea Carei Săptămâna 23 - 29 apr.
Gheorghe Floriana Magdalena Craiova Săptămâna 23 - 29 apr.
Tunaru Agenor Puiesti Săptămâna 23 - 29 apr.
Groza Dan Satu Mare Săptămâna 23 - 29 apr.
Radoi Milut Targoviste Săptămâna 23 - 29 apr.
Gheorghe George Viorel Slatina Săptămâna 23 - 29 apr.
Nica Tudorel Oltenita Săptămâna 23 - 29 apr.
Tancau Anca Cristina Garleni Săptămâna 23 - 29 apr.
Bostan Toader Valentin Galati Săptămâna 23 - 29 apr.
Sofan Laura Cisnadie Săptămâna 23 - 29 apr.
Forlafu Marian Drobeta Turnu Severin Săptămâna 23 - 29 apr.
Grosu Virgil Vulcan Săptămâna 23 - 29 apr.
Padurariu Mihaela Iasi Săptămâna 23 - 29 apr.
Mitrofan Ionut Ramnicu Valcea Săptămâna 23 - 29 apr.
Marghioala Stefan Bucuresti Săptămâna 23 - 29 apr.
Sarmasan Claudiu Bistrita Săptămâna 23 - 29 apr.
Brosteanu Dorina Dudestii Noi Săptămâna 23 - 29 apr.
Ilie Vasile Ogrezeni Săptămâna 23 - 29 apr.
Tone Mihai Bucuresti Săptămâna 23 - 29 apr.
Moisei Dorian Nicolae Sibiu Săptămâna 23 - 29 apr.
Dudau George Marian Targu Jiu Săptămâna 23 - 29 apr.
Albu Y Vintu de Jos Săptămâna 23 - 29 apr.
Rangheanu Catalin Onesti Săptămâna 23 - 29 apr.
Gache Ovidiu Costinel Vaslui Săptămâna 23 - 29 apr.
Calu Mihaela Tecuci Săptămâna 23 - 29 apr.
Popa Ioan Pogoanele Săptămâna 23 - 29 apr.
Glovaschi Cristian Marius Bucuresti Săptămâna 23 - 29 apr.
Florea Cosmin Cristian Bucuresti Săptămâna 23 - 29 apr.
Dumitrascu Ion Targoviste Săptămâna 23 - 29 apr.
Chiru Daniel Baneasa Săptămâna 23 - 29 apr.
Serban Emil Buftea Săptămâna 23 - 29 apr.
Boar Marius Otelu Rosu Săptămâna 23 - 29 apr.
Gradinariu George Valea Lupului Săptămâna 23 - 29 apr.
Safekete Otto Cluj Napoca Săptămâna 23 - 29 apr.
Radu Marius Tihau Săptămâna 23 - 29 apr.
Coger Cozmin Laurentiu Simeria Săptămâna 23 - 29 apr.
Bucica Florian Bucuresti Săptămâna 23 - 29 apr.
Peric Milos Nicolae Eftimie Murgu Săptămâna 23 - 29 apr.
Sileanu Rares Tandarei Săptămâna 23 - 29 apr.
Rusu Cornel Gherla Săptămâna 23 - 29 apr.
Sobaru Stefan Popesti Leordeni Săptămâna 23 - 29 apr.
Bucin Daniel Brasov Săptămâna 23 - 29 apr.
Albu Ionel Sohatu Săptămâna 23 - 29 apr.
Bucin Daniel Brasov Săptămâna 23 - 29 apr.
Ursu Alecu Galati Săptămâna 23 - 29 apr.
Grigoriu Constantin Cosmin Rasca Săptămâna 23 - 29 apr.
Nastase Ionut Alexandru Campulung Săptămâna 23 - 29 apr.
Bratosin Bogdan Ploiesti Săptămâna 23 - 29 apr.
Cocos Paul Iasi Săptămâna 23 - 29 apr.
Dinca Dragos Viorel Braila Săptămâna 23 - 29 apr.
Giuvara Alexandru Bucuresti Săptămâna 23 - 29 apr.
Pot Daniel Baia Mare Săptămâna 23 - 29 apr.
Adascalitei Adrian Iasi Săptămâna 23 - 29 apr.
Doanta Catalin Bucuresti Săptămâna 23 - 29 apr.
Dragomir Alexandru Campulung Săptămâna 23 - 29 apr.
Moianu Vasile Alin Targu Jiu Săptămâna 23 - 29 apr.
Turturica Dumitru Sorin Bucuresti Săptămâna 23 - 29 apr.
Iacob Gheorghe Ramnicu Valcea Săptămâna 23 - 29 apr.
Lakatos Lorand Sarmasag Săptămâna 23 - 29 apr.
Vlad Georgian Marian Buzau Săptămâna 23 - 29 apr.
Cruceru Marian Ramnicu Valcea Săptămâna 23 - 29 apr.
Balazs Francisc Aiud Săptămâna 23 - 29 apr.
Corcos Mariana Bucuresti Săptămâna 23 - 29 apr.
Radu Razvan Sacele Săptămâna 23 - 29 apr.
Liferie Simion Tulcea Săptămâna 23 - 29 apr.
Geanta Gabriela Targoviste Săptămâna 23 - 29 apr.
Florea Ilie Pitesti Săptămâna 23 - 29 apr.
Marin Marin Bucuresti Săptămâna 23 - 29 apr.
Belcioiu Radu Chiajna Săptămâna 23 - 29 apr.
Panican Aura Zalau Săptămâna 23 - 29 apr.
Popa Florin Slatina Săptămâna 23 - 29 apr.
Munteanu Mihai Zarnesti Săptămâna 23 - 29 apr.
Nilas Iosif Zalau Săptămâna 23 - 29 apr.
Mardar Mihai Timisoara Săptămâna 23 - 29 apr.
Plamada Luminita Bucuresti Săptămâna 23 - 29 apr.
Ojog Lucian Vaslui Săptămâna 23 - 29 apr.
Muntianu Lacramioara Brasov Săptămâna 23 - 29 apr.
Suverjanu Catalina Smardan Săptămâna 23 - 29 apr.
Atodiresei George Cosmin Pitesti Săptămâna 23 - 29 apr.
Tara Cristian Oltenita Săptămâna 23 - 29 apr.
Nicola Olimpiu Turda Săptămâna 23 - 29 apr.
Badara Stefan Insuratei Săptămâna 23 - 29 apr.
Perpegel Victorita Elena Targu Jiu Săptămâna 23 - 29 apr.
Grigoras Constantin Roman Săptămâna 23 - 29 apr.
Stan Cristina Bacau Săptămâna 23 - 29 apr.
Raicu Maria Florentina Cluj Napoca Săptămâna 23 - 29 apr.
Cobzos Mihai Vasile Baia Mare Săptămâna 23 - 29 apr.
Rosca Alexandru Bucuresti Săptămâna 23 - 29 apr.
Ilie Ciprian Costin Ploiesti Săptămâna 23 - 29 apr.
Morcov Adrian Mihai Rosiori de Vede Săptămâna 23 - 29 apr.
Cecanau Alina Afumati Săptămâna 23 - 29 apr.
Radu Stela Ploiesti Săptămâna 23 - 29 apr.
Iuganu Marius Pascani Săptămâna 23 - 29 apr.
Pana Alina Bucuresti Săptămâna 23 - 29 apr.
Busuioaca Daniel Bucuresti Săptămâna 23 - 29 apr.
Roman Ioan Hunedoara Săptămâna 23 - 29 apr.
Dumitrescu Ion Timisoara Săptămâna 23 - 29 apr.
Lungu Ilie Doru Otelu Rosu Săptămâna 23 - 29 apr.
Serac Andrei Baia Mare Săptămâna 23 - 29 apr.
Codita Stefan Navodari Săptămâna 23 - 29 apr.
Apetri Serghei Drobeta Turnu Severin Săptămâna 23 - 29 apr.
Ballok Stefan Cluj Napoca Săptămâna 23 - 29 apr.
Dobie Adrian Lugoj Săptămâna 23 - 29 apr.
Ciolan Florin Cristian Romanesti Săptămâna 23 - 29 apr.
Pascalau Marius Bogdan Bucuresti Săptămâna 23 - 29 apr.
Neagu Catalina Ploiesti Săptămâna 23 - 29 apr.
Neagu Catalina Ploiesti Săptămâna 23 - 29 apr.
Patrut Gabriel Cluj Napoca Săptămâna 23 - 29 apr.
Sandu Ion Florin Targu Jiu Săptămâna 23 - 29 apr.
Albert Nagy Akos Cluj Napoca Săptămâna 23 - 29 apr.
Ispasescu Nicusor Bucuresti Săptămâna 23 - 29 apr.
Tarleac Florin Viseu de Sus Săptămâna 23 - 29 apr.
Mester Viorica Bistrita Săptămâna 23 - 29 apr.
Radu Marius Ramnicu Valcea Săptămâna 23 - 29 apr.
Benetek Atcila Adrian Brasov Săptămâna 23 - 29 apr.
Barsan Daniel Bucuresti Săptămâna 23 - 29 apr.
Tipa Cristian Timisoara Săptămâna 23 - 29 apr.
Lorint Ovidiu Camarasu Săptămâna 23 - 29 apr.
Dumitrache Elena Pitesti Săptămâna 23 - 29 apr.
Negotei Constantin Daniel Brasov Săptămâna 23 - 29 apr.
Dumitrescu Ion Timisoara Săptămâna 23 - 29 apr.
Nenciu Gina Maria Braila Săptămâna 23 - 29 apr.
Vasile Cristi George Bucuresti Săptămâna 23 - 29 apr.
Rotar Mircea Adrian Zalau Săptămâna 23 - 29 apr.
Barbu Valentin Adrian Draganesti Olt Săptămâna 23 - 29 apr.
Ion Mihai Constanta Săptămâna 23 - 29 apr.
Untu Marin Laurentiu Bucuresti Săptămâna 23 - 29 apr.
Padurariu Iulian Iasi Săptămâna 23 - 29 apr.
Faur Cristian Cluj Napoca Săptămâna 23 - 29 apr.
Dumitrescu Claudiu Bucuresti Săptămâna 23 - 29 apr.
Osanu Vlad Timisoara Săptămâna 23 - 29 apr.
Chirita Gabriel Bucuresti Săptămâna 23 - 29 apr.
Dragus Iulian Targoviste Săptămâna 23 - 29 apr.
Cozma Florin Buzau Săptămâna 23 - 29 apr.
Tirloiu Adrian Pitesti Săptămâna 23 - 29 apr.
Joroveanu Costel Braila Săptămâna 23 - 29 apr.
Oficeanu Gabriela Bucuresti Săptămâna 23 - 29 apr.
Nistor Ionut Viorel Braila Săptămâna 23 - 29 apr.
Cincu Robert Targu Jiu Săptămâna 23 - 29 apr.
Set Josef Aghiresu Săptămâna 23 - 29 apr.
Colotelo Mihai Rosu Săptămâna 23 - 29 apr.
Miron Andrei Paul Baia Mare Săptămâna 23 - 29 apr.
Marinescu Cosmin Turceni Săptămâna 23 - 29 apr.
Szakacs Emilia Maria Lupeni Săptămâna 23 - 29 apr.
Gache Ionel Sebastian Vaslui Săptămâna 23 - 29 apr.
Bele Bogdan Oradea Săptămâna 23 - 29 apr.
Chirila Viorel Sibiu Săptămâna 23 - 29 apr.
Bugnar Bogdan Brasov Săptămâna 23 - 29 apr.
Ganea Cristian Alexandru Balaci Săptămâna 23 - 29 apr.
Maslina Gheorghe Bucsani Săptămâna 23 - 29 apr.
Curca Stefan Lugoj Săptămâna 23 - 29 apr.
Lungan Nicolae Leonard Balteni Săptămâna 23 - 29 apr.
Prelucan Anca Iulia Baia Mare Săptămâna 23 - 29 apr.
Rob Victor Bucuresti Săptămâna 23 - 29 apr.
Petre Ioan Marian Sibiu Săptămâna 23 - 29 apr.
Diaconu Loredana Ramnicu Valcea Săptămâna 23 - 29 apr.
Ledar Robert Baia Mare Săptămâna 23 - 29 apr.
Bugnar Bogdan Brasov Săptămâna 23 - 29 apr.
Preda Florin Petre Resita Săptămâna 23 - 29 apr.
Hrisca Andrei Iasi Săptămâna 23 - 29 apr.
Vranceanu Anca Bucuresti Săptămâna 23 - 29 apr.
Papara Flavius Medias Săptămâna 23 - 29 apr.
Pisica Cristian Bucuresti Săptămâna 23 - 29 apr.
Sandor Csaba Satu Mare Săptămâna 23 - 29 apr.
Angheluta Ionel Rovinari Săptămâna 23 - 29 apr.
Mihailescu Csaba Zalau Săptămâna 23 - 29 apr.
Tolbaru Marius Slatina Săptămâna 23 - 29 apr.
Blaga Alexandra Mijlocenii Bargaului Săptămâna 23 - 29 apr.
Dionise Anica Calarasi Săptămâna 23 - 29 apr.
Caciula Dorel Brasov Săptămâna 23 - 29 apr.
Gyorfi Alexandru Bucuresti Săptămâna 23 - 29 apr.
Negoita Alexandru Braila Săptămâna 23 - 29 apr.
Nasulea Cristin Alba Iulia Săptămâna 23 - 29 apr.
Crisan Vasile Abrud Săptămâna 23 - 29 apr.
Stan Ion Frumusani Săptămâna 23 - 29 apr.
Stanciu Sorin Bucuresti Săptămâna 23 - 29 apr.
State Ionel Bucuresti Săptămâna 23 - 29 apr.
Liciu Daniela Plataresti Săptămâna 23 - 29 apr.
Soldea Mihai Faget Săptămâna 23 - 29 apr.
Usurelu Petru Ramnicu Valcea Săptămâna 23 - 29 apr.
Usurelu Petre Ramnicu Valcea Săptămâna 23 - 29 apr.
Mihailescu Csaba Zalau Săptămâna 23 - 29 apr.
Coman Marius Bucuresti Săptămâna 23 - 29 apr.
Tirhoaca Ionel Cernatesti Săptămâna 23 - 29 apr.
Lungu George Valentin Bucuresti Săptămâna 23 - 29 apr.
Kusmodi Istvan Oradea Săptămâna 23 - 29 apr.
Ionita Valentin Bucuresti Săptămâna 23 - 29 apr.
Pop Paul Cluj Napoca Săptămâna 23 - 29 apr.
Neacsu Cornel Iulian Sibiu Săptămâna 23 - 29 apr.
Dragomir Cristian Timisoara Săptămâna 23 - 29 apr.
Leonte Marian Iasi Săptămâna 23 - 29 apr.
Cinazan Daniel Sibiu Săptămâna 23 - 29 apr.
Cucea Cristian Alba Iulia Săptămâna 23 - 29 apr.
Rosu Adrian Ploiesti Săptămâna 23 - 29 apr.
Burtan Cristian Brasov Săptămâna 23 - 29 apr.
Nicolae Aurelia Galati Săptămâna 23 - 29 apr.
Anton Tudor Otopeni Săptămâna 23 - 29 apr.
Ghinea Victoras Focsani Săptămâna 23 - 29 apr.
Vlad Alexandru Bucuresti Săptămâna 23 - 29 apr.
Dusan Kiszel Nadlac Săptămâna 23 - 29 apr.
Calin Victor Costel Gimbasani Săptămâna 23 - 29 apr.
Lascar Marius Iasi Săptămâna 23 - 29 apr.
Vasile Maria Bucuresti Săptămâna 23 - 29 apr.
Gherghel Mihai Sibiu Săptămâna 23 - 29 apr.
Ionita Dan Ionut Onesti Săptămâna 23 - 29 apr.
Muntean Ileana Loredana Resita Săptămâna 23 - 29 apr.
Rosu Lavinia Sacalaz Săptămâna 23 - 29 apr.
Dolea Marius Georgian Iasi Săptămâna 23 - 29 apr.
Mirita Viorel Adrian Bucuresti Săptămâna 23 - 29 apr.
Mirita Viorel Adrian Bucuresti Săptămâna 23 - 29 apr.
Iosub Liviu Giurgiu Săptămâna 23 - 29 apr.
Patru Margareta Rovinari Săptămâna 23 - 29 apr.
Popa Raul Deva Săptămâna 23 - 29 apr.
Ciofu Ioan Ciprian Roman Săptămâna 23 - 29 apr.
Vincze Edina Crasna Săptămâna 23 - 29 apr.
Stania Marian Mitica Calarasi Săptămâna 23 - 29 apr.
Ionita George Curtea de Arges Săptămâna 23 - 29 apr.
Crapciu Dan Talmaciu Săptămâna 23 - 29 apr.
Iorgulescu Iustin Sibiu Săptămâna 23 - 29 apr.
Vlad Mihai Sibiu Săptămâna 23 - 29 apr.
Puia Dan Buzau Săptămâna 23 - 29 apr.
Ivascu Gabriel Targoviste Săptămâna 23 - 29 apr.
Grigore Sandra Bucuresti Săptămâna 23 - 29 apr.
Marin Niculae Bucuresti Săptămâna 23 - 29 apr.
Duncea Mihalache Motru Săptămâna 23 - 29 apr.
Ene Daniel Marian Bucuresti Săptămâna 23 - 29 apr.
Manea Iulian Alexandru Slobozia Săptămâna 23 - 29 apr.
Ungureanu Ionela Motru Săptămâna 23 - 29 apr.
Stanciu Florin Resita Săptămâna 23 - 29 apr.
Radulov Alex Denta Săptămâna 23 - 29 apr.
Vizitiu Elena Bucuresti Săptămâna 23 - 29 apr.
Molocea Stefan Bucuresti Săptămâna 23 - 29 apr.
Molocea Stefan Bucuresti Săptămâna 23 - 29 apr.
Toma Razvan Iulian Todireni Săptămâna 23 - 29 apr.
Nastase Maria Emilia Colibasi Săptămâna 23 - 29 apr.
Sofian Iulian Suceava Săptămâna 23 - 29 apr.
Lazar Laurentiu Buzau Săptămâna 23 - 29 apr.
Pintilie Ionut Bacau Săptămâna 23 - 29 apr.
Benedek Tibor Sibiu Săptămâna 23 - 29 apr.
Zamfira Catalin Bals Săptămâna 23 - 29 apr.
Durbacea Ion Albesti Paleologu Săptămâna 23 - 29 apr.
Badarau Costel Marcel Galati Săptămâna 23 - 29 apr.
Popa Georgiana Angela Bacau Săptămâna 23 - 29 apr.
Ifrim Luigi Stefan Iasi Săptămâna 23 - 29 apr.
Iancu Dragos Horia Săptămâna 23 - 29 apr.
Stoita Anca Sibiu Săptămâna 23 - 29 apr.
Leon Olivare Andreea Simona Ogrezeni Săptămâna 23 - 29 apr.
Rus Claudiu Alba Iulia Săptămâna 23 - 29 apr.
Frunza Alexandra Bucuresti Săptămâna 23 - 29 apr.
Banu Florin Adrian Cugir Săptămâna 23 - 29 apr.
Simpoesu Ion Timisoara Săptămâna 23 - 29 apr.
Furdui Monica Bianca Sibiu Săptămâna 23 - 29 apr.
Florea Georgina Cristina Bucov Săptămâna 23 - 29 apr.
Rosu Daniel Braila Săptămâna 23 - 29 apr.
Babata Florentin Bogdan Piatra Neamt Săptămâna 23 - 29 apr.
Babata Florentin Bogdan Piatra Neamt Săptămâna 23 - 29 apr.
Prioteasa Mariana Bucuresti Săptămâna 23 - 29 apr.
Prioteasa Mariana Bucuresti Săptămâna 23 - 29 apr.
Sichim Daniel Galati Săptămâna 23 - 29 apr.
David Alexandru Sibiu Săptămâna 23 - 29 apr.
Oprita Ioan Sibiu Săptămâna 23 - 29 apr.
Stoica Mihai Gabriel Targoviste Săptămâna 23 - 29 apr.
Curta Darius Lupeni Săptămâna 23 - 29 apr.
Chitariu Mihaela Gabriela Vaslui Săptămâna 23 - 29 apr.
Toia Mircea Roman Săptămâna 23 - 29 apr.
Catuna Marinel Iohanisfeld Săptămâna 23 - 29 apr.
Cornoiu Ileana Targu Jiu Săptămâna 23 - 29 apr.
Lazar Marius Vaslui Săptămâna 23 - 29 apr.
Angheluta Ionut Pechea Săptămâna 23 - 29 apr.
Cojanu Mariana Bran Săptămâna 23 - 29 apr.
Ionita Magdalena Bucuresti Săptămâna 23 - 29 apr.
Stefan Viorel Marian Calinesti Săptămâna 23 - 29 apr.
Niculescu Ioana Bucuresti Săptămâna 23 - 29 apr.
Fluta Robert Bistrita Săptămâna 23 - 29 apr.
Stan Cristina Gabriela Bucuresti Săptămâna 23 - 29 apr.
Cumpanasoiu Tibi Bucuresti Săptămâna 23 - 29 apr.
Lazar Constantin Bucuresti Săptămâna 23 - 29 apr.
Dumitru Dorin Cosmin Constanta Săptămâna 23 - 29 apr.
Stanciu Ciprian Sorinel Sinaia Săptămâna 23 - 29 apr.
Bosneanu Violeta Sibiu Săptămâna 23 - 29 apr.
Bosneanu Violeta Sibiu Săptămâna 23 - 29 apr.
Morarescu Ionut Galati Săptămâna 23 - 29 apr.
Chiriac Catalin Iasi Săptămâna 23 - 29 apr.
Cojocaru Alina Sinaia Săptămâna 23 - 29 apr.
Moise Razvan Bucuresti Săptămâna 23 - 29 apr.
Onaca Dragos Cluj Napoca Săptămâna 23 - 29 apr.
Pegu Elena Targoviste Săptămâna 23 - 29 apr.
Barlea Cristian Brasov Săptămâna 23 - 29 apr.
Nechifor Robert Lucian Bucuresti Săptămâna 23 - 29 apr.
Irava Benone Hemeius Săptămâna 23 - 29 apr.
Bleaja Mircea Chitila Săptămâna 23 - 29 apr.
Lazar Gabriel Alexandru Alexandria Săptămâna 23 - 29 apr.
Marin Virgil Calarasi Săptămâna 23 - 29 apr.
Ionascu Ion Galati Săptămâna 23 - 29 apr.
Nilvan Ciprian Ioan Satu Mare Săptămâna 23 - 29 apr.
Stan Cristian Marin Slobozia Săptămâna 23 - 29 apr.
Culache Simona Galati Săptămâna 23 - 29 apr.
Dobran Marian Ovidiu Resita Săptămâna 23 - 29 apr.
Fanu Irinel Bacau Săptămâna 23 - 29 apr.
Dumitrache Maria Bucuresti Săptămâna 23 - 29 apr.
Dan Cristian Resita Săptămâna 23 - 29 apr.
Alexe Botea Constantin Malu Rosu Săptămâna 23 - 29 apr.
Iftimie Catalin Constantin Botosani Săptămâna 23 - 29 apr.
Chiriac Mihaela Galati Săptămâna 23 - 29 apr.
Oprea Petre Garofita Buzau Săptămâna 23 - 29 apr.
Popescu Elena Teodora Mihaesti Săptămâna 23 - 29 apr.
Chirita Razvan Ovidiu Buzau Săptămâna 23 - 29 apr.
Gandila Daniel Sibiu Săptămâna 23 - 29 apr.
Tirek Alexandru Cluj Napoca Săptămâna 23 - 29 apr.
Cretu Catalin Miorcani Săptămâna 23 - 29 apr.
Bogdan Radu Aiud Săptămâna 23 - 29 apr.
Gradinaru Maria Bucuresti Săptămâna 23 - 29 apr.
Petre Alexandru Florin Bucuresti Săptămâna 23 - 29 apr.
Barcuna Ionut Pantelimon Săptămâna 23 - 29 apr.
Topan Ana Maria Cluj Napoca Săptămâna 23 - 29 apr.
Neacsu Stefana Galati Săptămâna 23 - 29 apr.
Neacsu Nicolae Adrian Brasov Săptămâna 23 - 29 apr.
Prodolea Vasile Adrian Bacau Săptămâna 23 - 29 apr.
Minca Marius Razvan Selimbar Săptămâna 23 - 29 apr.
Stanculeanu Dinu Alexandru Giurgiu Săptămâna 23 - 29 apr.
Bors Adriana Umbraresti Săptămâna 23 - 29 apr.
Cipu Ovidiu Timisoara Săptămâna 23 - 29 apr.
Barsan Emilia Sebes Săptămâna 23 - 29 apr.
Chirvasa Dumitru Galati Săptămâna 23 - 29 apr.
Cojoaca Anisoara Vanatori Săptămâna 23 - 29 apr.
Militaru Costel Comana Săptămâna 23 - 29 apr.
Gheorghiu Laurentiu Ploiesti Săptămâna 23 - 29 apr.
Gheorghiu Laurentiu Ploiesti Săptămâna 23 - 29 apr.
Dumitru Dragos Gabriel Pantelimon Săptămâna 23 - 29 apr.
Pura Laurentia Mihaela Dej Săptămâna 23 - 29 apr.
Ene Gabriela Husi Săptămâna 23 - 29 apr.
Lungu Florian Bucuresti Săptămâna 23 - 29 apr.
Moreanu Oana Simona Horlesti Săptămâna 23 - 29 apr.
Pop Vasile Daniel Hida Săptămâna 23 - 29 apr.
Danciu Daniela Targu Jiu Săptămâna 23 - 29 apr.
Petre Costinel Bucuresti Săptămâna 23 - 29 apr.
Petre Costinel Bucuresti Săptămâna 23 - 29 apr.
Manolescu Constantin Dorel Targoviste Săptămâna 23 - 29 apr.
Boncu Alina Andreea Breaza Săptămâna 23 - 29 apr.
Tarca Ion Adrian Bucuresti Săptămâna 23 - 29 apr.
Demyen Marton Zalau Săptămâna 23 - 29 apr.
Toma Margareta Galati Săptămâna 23 - 29 apr.
Anton Danut Bucuresti Săptămâna 23 - 29 apr.
Ziman Andrei Susca Săptămâna 23 - 29 apr.
Caseru Irinel Bacau Săptămâna 23 - 29 apr.
Olaru Mihai Daniel Ploiesti Săptămâna 23 - 29 apr.
Sasu Alin Topoloveni Săptămâna 23 - 29 apr.
Minca Mihai Poienarii de Muscel Săptămâna 23 - 29 apr.
Minca Mihai Poienarii de Muscel Săptămâna 23 - 29 apr.
Puscasu Calin Domasnea Săptămâna 23 - 29 apr.
Cristian Madalin Alexandria Săptămâna 23 - 29 apr.
Friguras Nicolae Alexandru Brasov Săptămâna 23 - 29 apr.
Fratiman Marian Barlad Săptămâna 23 - 29 apr.
Minzararu Gheorghe Galati Săptămâna 23 - 29 apr.
Toma Daniel Romul Rosia Montana Săptămâna 23 - 29 apr.
Chirita Nicolae Emil Traian Bucuresti Săptămâna 23 - 29 apr.
Staicu Cristian Timisoara Săptămâna 23 - 29 apr.
Babeanu Marian Mihai Ploiesti Săptămâna 23 - 29 apr.
Condrut Nicusor Alin Bucuresti Săptămâna 23 - 29 apr.
Hiris Diana Gabriela Brasov Săptămâna 23 - 29 apr.
Constantin Steliana Clara Calarasi Săptămâna 23 - 29 apr.
Fazecas Mihai Jibou Săptămâna 23 - 29 apr.
Tudor Nicolae Marian Plataresti Săptămâna 23 - 29 apr.
Damian Alexandru Valentin Focsani Săptămâna 23 - 29 apr.
Oltean Cristina Rebeca Cluj Napoca Săptămâna 23 - 29 apr.
Muruga Daniel Pitesti Săptămâna 23 - 29 apr.
Barbu Adina Contesti Săptămâna 23 - 29 apr.
Demyen Marton Zalau Săptămâna 23 - 29 apr.
Nicolae Ion Constanta Săptămâna 23 - 29 apr.
Oprea Tudorel Braila Săptămâna 23 - 29 apr.
Grozea Lucian Bucuresti Săptămâna 23 - 29 apr.
Drosu Adrian Frumusita Săptămâna 23 - 29 apr.
Bitlan Nicoleta Bucuresti Săptămâna 23 - 29 apr.
Pasare Gheorghe Ramnicu Valcea Săptămâna 23 - 29 apr.
Hegedus Marinela Petrosani Săptămâna 23 - 29 apr.
Radu Stefan Bucuresti Săptămâna 23 - 29 apr.
Nica Alin Mihai Curtea de Arges Săptămâna 23 - 29 apr.
Mitrica Ionel Bragadiru Săptămâna 23 - 29 apr.
Csibi Josef Targu Mures Săptămâna 23 - 29 apr.
Caulea Maricel Galati Săptămâna 23 - 29 apr.
Poenaru Giani Brezoi Săptămâna 23 - 29 apr.
Poeana Mihaela Ramnicu Sarat Săptămâna 23 - 29 apr.
Ion Andra Bucuresti Săptămâna 23 - 29 apr.
Nica Mircea Sibiu Săptămâna 23 - 29 apr.
Stanciu Dan Urziceni Săptămâna 23 - 29 apr.
Dumitru Valentin Bucuresti Săptămâna 23 - 29 apr.
Calin Florin Popesti Leordeni Săptămâna 23 - 29 apr.
Nanu Georgel Relu Satu Mare Săptămâna 23 - 29 apr.
Mitrica Ionel Bragadiru Săptămâna 23 - 29 apr.
Vincze Zoltan Crasna Săptămâna 23 - 29 apr.
Petre Nicolae Lucian Bucuresti Săptămâna 23 - 29 apr.
Pirliteanu Ionel Draganesti de Vede Săptămâna 23 - 29 apr.
Drasovean Laurentiu Ion Galati Săptămâna 23 - 29 apr.
Trifan Viorel Baia Mare Săptămâna 23 - 29 apr.
Untaru Ion Pompiliu Zoresti Săptămâna 23 - 29 apr.
Cipu Daniel Galati Săptămâna 23 - 29 apr.
Robescu Daniela Pitesti Săptămâna 23 - 29 apr.
Bocan Elena Alba Iulia Săptămâna 23 - 29 apr.
Pulber George Bucuresti Săptămâna 23 - 29 apr.
Bucsan Gilda Valu lui Traian Săptămâna 23 - 29 apr.
Zamfir Violeta Poeni Săptămâna 23 - 29 apr.
Raducea Georgiana Ploiesti Săptămâna 23 - 29 apr.
Lupului Ruxandra Bucuresti Săptămâna 23 - 29 apr.
Anca George Focsani Săptămâna 23 - 29 apr.
Gruian Cornel Alba Iulia Săptămâna 23 - 29 apr.
Mosiesei Constantin Siretel Săptămâna 23 - 29 apr.
Bezdadea Adrian Iulian Oltenita Săptămâna 23 - 29 apr.
Gavrila Anca Mihaela Galati Săptămâna 23 - 29 apr.
Parpaut Vlad Mircea Constanta Săptămâna 23 - 29 apr.
Negru Ionut Marian Buzau Săptămâna 23 - 29 apr.
Raclau Gabi Galati Săptămâna 23 - 29 apr.
Tabacaru Florin Mihai Vaslui Săptămâna 23 - 29 apr.
Filip Septimiu Valentin Sibiu Săptămâna 23 - 29 apr.
Bogdan Mihai Braila Săptămâna 23 - 29 apr.
Truica George Gabriel Scornicesti Săptămâna 23 - 29 apr.
Genica Ionut Fetesti Săptămâna 23 - 29 apr.
David Dumitru Liviu Beceni Săptămâna 23 - 29 apr.
Teliceanu Gheorghe Danut Galati Săptămâna 23 - 29 apr.
Mielus Matei Bucuresti Săptămâna 23 - 29 apr.
Isofache Aurelia Ploiesti Săptămâna 23 - 29 apr.
Perjoc Stefan Galati Săptămâna 23 - 29 apr.
Petre Adrian Bucuresti Săptămâna 23 - 29 apr.
Rosu Aurel Galati Săptămâna 23 - 29 apr.
Neculce Alexandru Gabriel Bucuresti Săptămâna 23 - 29 apr.
Marinescu Gabriel Bucuresti Săptămâna 23 - 29 apr.
Patrulescu Julien Orlando Otelu Rosu Săptămâna 23 - 29 apr.
Ienciu Geani Bucuresti Săptămâna 23 - 29 apr.
Mihordea George Stefan Bucuresti Săptămâna 23 - 29 apr.
Ivascu Vilcu Adrian Balotesti Săptămâna 23 - 29 apr.
Ivascu Vilcu Adrian Balotesti Săptămâna 23 - 29 apr.
Gavrila Nicolae Fundeni Săptămâna 23 - 29 apr.
Enciu Liviu Brasov Săptămâna 23 - 29 apr.
Nicolae Georgian Eugen Bucuresti Săptămâna 23 - 29 apr.
Vasile Mihaela Calugareni Săptămâna 23 - 29 apr.
Bratu Mihael Valentin Corbu Săptămâna 23 - 29 apr.
Radu Petre Bucuresti Săptămâna 23 - 29 apr.
Anghel Ciprian Marian Ovidiu Săptămâna 23 - 29 apr.
Pogacean Felician Cluj Napoca Săptămâna 23 - 29 apr.
Pogacean Felician Cluj Napoca Săptămâna 23 - 29 apr.
Radulescu Ionica Pitesti Săptămâna 23 - 29 apr.
Dumitru Marian Bucuresti Săptămâna 23 - 29 apr.
Groseanu Alexandru Alexandria Săptămâna 23 - 29 apr.
Nedelcu Alexandru Bucuresti Săptămâna 23 - 29 apr.
Serban Cristian Alba Iulia Săptămâna 23 - 29 apr.
Falca Romulus Cristian Caracal Săptămâna 23 - 29 apr.
Munteanu Mihail Stefan Husi Săptămâna 23 - 29 apr.
Ciubotariu Daniel Botosani Săptămâna 23 - 29 apr.
Motrovean Nicolae Bucuresti Săptămâna 23 - 29 apr.
Enescu Eduard Pitesti Săptămâna 23 - 29 apr.
Bot Elena Bucuresti Săptămâna 23 - 29 apr.
Stanciu Constantin Marian Campulung Săptămâna 23 - 29 apr.
Persa Rares Cluj Napoca Săptămâna 23 - 29 apr.
Mihaila Ciprian Ploiesti Săptămâna 23 - 29 apr.
Ijac Ovidiu Targu Jiu Săptămâna 23 - 29 apr.
Mitica Lucian Zapodeni Săptămâna 23 - 29 apr.
Imreh Alexandru Bucuresti Săptămâna 23 - 29 apr.
Baci Alexandru Alba Iulia Săptămâna 23 - 29 apr.
Vizitiu Stefanita Ionut Slobozia Săptămâna 23 - 29 apr.
Musat Cristian Medias Săptămâna 23 - 29 apr.
Mircea Cristea Targoviste Săptămâna 23 - 29 apr.
Lionte Nicolae Lambi Braila Săptămâna 23 - 29 apr.
Rangheanu Catalin Onesti Săptămâna 23 - 29 apr.
Ene Calin Bucuresti Săptămâna 23 - 29 apr.
Nedelcu Elena Alina Roman Săptămâna 23 - 29 apr.
Tripon Ionut Alesd Săptămâna 23 - 29 apr.
Gherghisan Razvan Moreni Săptămâna 23 - 29 apr.
Manole George Galati Săptămâna 23 - 29 apr.
Gheoghe George Viorel Slatina Săptămâna 23 - 29 apr.
Chiver Bogdan Baia Mare Săptămâna 23 - 29 apr.
Hurdubaie Mihai Iasi Săptămâna 23 - 29 apr.
Codreanu Stefan Tulucesti Săptămâna 23 - 29 apr.
Gurica Crina Adriana Targu Jiu Săptămâna 23 - 29 apr.
Pirlea Cornel Pitesti Săptămâna 23 - 29 apr.
Soare Marius Ilie Bucuresti Săptămâna 23 - 29 apr.
Macavei Ioan Danut Curtea de Arges Săptămâna 23 - 29 apr.
Bejan Cristina Daniela Lupeni Săptămâna 23 - 29 apr.
Grigore Violeta Motru Săptămâna 23 - 29 apr.
Ular Elena Vulcan Săptămâna 23 - 29 apr.
Maris Ioana Viseu de Sus Săptămâna 23 - 29 apr.
Tripon Ionut Alesd Săptămâna 23 - 29 apr.
Tirnovean Ionut Cluj Napoca Săptămâna 23 - 29 apr.
Vasiu Monica Deva Săptămâna 23 - 29 apr.
Sandu Ion Florin Targu Jiu Săptămâna 23 - 29 apr.
Suciu Diana Alba Iulia Săptămâna 23 - 29 apr.
Suciu Diana Alba Iulia Săptămâna 23 - 29 apr.
Milea Dorin Adrian Bucuresti Săptămâna 23 - 29 apr.
Otean Cristina Beceni Săptămâna 23 - 29 apr.
Ertei Francisc Arad Săptămâna 23 - 29 apr.
Bugrsky Alin Timisoara Săptămâna 23 - 29 apr.
Ertei Francisc Arad Săptămâna 23 - 29 apr.
Parvan Dragos Piatra Neamt Săptămâna 23 - 29 apr.
Branzei Cristian Barlad Săptămâna 23 - 29 apr.
Bicu Marinel Cristian Giurgiu Săptămâna 23 - 29 apr.
Semen Constantin Irinel Pitesti Săptămâna 23 - 29 apr.
Pandelica Razvan Pitesti Săptămâna 23 - 29 apr.
Draghici Daniel Barlad Săptămâna 23 - 29 apr.
Grigore Ion Cornesti Săptămâna 23 - 29 apr.
Mogyorosi Zoltan Satu Mare Săptămâna 23 - 29 apr.
Croitoru Tudorel Galati Săptămâna 23 - 29 apr.
Matei Marius Bucuresti Săptămâna 23 - 29 apr.
Geanta Mihai Bucuresti Săptămâna 23 - 29 apr.
Radu Elena Bucuresti Săptămâna 23 - 29 apr.
Istrate Marius Voluntari Săptămâna 23 - 29 apr.
Selek Stefan Baia Mare Săptămâna 23 - 29 apr.
Stanciulescu Ioana Costina Bucuresti Săptămâna 23 - 29 apr.
Lile Mihail Calomfiresti Săptămâna 23 - 29 apr.
Jercan Claudia Ramnicu Sarat Săptămâna 23 - 29 apr.
Apetroaiei Iulian Dumitru Suceava Săptămâna 23 - 29 apr.
Rusu Liliana Ramnicu Sarat Săptămâna 23 - 29 apr.
Bogdanel Nicolae Sebes Săptămâna 23 - 29 apr.
Strambeanu Ionut Bucuresti Săptămâna 23 - 29 apr.
Paun Catalin Ionut Pitesti Săptămâna 23 - 29 apr.
Iosif Mihai Calarasi Săptămâna 23 - 29 apr.
Maciuca Dorel Aurelian Ploiesti Săptămâna 23 - 29 apr.
Lupean Camelia Alba Iulia Săptămâna 23 - 29 apr.
Iancu Andrei Sibiu Săptămâna 23 - 29 apr.
Iancu Andrei Sibiu Săptămâna 23 - 29 apr.
Aileni Virginia Dumesti Săptămâna 23 - 29 apr.
Paraschiv Gabriela Craiova Săptămâna 23 - 29 apr.
Vlad Mihai Sebes Săptămâna 23 - 29 apr.
Cojocaru Valerica Bucuresti Săptămâna 23 - 29 apr.
Niculae Gabriel Valea Doftanei Săptămâna 23 - 29 apr.
Azamfirei Mihai Iasi Săptămâna 23 - 29 apr.
Turiac Florinel Braila Săptămâna 23 - 29 apr.
Costache Florin Bucuresti Săptămâna 23 - 29 apr.
Din Ionut Alin Pitesti Săptămâna 23 - 29 apr.
Castaliu Alexandru Ionut Mioveni Săptămâna 23 - 29 apr.
Mihalcea Cristinel Focsani Săptămâna 23 - 29 apr.
Cirnici Ionel Braila Săptămâna 23 - 29 apr.
Preda Ciprian Braila Săptămâna 23 - 29 apr.
Enescu Alexandru Dancu Săptămâna 23 - 29 apr.
Ionescu Constantin Bucuresti Săptămâna 23 - 29 apr.
Fendu Ion Ploiesti Săptămâna 23 - 29 apr.
Lucacs Jozsef Boghis Săptămâna 23 - 29 apr.
Panciu Costel Sfantu Gheorghe Săptămâna 23 - 29 apr.
Constantinesei Marius Iasi Săptămâna 23 - 29 apr.
Prisecaru Andrei Viorel Bucuresti Săptămâna 23 - 29 apr.
Berceanu Stefan Octavian Bucuresti Săptămâna 23 - 29 apr.
Polojan Ionela Vaslui Săptămâna 23 - 29 apr.
Brasov Diana Targoviste Săptămâna 23 - 29 apr.
Grigorescu Maria Caransebes Săptămâna 23 - 29 apr.
Petre Tudorel Bucuresti Săptămâna 23 - 29 apr.
Dumitru Andrei Busteni Săptămâna 23 - 29 apr.
Hurmuz Mircea Bragadiru Săptămâna 23 - 29 apr.
Petre Ioana Bucuresti Săptămâna 23 - 29 apr.
Damian Blaga Sorin Timisoara Săptămâna 23 - 29 apr.
Moreanu Claudiu Craiova Săptămâna 23 - 29 apr.
Fratila Claudiu Sibiu Săptămâna 23 - 29 apr.
Bodean Pop Ramona Zalau Săptămâna 23 - 29 apr.
Baston Florin Mircea Bucuresti Săptămâna 23 - 29 apr.
Todoran Stefan Beclean Săptămâna 23 - 29 apr.
Calin Florin Popesti Leordeni Săptămâna 23 - 29 apr.
Todoran Stefan Beclean Săptămâna 23 - 29 apr.
Dinu Marian Gornet Săptămâna 23 - 29 apr.
Vasi George Florin Breaza Săptămâna 23 - 29 apr.
Marin Tanase Mirosi Săptămâna 23 - 29 apr.
Dumitrascu Victor Adjud Săptămâna 23 - 29 apr.
Rus Iuliu Cristian Cluj Napoca Săptămâna 23 - 29 apr.
Matei Silviu Bucuresti Săptămâna 23 - 29 apr.
Vezan Emil Ocna Sibiului Săptămâna 23 - 29 apr.
Samoila Gabriel Bacau Săptămâna 23 - 29 apr.
Nichifor Dionisie Bucuresti Săptămâna 23 - 29 apr.
Tecu Marian Matasari Săptămâna 23 - 29 apr.
Rizea Florin Bucuresti Săptămâna 23 - 29 apr.
Aelenei Mihaita Botosani Săptămâna 23 - 29 apr.
Bran Diana Cosmina Braila Săptămâna 23 - 29 apr.
Barbos Maria Geaca Săptămâna 23 - 29 apr.
Asztalos Robert Arad Săptămâna 23 - 29 apr.
Zarughevici Romica Gheorghe Moldovita Săptămâna 23 - 29 apr.
Iordache Mihaela Galati Săptămâna 23 - 29 apr.
Tencut Josef Santandrei Săptămâna 23 - 29 apr.
Stan Florea Bucuresti Săptămâna 23 - 29 apr.
Hormozanu Mihaita Sarata Săptămâna 23 - 29 apr.
Cucos Petru Cristian Podu Turcului Săptămâna 23 - 29 apr.
Onofrei Cristinel Lunca Calnicului Săptămâna 23 - 29 apr.
Maris Ioana Viseu de Sus Săptămâna 23 - 29 apr.
Furdui Constantin Timisoara Săptămâna 23 - 29 apr.
Berbecar Gabriel Zalau Săptămâna 23 - 29 apr.
Voican Sandu Rosiori de Vede Săptămâna 23 - 29 apr.
Plop Dorinel Barlad Săptămâna 23 - 29 apr.
Dinca Alin Florian Pitesti Săptămâna 23 - 29 apr.
Marinescu Constantin Bucuresti Săptămâna 23 - 29 apr.
Grigore Daniel Galati Săptămâna 23 - 29 apr.
Buta Ionut Bogdan Campulung Săptămâna 23 - 29 apr.
Roman Nicolae Eugen Galati Săptămâna 23 - 29 apr.
Paunescu Elena Horezu Săptămâna 23 - 29 apr.
Puscasu Florin Gheorghe Calarasi Săptămâna 23 - 29 apr.
Legian Susana Bistrita Săptămâna 23 - 29 apr.
Grigore Stelian Aurel Blejoi Săptămâna 23 - 29 apr.
Negutu Cristian Ploiesti Săptămâna 23 - 29 apr.
Matanie Constantin Bucuresti Săptămâna 23 - 29 apr.
Sandu Gabriel Bucuresti Săptămâna 23 - 29 apr.
Sandu Carla Elena Bucuresti Săptămâna 23 - 29 apr.
Stanescu Valentin Curtea de Arges Săptămâna 23 - 29 apr.
Trocan Ion Narcis Targu Jiu Săptămâna 23 - 29 apr.
Iordache Violeta Slatina Săptămâna 23 - 29 apr.
Tarcatoru Aurel Bucuresti Săptămâna 23 - 29 apr.
Manda Gheorghe Bucuresti Săptămâna 23 - 29 apr.
Szekely Csaba Targu Mures Săptămâna 23 - 29 apr.
Ciocoi Lucian Baia Mare Săptămâna 23 - 29 apr.
Velescu Florin Alexandru Bacau Săptămâna 23 - 29 apr.
Puscasu Florin Bacau Săptămâna 23 - 29 apr.
Radu Nelu Dan Cristian Săptămâna 23 - 29 apr.
Anghel Mihai Valentin Bucuresti Săptămâna 23 - 29 apr.
Radulescu Mihai Alin Buzau Săptămâna 23 - 29 apr.
Fekete Iulian Gabriel Sibiu Săptămâna 23 - 29 apr.
Zamfir Valentin Iulian Bucuresti Săptămâna 23 - 29 apr.
Niculescu Constantin Ionel Branistea Săptămâna 23 - 29 apr.
Zavate Eduard Eugen Moinesti Săptămâna 23 - 29 apr.
Samoila Stefan Uricani Săptămâna 23 - 29 apr.
Ciobanu Marius Bucuresti Săptămâna 23 - 29 apr.
Simerean Ioan Bobalna Săptămâna 23 - 29 apr.
Zaharia Jenica Focsani Săptămâna 23 - 29 apr.
Ciovica Iulian Alexandru Brasov Săptămâna 23 - 29 apr.
Niculescu Petre Bucuresti Săptămâna 23 - 29 apr.
Panaite Ramona Mirela Bacau Săptămâna 23 - 29 apr.
Craete Daniel Targu Jiu Săptămâna 23 - 29 apr.
Ion Alberto Gabriel Targoviste Săptămâna 23 - 29 apr.
Gorganeanu Corina Bucuresti Săptămâna 23 - 29 apr.
Farcas Cristian Andrei Bucuresti Săptămâna 23 - 29 apr.
Fratila Alexandru Ortisoara Săptămâna 23 - 29 apr.
Anton Cristian Gabriel Bucuresti Săptămâna 23 - 29 apr.
Sarkozi Sandor Jibou Săptămâna 23 - 29 apr.
Stanca Mariana Stefanesti Săptămâna 23 - 29 apr.
Secosan Gabriel Timisoara Săptămâna 23 - 29 apr.
Chirtan Diana Bucuresti Săptămâna 23 - 29 apr.
Toma Marius Ionut Giurgiu Săptămâna 23 - 29 apr.
Virlici Isabela Baia Mare Săptămâna 23 - 29 apr.
Pols Emilian Galati Săptămâna 23 - 29 apr.
Ene Valeria Buzau Săptămâna 23 - 29 apr.
Pintilie Iulian Bacau Săptămâna 23 - 29 apr.
Ghenia Sanda Galati Săptămâna 23 - 29 apr.
Moldovan Mariana Cristina Lupeni Săptămâna 23 - 29 apr.
Ursu Adrian Brasov Săptămâna 23 - 29 apr.
Cincu Valentin Targu Jiu Săptămâna 23 - 29 apr.
Burileanu Aura Mihaela Drobeta Turnu Severin Săptămâna 23 - 29 apr.
Roman Razvan Sibiu Săptămâna 23 - 29 apr.
Ardelean Cristian Negresti Oas Săptămâna 23 - 29 apr.
Popescu Gabriela Drobeta Turnu Severin Săptămâna 23 - 29 apr.
Tampu Petru Bucuresti Săptămâna 23 - 29 apr.
Babata Ionut Ovidiu Pascani Săptămâna 23 - 29 apr.
Buhuso Constantin Gura Vaii Săptămâna 23 - 29 apr.
Craciunica Mihaita Alexandria Săptămâna 23 - 29 apr.
Ivancov Mihai Galati Săptămâna 23 - 29 apr.
Dumitrascu Cosmin Rasnov Săptămâna 23 - 29 apr.
Nicula Daniela Pitesti Săptămâna 23 - 29 apr.
Lungu Mariana Claudia Bucuresti Săptămâna 23 - 29 apr.
Dat Maria Cristina Cugir Săptămâna 23 - 29 apr.
Toma Andreea Fetesti Săptămâna 23 - 29 apr.
Onutu Edmond Julien Modelu Săptămâna 23 - 29 apr.
Musat Ciprian Brasov Săptămâna 23 - 29 apr.
Nasulea Cristin Alba Iulia Săptămâna 23 - 29 apr.
Magureanu Cristian Crevedia Săptămâna 23 - 29 apr.
Onofrei Cristinel Lunca Calnicului Săptămâna 23 - 29 apr.
Grigore Mia Maria Slobozia Săptămâna 23 - 29 apr.
Mucterem Rodica Galati Săptămâna 23 - 29 apr.
Todirascu Catalin Baia Mare Săptămâna 23 - 29 apr.
Preda Nicolae Cosmin Targu Jiu Săptămâna 23 - 29 apr.
Iacob Constantin Robert Ploiesti Săptămâna 23 - 29 apr.
Alexandru Dinu Adrian Gabriel Ploiesti Săptămâna 23 - 29 apr.
Neagu Gabriel Campina Săptămâna 23 - 29 apr.
Ilea Victor Arad Săptămâna 23 - 29 apr.
Fuica Valentin Claudiu Galati Săptămâna 23 - 29 apr.
Anghelache Laurentiu Brasov Săptămâna 23 - 29 apr.
Irimia Simona Marina Bucuresti Săptămâna 23 - 29 apr.
Negru Octavian Bucuresti Săptămâna 23 - 29 apr.
Atanase Adrian Lugoj Săptămâna 23 - 29 apr.
Csiszar Voinica Sighetu Marmatiei Săptămâna 23 - 29 apr.
Hurduc Ioan Valentin Ciurea Săptămâna 23 - 29 apr.
Avadani Claudiu Brasov Săptămâna 23 - 29 apr.
Ienascu Adrian Resita Săptămâna 23 - 29 apr.
Onuta Iuliana Laura Ploiesti Săptămâna 23 - 29 apr.
Cepeha Marian Galati Săptămâna 23 - 29 apr.
Nicolovici Mariana Bucuresti Săptămâna 23 - 29 apr.
Criste Octavian Flavius Vulcan Săptămâna 23 - 29 apr.
Emandii George Petru Roman Săptămâna 23 - 29 apr.
Campean Marius Teius Săptămâna 23 - 29 apr.
Petrica Daniel Hemeius Săptămâna 23 - 29 apr.
Stefan Viorel Florin Galati Săptămâna 23 - 29 apr.
Cuna Iuliana Aurica Mizil Săptămâna 23 - 29 apr.
Anitescu Robert Bumbesti Jiu Săptămâna 23 - 29 apr.
Campean Marius Teius Săptămâna 23 - 29 apr.
Frintu Marius Slatina Săptămâna 23 - 29 apr.
Ionita Dan Ionut Onesti Săptămâna 23 - 29 apr.
Timis Petrica Baia Mare Săptămâna 23 - 29 apr.
Felicanu Marius Botosani Săptămâna 23 - 29 apr.
Talmaciu Gabriela Bucuresti Săptămâna 23 - 29 apr.
Albu Mihaela Nehoiu Săptămâna 23 - 29 apr.
Stroia Ana Loredana Otelu Rosu Săptămâna 23 - 29 apr.
Serban Bogdan Galati Săptămâna 23 - 29 apr.
Irimia Catalin Iasi Săptămâna 23 - 29 apr.
Tudor Daniel Bucuresti Săptămâna 23 - 29 apr.
Constantin Alexandru Sacele Săptămâna 23 - 29 apr.
Oprita Ioana Alba Iulia Săptămâna 23 - 29 apr.
Constandache Bogdan Bucuresti Săptămâna 23 - 29 apr.
Durac Ovidiu Piatra Neamt Săptămâna 23 - 29 apr.
Oprea Petre Garofita Buzau Săptămâna 23 - 29 apr.
Irimia Catalin Iasi Săptămâna 23 - 29 apr.
Popescu Lidia Alina Roman Săptămâna 23 - 29 apr.
Cocut Florin Daniel Cumpana Săptămâna 23 - 29 apr.
Lica Aureliana Segarcea Săptămâna 23 - 29 apr.
Pintilie Liliana Bucuresti Săptămâna 23 - 29 apr.
Suditu Robert Cluj Napoca Săptămâna 23 - 29 apr.
Corcalciuc Bogdan Adrian Baia Mare Săptămâna 23 - 29 apr.
Mihaiu Alina Bucuresti Săptămâna 23 - 29 apr.
Ion Maria Timisoara Săptămâna 23 - 29 apr.
Georgescu Ciprian Bucuresti Săptămâna 23 - 29 apr.
Lazar Adriana Bucuresti Săptămâna 23 - 29 apr.
Paraschiv Madalina Galati Săptămâna 23 - 29 apr.
Nenu Rodica Buzau Săptămâna 23 - 29 apr.
Bulamaci Steluta Cernavoda Săptămâna 23 - 29 apr.
Iancu Adrian Pitesti Săptămâna 23 - 29 apr.
Panainte Claudiu Bucuresti Săptămâna 23 - 29 apr.
Stanciu Sava Nana Săptămâna 23 - 29 apr.
Fieraru Traian Galati Săptămâna 23 - 29 apr.
Bogu Florin Panciu Săptămâna 23 - 29 apr.
Tumurug Sergiu Bogdan Valea Adanca Săptămâna 23 - 29 apr.
Gheorghe Nelutu Bucuresti Săptămâna 23 - 29 apr.
Pal Ianos Timisoara Săptămâna 23 - 29 apr.
Ciobotariu Petru Iasi Săptămâna 23 - 29 apr.
Savin Mihai Tamaseni Săptămâna 23 - 29 apr.
Florea Mihai Marius Husi Săptămâna 23 - 29 apr.
Cotie Adriana Zalau Săptămâna 23 - 29 apr.
Mihalcea Vasile Buzau Săptămâna 23 - 29 apr.
Petcu Aurelia Calarasi Săptămâna 23 - 29 apr.
Iordache Alexandru Bucuresti Săptămâna 23 - 29 apr.
Costache Marian Valea Mare Săptămâna 23 - 29 apr.
Butnaru Andrei Bucuresti Săptămâna 23 - 29 apr.
Ameiroae Valentin Popesti Leordeni Săptămâna 23 - 29 apr.
Konradi Petruta Bucuresti Săptămâna 23 - 29 apr.
Costea Alin Agarbiciu Săptămâna 23 - 29 apr.
Bordeeanu Alina Brasov Săptămâna 23 - 29 apr.
Nastase Florin Ploiesti Săptămâna 23 - 29 apr.
Elekes Zsolt Brasov Săptămâna 23 - 29 apr.
Salceanu Aleodor Craiova Săptămâna 23 - 29 apr.
Nastase Florin Ploiesti Săptămâna 23 - 29 apr.
Ghiurutan Rares Zalau Săptămâna 23 - 29 apr.
Pruteanu Mircea Mihai Bucuresti Săptămâna 23 - 29 apr.
Bita Gheorghe Bucuresti Săptămâna 23 - 29 apr.
Ciobanu Margian Elena 41244 Săptămâna 23 - 29 apr.
Boboc Radu Piatra Neamt Săptămâna 23 - 29 apr.
Raduly Cristian Lupeni Săptămâna 23 - 29 apr.
Boldeanu Constantin Braila Săptămâna 23 - 29 apr.
Chiriac Narcisa Cornelia Galati Săptămâna 23 - 29 apr.
Chiriac Narcisa Cornelia Galati Săptămâna 23 - 29 apr.
Ciont Gheorghe Pantelimon Săptămâna 23 - 29 apr.
Ochisor Ionut Focsani Săptămâna 23 - 29 apr.
Radu Eduard Mihai Ploiesti Săptămâna 23 - 29 apr.
Pascaru Andrei Roman Săptămâna 23 - 29 apr.
Usurelu Cristian Ramnicu Valcea Săptămâna 23 - 29 apr.
Tarna Manuel Zalau Săptămâna 23 - 29 apr.
Bolboaca Adrian Bucuresti Săptămâna 23 - 29 apr.
Oprea Catalin Buzau Săptămâna 23 - 29 apr.
Miklosi Melinda Porumbenii Mici Săptămâna 23 - 29 apr.
Costea Andreea Maria Turda Săptămâna 23 - 29 apr.
Rastei Veronica Rodica Bistra Săptămâna 23 - 29 apr.
Dragomir Ana Maria Bucuresti Săptămâna 23 - 29 apr.
Paravan Dana Corina Cluj Napoca Săptămâna 23 - 29 apr.
Chirita Aurelia Mariana Braila Săptămâna 23 - 29 apr.
Sdrobis Adrian Onesti Săptămâna 23 - 29 apr.
Popa Andrei Moinesti Săptămâna 23 - 29 apr.
Besa Aurora Craiova Săptămâna 23 - 29 apr.
Serban Marius Andrei Bucuresti Săptămâna 23 - 29 apr.
Poienaru Paul Oituz Săptămâna 23 - 29 apr.
Manzu Ionut Bucuresti Săptămâna 23 - 29 apr.
Cantimir Mihai Vlasinesti Săptămâna 23 - 29 apr.
Ignat Mihai Sipote Săptămâna 23 - 29 apr.
Vladuleasa Stefan Sibiu Săptămâna 23 - 29 apr.
Mladin Valentin Manastirea Săptămâna 23 - 29 apr.
Boncu Alina Andreea Breaza Săptămâna 23 - 29 apr.
Stefan Nicusor Bucuresti Săptămâna 23 - 29 apr.
Cursaru Laurentiu Florin Braila Săptămâna 23 - 29 apr.
Tanase Marius Florian Iasi Săptămâna 23 - 29 apr.
Maracine Marian Salatrucel Săptămâna 23 - 29 apr.
Melinte Lorena Elena Suceava Săptămâna 23 - 29 apr.
Mandra Marian Gheorghe Miresu Mare Săptămâna 16 - 22 apr.
Streaja Madalin Ploiesti Săptămâna 16 - 22 apr.
Turca Ciprian Marian Iasi Săptămâna 16 - 22 apr.
Puntaru Costin Bucuresti Săptămâna 16 - 22 apr.
Spatacean Nicolae Bucuresti Săptămâna 16 - 22 apr.
Dan Domtchy Gabriel Bucuresti Săptămâna 16 - 22 apr.
Alecsandru Cristina Cisnadie Săptămâna 16 - 22 apr.
Gainar Diana Lacramioara Smig Săptămâna 16 - 22 apr.
Godeanu Stefan Targu Jiu Săptămâna 16 - 22 apr.
Stoica Irinel Viorel Negrasi Săptămâna 16 - 22 apr.
Leucea Sorin Vinga Săptămâna 16 - 22 apr.
Dobromir Emil Bucuresti Săptămâna 16 - 22 apr.
Blidariu Dumitru Gheorghe Resita Săptămâna 16 - 22 apr.
Paculea Vasile Mariu Sibiu Săptămâna 16 - 22 apr.
Cultan Gheorghe Sebes Săptămâna 16 - 22 apr.
Meghina Constantin Brasov Săptămâna 16 - 22 apr.
Marinoiu Dan Caransebes Săptămâna 16 - 22 apr.
Sandu Daniel Bucuresti Săptămâna 16 - 22 apr.
Vasile Florian Targoviste Săptămâna 16 - 22 apr.
Stroie Marin Topoloveni Săptămâna 16 - 22 apr.
Schifirnet Romica Moldoveni Săptămâna 16 - 22 apr.
Gagiu Cristian Bucuresti Săptămâna 16 - 22 apr.
Olaru Danut Bocsa Săptămâna 16 - 22 apr.
Muraru Raducu Calarasi Săptămâna 16 - 22 apr.
Protung Gabriela Botosani Săptămâna 16 - 22 apr.
Govor Ioan Dorel Ploiesti Săptămâna 16 - 22 apr.
Petran Florin Surdesti Săptămâna 16 - 22 apr.
Chesca Paula Corina Petrosani Săptămâna 16 - 22 apr.
Petrea Ionut Florin Ploiesti Săptămâna 16 - 22 apr.
Murariu Veronica Galati Săptămâna 16 - 22 apr.
Marineci Cristian Razvan Bucuresti Săptămâna 16 - 22 apr.
Necula Eugen Gabriel Bucuresti Săptămâna 16 - 22 apr.
Bunda Constantin Gabriel Ploiesti Săptămâna 16 - 22 apr.
Simion Cristian Branesti Săptămâna 16 - 22 apr.
Avram Ioan Ormindea Săptămâna 16 - 22 apr.
Soare Dragos Mihai Calarasi Săptămâna 16 - 22 apr.
Ionescu Mihaela Bucuresti Săptămâna 16 - 22 apr.
Ionescu Mihaela Bucuresti Săptămâna 16 - 22 apr.
Sicoe Horia Valea Viilor Săptămâna 16 - 22 apr.
Fertezan Marian Botoroaga Săptămâna 16 - 22 apr.
Lascar Marius Iasi Săptămâna 16 - 22 apr.
Fertezan Marian Botoroaga Săptămâna 16 - 22 apr.
Primac Anca Ipotesti Săptămâna 16 - 22 apr.
Haydu Andras Mihai Viteazu Săptămâna 16 - 22 apr.
Harapcea Romica Bucuresti Săptămâna 16 - 22 apr.
Radulescu Sorin Marius Timisoara Săptămâna 16 - 22 apr.
Gherlita Olivian Tudor Resita Săptămâna 16 - 22 apr.
Radulescu Sorin Marius Timisoara Săptămâna 16 - 22 apr.
Bilanin Vasile Lugoj Săptămâna 16 - 22 apr.
Terita Daniel Sisesti Săptămâna 16 - 22 apr.
Dumitru Laurentiu Feodor Hunedoara Săptămâna 16 - 22 apr.
Grigoruta Ilie Nelu Moreni Săptămâna 16 - 22 apr.
Radu Camelia Alina Sibiu Săptămâna 16 - 22 apr.
Marila Gheorghe Giurgiu Săptămâna 16 - 22 apr.
Ilascu Daniel Osesti Săptămâna 16 - 22 apr.
Ilascu Rodica Brasov Săptămâna 16 - 22 apr.
Ilascu Rodica Brasov Săptămâna 16 - 22 apr.
Ilascu Rodica Brasov Săptămâna 16 - 22 apr.
Marin Gheorghe Poiana Săptămâna 16 - 22 apr.
Iova Mircea Viorel Slatina Săptămâna 16 - 22 apr.
Secere Doru Bucuresti Săptămâna 16 - 22 apr.
Rosca Constantin Eugen Galati Săptămâna 16 - 22 apr.
Grota Mihai Berceni Săptămâna 16 - 22 apr.
Zavada Petrica Daniel Fratesti Săptămâna 16 - 22 apr.
Cristea George Rosiori de Vede Săptămâna 16 - 22 apr.
Boca Iulian Orastie Săptămâna 16 - 22 apr.
Petre Ionut Daniel Bucuresti Săptămâna 16 - 22 apr.
Toader Ionut Bucuresti Săptămâna 16 - 22 apr.
Cristea Dumitra Daniela Tataranu Săptămâna 16 - 22 apr.
Cazacu Constantin Bucuresti Săptămâna 16 - 22 apr.
Florea Ionut Ovidiu Caciulati Săptămâna 16 - 22 apr.
Branza Florina Calarasi Săptămâna 16 - 22 apr.
Nica Bogdan Catalin Resita Săptămâna 16 - 22 apr.
Sava Florin Adrian Iasi Săptămâna 16 - 22 apr.
Stana Robertto Smardan Săptămâna 16 - 22 apr.
Voicu Catalin Alexandria Săptămâna 16 - 22 apr.
Cremene Ciprian Dej Săptămâna 16 - 22 apr.
Savin Elena Ondina Marta Bucuresti Săptămâna 16 - 22 apr.
Badea Marian Buftea Săptămâna 16 - 22 apr.
Badea Marian Buftea Săptămâna 16 - 22 apr.
Anghel Marian Dragomiresti Săptămâna 16 - 22 apr.
Efrim Nicolae Bradesti Săptămâna 16 - 22 apr.
Antohe Cristina Elena Bacau Săptămâna 16 - 22 apr.
Vasile Catalina Bucuresti Săptămâna 16 - 22 apr.
Martin Viorel Mosnita Noua Săptămâna 16 - 22 apr.
Stanescu Traian Pitesti Săptămâna 16 - 22 apr.
Andrei Camelia Gostavatu Săptămâna 16 - 22 apr.
Nemety Adrian Alba Iulia Săptămâna 16 - 22 apr.
Lang Richard Floresti Săptămâna 16 - 22 apr.
Cerbu Irinel Targu Jiu Săptămâna 16 - 22 apr.
Farcas Mihai Claudiu Dej Săptămâna 16 - 22 apr.
Ilie Costel Tintesti Săptămâna 16 - 22 apr.
Diac Monica Nicolae Balcescu Săptămâna 16 - 22 apr.
Stoica Elena Raluca Focsani Săptămâna 16 - 22 apr.
Calin Lucian Turceni Săptămâna 16 - 22 apr.
Olteanu Gabriela Bucuresti Săptămâna 16 - 22 apr.
Ionovici Alina Timisoara Săptămâna 16 - 22 apr.
Leonte Dumitru Catalin Braila Săptămâna 16 - 22 apr.
Vincze Zoltan Crasna Săptămâna 16 - 22 apr.
Cojocaru Daniel Bucuresti Săptămâna 16 - 22 apr.
Constantin Loredana Pascani Săptămâna 16 - 22 apr.
Dascal Flaviu Beclean Săptămâna 16 - 22 apr.
Cazacu Anghel Bucuresti Săptămâna 16 - 22 apr.
Marascu Dorel Vulcan Săptămâna 16 - 22 apr.
Ungureanu Cristian Marian Slatina Săptămâna 16 - 22 apr.
Florea Buchet Adrian Petrica Saucesti Săptămâna 16 - 22 apr.
Ciobanu Traian Bucov Săptămâna 16 - 22 apr.
Sabadas Mihai Bistrita Săptămâna 16 - 22 apr.
Istrate Eugen Alin Bucuresti Săptămâna 16 - 22 apr.
Vieru Marius Curtea de Arges Săptămâna 16 - 22 apr.
Marin Gabriel Galati Săptămâna 16 - 22 apr.
Lumanare Dumitru Hotarele Săptămâna 16 - 22 apr.
Truta Andrei Pitesti Săptămâna 16 - 22 apr.
Truta Andrei Pitesti Săptămâna 16 - 22 apr.
Roman Vasile Dorin Sacele Săptămâna 16 - 22 apr.
Stroia Andrei Mircea Cugir Săptămâna 16 - 22 apr.
Szabo Iuliu Cristian Marghita Săptămâna 16 - 22 apr.
Baran Andrei Suceava Săptămâna 16 - 22 apr.
Sfarghiu Ovidiu Petru Campulung Moldovenesc Săptămâna 16 - 22 apr.
Paun Aurel Joita Săptămâna 16 - 22 apr.
Caramidariu Dumitru Sorin Hunedoara Săptămâna 16 - 22 apr.
Gheorghisor Irina Craiova Săptămâna 16 - 22 apr.
Ciotmonda Carmen Maria Cluj Napoca Săptămâna 16 - 22 apr.
Ciupitu Ana Maria Bucuresti Săptămâna 16 - 22 apr.
Soare Ancuta Rucar Săptămâna 16 - 22 apr.
Tirleac Ioan Alin Viseu de Sus Săptămâna 16 - 22 apr.
Isac Dumitru Cezar Beceni Săptămâna 16 - 22 apr.
Stanut Costica Suceava Săptămâna 16 - 22 apr.
Stefan Florin Alexandria Săptămâna 16 - 22 apr.
Pantiru Andrei Targoviste Săptămâna 16 - 22 apr.
Olaru Danut Focsani Săptămâna 16 - 22 apr.
Perianu Amalia Galati Săptămâna 16 - 22 apr.
Carstea Gabriel Otelu Rosu Săptămâna 16 - 22 apr.
Huzum Radu Marius Dej Săptămâna 16 - 22 apr.
Birca Roxana Horia Săptămâna 16 - 22 apr.
Chiorean Marius Cosmin Reghin Săptămâna 16 - 22 apr.
Suciu Emil Marcian Lupeni Săptămâna 16 - 22 apr.
Mocian Petru Bacau Săptămâna 16 - 22 apr.
Nilas Iosif Zalau Săptămâna 16 - 22 apr.
Puican Adrian Dragasani Săptămâna 16 - 22 apr.
Nilas Iosif Zalau Săptămâna 16 - 22 apr.
Boruga Florian Lacrita Mica Săptămâna 16 - 22 apr.
Mateescu Bogdan Bucuresti Săptămâna 16 - 22 apr.
Davitoiu Marius Craiova Săptămâna 16 - 22 apr.
Ursu Iulian Vaslui Săptămâna 16 - 22 apr.
Ursu Iulian Vaslui Săptămâna 16 - 22 apr.
Giurgea Marius Barlad Săptămâna 16 - 22 apr.
Manolache Marian Bucuresti Săptămâna 16 - 22 apr.
Patulea Marius Stefan Faurei Săptămâna 16 - 22 apr.
Dan Corina Constantina Hunedoara Săptămâna 16 - 22 apr.
Mustata Stefania Bucuresti Săptămâna 16 - 22 apr.
Anghel Andrian Marian Buzau Săptămâna 16 - 22 apr.
Buse Virgil Bucuresti Săptămâna 16 - 22 apr.
Miclaus Ciprian Baia Mare Săptămâna 16 - 22 apr.
Simion Liviu Galati Săptămâna 16 - 22 apr.
Bajan Constantin Dorel Glodeni Săptămâna 16 - 22 apr.
Bizgan Gheorghe Ramnicu Valcea Săptămâna 16 - 22 apr.
Tonita Emanuela Galati Săptămâna 16 - 22 apr.
Apatachioaie Adrian Hunedoara Săptămâna 16 - 22 apr.
Oraseanu Viorel Marian Lugoj Săptămâna 16 - 22 apr.
Oraseanu Viorel Marian Lugoj Săptămâna 16 - 22 apr.
Oraseanu Viorel Marian Lugoj Săptămâna 16 - 22 apr.
Aczberger Ervin Vulcan Săptămâna 16 - 22 apr.
Matei Cornel Galati Săptămâna 16 - 22 apr.
Ignat Claudia Mariana Braila Săptămâna 16 - 22 apr.
Plugaru Ghita Bucuresti Săptămâna 16 - 22 apr.
Taranu Pompiliu George Giurgiu Săptămâna 16 - 22 apr.
Moise Andrei Curtea de Arges Săptămâna 16 - 22 apr.
Farcas Istvan Satu Mare Săptămâna 16 - 22 apr.
Roman Adrian Claudiu Cavnic Săptămâna 16 - 22 apr.
Sandor Cristian Florin Varciorog Săptămâna 16 - 22 apr.
Popa Alin Sibiu Săptămâna 16 - 22 apr.
Ciocan Costel Cluj Napoca Săptămâna 16 - 22 apr.
Moldovan Adrian Brasov Săptămâna 16 - 22 apr.
Szasz Zoltan Sarmasag Săptămâna 16 - 22 apr.
Pliosc Dorel Berzovia Săptămâna 16 - 22 apr.
Barna Mihai Ioan Zalau Săptămâna 16 - 22 apr.
Vasilache Milica Borcea Săptămâna 16 - 22 apr.
Dediu Cristian Bucuresti Săptămâna 16 - 22 apr.
Maftei Costel Bucuresti Săptămâna 16 - 22 apr.
Stanciu Aurelia Florentina Dobrotesti Săptămâna 16 - 22 apr.
Ristoiu Petre Adrian Bucuresti Săptămâna 16 - 22 apr.
Cotet Florin Vadeni Săptămâna 16 - 22 apr.
Melinte Ionela Valentina Bucuresti Săptămâna 16 - 22 apr.
Georgiu Gheorghe Timotei Lunca Muresului Săptămâna 16 - 22 apr.
Volosincu Silviu Gabriel Galati Săptămâna 16 - 22 apr.
Zamfir Dionisie Cernisoara Săptămâna 16 - 22 apr.
Kertes Cristina Melinda Vulcan Săptămâna 16 - 22 apr.
Colteanu Elena Bucuresti Săptămâna 16 - 22 apr.
Grosaru Cornel Ciurea Săptămâna 16 - 22 apr.
Ceausescu Claudiu Alin Craiova Săptămâna 16 - 22 apr.
Grosaru Cornel Ciurea Săptămâna 16 - 22 apr.
Ilau Vasile Marius Bacau Săptămâna 16 - 22 apr.
Hornet Valentina Buzau Săptămâna 16 - 22 apr.
Bratosin Florin Bogdan Bucuresti Săptămâna 16 - 22 apr.
Anitoaie Catalina Hangu Săptămâna 16 - 22 apr.
Aoncioae Nicoleta Constanta Săptămâna 16 - 22 apr.
Dumitrascu Florin Marius Dobroesti Săptămâna 16 - 22 apr.
Pirvan Marian Giurgiu Săptămâna 16 - 22 apr.
Tugui Mariana Pitesti Săptămâna 16 - 22 apr.
Mladin Valentin Manastirea Săptămâna 16 - 22 apr.
Mladin Valentin Manastirea Săptămâna 16 - 22 apr.
Runcan Radu Cluj Napoca Săptămâna 16 - 22 apr.
Crucesche Emilian Barcea Săptămâna 16 - 22 apr.
Ianovici Titus Ploiesti Săptămâna 16 - 22 apr.
Popescu Alexandru Pitesti Săptămâna 16 - 22 apr.
Parpala Alexandru Florentin Rosiori de Vede Săptămâna 16 - 22 apr.
Mitu Andrei Valentin Alexeni Săptămâna 16 - 22 apr.
Lazar Gabriel Alexandru Alexandria Săptămâna 16 - 22 apr.
Abuzatoaie Paul Daniel Bivolari Săptămâna 16 - 22 apr.
Ivan Ilie Valentin Bragadiru Săptămâna 16 - 22 apr.
Cremene Dana Posaga de Jos Săptămâna 16 - 22 apr.
Lazar Gabriel Alexandru Alexandria Săptămâna 16 - 22 apr.
Zamfir Angelica Bucuresti Săptămâna 16 - 22 apr.
Dragomirescu Valentin Bucuresti Săptămâna 16 - 22 apr.
Mihalcea Adrian Tulcea Săptămâna 16 - 22 apr.
Dumbrava Gheorghe Gigi Bucuresti Săptămâna 16 - 22 apr.
Diblaru Ema Bucuresti Săptămâna 16 - 22 apr.
Dascal Vasile Andrei Cluj Napoca Săptămâna 16 - 22 apr.
Robescu Silviu Mihai Ramnicu Valcea Săptămâna 16 - 22 apr.
Aron Ciprian Baia Mare Săptămâna 16 - 22 apr.
Fiodor Dorin Galati Săptămâna 16 - 22 apr.
Voineag Daniel Adrian Focsani Săptămâna 16 - 22 apr.
Ionescu Ioan Relu Lugoj Săptămâna 16 - 22 apr.
Cherman Nicoleta Bucuresti Săptămâna 16 - 22 apr.
Darie Ioan Ciprian Piatra Neamt Săptămâna 16 - 22 apr.
Antonescu Gabriel Bucuresti Săptămâna 16 - 22 apr.
Paraschiv Marius Pitesti Săptămâna 16 - 22 apr.
Vasilachi Sergiu Bucuresti Săptămâna 16 - 22 apr.
Corcodel Ionut Mioveni Săptămâna 16 - 22 apr.
Plumb Niculina Avrig Săptămâna 16 - 22 apr.
Gustavici Gabriel Alesd Săptămâna 16 - 22 apr.
Chelaru Ionut Bucuresti Săptămâna 16 - 22 apr.
Chelaru Ionut Bucuresti Săptămâna 16 - 22 apr.
Nechifor Geanina Braila Săptămâna 16 - 22 apr.
Pelaru Aurel Bucuresti Săptămâna 16 - 22 apr.
Gustavici Gabriel Alesd Săptămâna 16 - 22 apr.
Tonca Ilie Florin Danesti Săptămâna 16 - 22 apr.
Branza Florentin Posta Calnau Săptămâna 16 - 22 apr.
Florea Cosmin Bucuresti Săptămâna 16 - 22 apr.
Ursache Ionut Manzalesti Săptămâna 16 - 22 apr.
Morariu Mihaela Alina Lugoj Săptămâna 16 - 22 apr.
Neagu Adrian Bucuresti Săptămâna 16 - 22 apr.
Roth Adrian Florin Alba Iulia Săptămâna 16 - 22 apr.
Botea Gigi Gradistea Săptămâna 16 - 22 apr.
Gorban Adrian Botosani Săptămâna 16 - 22 apr.
Gorban Adrian Botosani Săptămâna 16 - 22 apr.
Linca Nicolae Cristian Bucuresti Săptămâna 16 - 22 apr.
Portik Endre Giera Săptămâna 16 - 22 apr.
Voicu Florin Bucuresti Săptămâna 16 - 22 apr.
Ababei Daniel Andrei Iasi Săptămâna 16 - 22 apr.
Popa Florin Alin Cluj Napoca Săptămâna 16 - 22 apr.
Filip Madalin Constantin Bradulet Săptămâna 16 - 22 apr.
Scheianu Aniela Elena Leresti Săptămâna 16 - 22 apr.
Radu Daniel Bucuresti Săptămâna 16 - 22 apr.
Ciocan Liliana Agigea Săptămâna 16 - 22 apr.
Dache Valeriu Eugen Braila Săptămâna 16 - 22 apr.
Radu Daniel Bucuresti Săptămâna 16 - 22 apr.
Avram Razvan Alin Oradea Săptămâna 16 - 22 apr.
Chirca Razvan Vicentiu Babeni Săptămâna 16 - 22 apr.
Iordachioiu Octavian Costinel Craiova Săptămâna 16 - 22 apr.
Preda Stefan Targu Jiu Săptămâna 16 - 22 apr.
Bragadiru Florin Bucuresti Săptămâna 16 - 22 apr.
Racanel Armand Craiova Săptămâna 16 - 22 apr.
Persinaru Stefania Bucuresti Săptămâna 16 - 22 apr.
Ciocarlan Andreea Bucuresti Săptămâna 16 - 22 apr.
Persinaru Stefania Bucuresti Săptămâna 16 - 22 apr.
Baltaru Adriana Ioana Cluj Napoca Săptămâna 16 - 22 apr.
Iamandi Dumitru Buzau Săptămâna 16 - 22 apr.
Micescu Alexandru Calarasi Săptămâna 16 - 22 apr.
Sacaci Stefan Alba Iulia Săptămâna 16 - 22 apr.
Grigorescu Stefan Jilava Săptămâna 16 - 22 apr.
Mocanu Cristian Iasi Săptămâna 16 - 22 apr.
Bajan Radu Sibiu Săptămâna 16 - 22 apr.
Micescu Alexandru Calarasi Săptămâna 16 - 22 apr.
Paun Niculae Bucuresti Săptămâna 16 - 22 apr.
Preda Sofica Craiova Săptămâna 16 - 22 apr.
Manza Anuta Rozavlea Săptămâna 16 - 22 apr.
Tudor Dragos Ramnicu Valcea Săptămâna 16 - 22 apr.
Focsaneanu Gabriel Bucuresti Săptămâna 16 - 22 apr.
Florea Marian Curtea de Arges Săptămâna 16 - 22 apr.
Corcos Mariana Bucuresti Săptămâna 16 - 22 apr.
Calin Costel Constanta Săptămâna 16 - 22 apr.
Nicoara Razvan Bucuresti Săptămâna 16 - 22 apr.
Scarlat Oliviu Faget Săptămâna 16 - 22 apr.
Sentea Catalin Sebes Săptămâna 16 - 22 apr.
Deaconu Florian Motru Săptămâna 16 - 22 apr.
Paraschiv Ion Ulmeni Săptămâna 16 - 22 apr.
Tanase Catalin Pitesti Săptămâna 16 - 22 apr.
Dinca Marian Jilavele Săptămâna 16 - 22 apr.
Mavrodineanu George Bragadiru Săptămâna 16 - 22 apr.
Bolog Alexandru Vasile Timisoara Săptămâna 16 - 22 apr.
Csegedi Szabolcs Botond Targu Mures Săptămâna 16 - 22 apr.
Draghiciu Florin Sighisoara Săptămâna 16 - 22 apr.
Driu Dan Adrian Bradu Săptămâna 16 - 22 apr.
Marin Stefanita Branistea Săptămâna 16 - 22 apr.
Chiru Florian Bucuresti Săptămâna 16 - 22 apr.
Tatu Costel Valentin Plopsoru Săptămâna 16 - 22 apr.
Nistor Gabriela Zemes Săptămâna 16 - 22 apr.
Chiambur Melania Targu Jiu Săptămâna 16 - 22 apr.
Cozma Roxana Ciurea Săptămâna 16 - 22 apr.
Baciu Ramona Brezoi Săptămâna 16 - 22 apr.
Sirbu Madalin Bucuresti Săptămâna 16 - 22 apr.
Anghelus Valentin Bucuresti Săptămâna 16 - 22 apr.
Guran Dusan Varias Săptămâna 16 - 22 apr.
Ionescu Mihaela Bucuresti Săptămâna 16 - 22 apr.
Stanciu Maria Gura Raului Săptămâna 16 - 22 apr.
Burlacu Florin Bucuresti Săptămâna 16 - 22 apr.
Popa Ion Radu Pitesti Săptămâna 16 - 22 apr.
Ana Eugeniu Dragaesti Pamanteni Săptămâna 16 - 22 apr.
Enescu Eduard Pitesti Săptămâna 16 - 22 apr.
Ropotan Alin Vlad Bucuresti Săptămâna 16 - 22 apr.
Negoescu Stefan Slatina Săptămâna 16 - 22 apr.
Stoica Sorin Marius Topoloveni Săptămâna 16 - 22 apr.
Grigore Bogdan Matei Bistrita Săptămâna 16 - 22 apr.
Chiru Adrian Lipanesti Săptămâna 16 - 22 apr.
Bira Cristian Focsani Săptămâna 16 - 22 apr.
Serban Marcel Constanta Săptămâna 16 - 22 apr.
Ciobanu Gheorghita Deva Săptămâna 16 - 22 apr.
Nicolaescu Radu Timisoara Săptămâna 16 - 22 apr.
Rosu Geanina Tulcea Săptămâna 16 - 22 apr.
Codreanu Adrian Vadu Soresti Săptămâna 16 - 22 apr.
Farcasel Egigiu Targu Jiu Săptămâna 16 - 22 apr.
Parvu Sorin Ramnicu Valcea Săptămâna 16 - 22 apr.
Costin Florin Brasov Săptămâna 16 - 22 apr.
Constantin Ovidiu Munteni Buzau Săptămâna 16 - 22 apr.
Neagoe Daniel Slatina Săptămâna 16 - 22 apr.
Tomescu Florin Topoloveni Săptămâna 16 - 22 apr.
Vicu Radu Daniel Bucuresti Săptămâna 16 - 22 apr.
Sovan Stefania Claudia Brasov Săptămâna 16 - 22 apr.
Vilt Liliana Cluj Napoca Săptămâna 16 - 22 apr.
Ghita Geana Pitesti Săptămâna 16 - 22 apr.
Carlig Ioan Daniel Lupeni Săptămâna 16 - 22 apr.
Slave Stefan Popesti Leordeni Săptămâna 16 - 22 apr.
Popa Mihaela Roman Săptămâna 16 - 22 apr.
Dibu Catalin Valea Ramnicului Săptămâna 16 - 22 apr.
Sabu Valentin Jupa Săptămâna 16 - 22 apr.
Sarbu Valentin Jupa Săptămâna 16 - 22 apr.
Cojanu Florin Ploiesti Săptămâna 16 - 22 apr.
Sarbu Valentin Jupa Săptămâna 16 - 22 apr.
Budai Adrian Roman Săptămâna 16 - 22 apr.
Nechita Paul Baia Mare Săptămâna 16 - 22 apr.
Paunescu Cristian Bucuresti Săptămâna 16 - 22 apr.
Niculicea Iulian Buzau Săptămâna 16 - 22 apr.
Olariu Florin Bognan Galati Săptămâna 16 - 22 apr.
Comsa Alexandru Constanta Săptămâna 16 - 22 apr.
Vlad Vasile Alba Iulia Săptămâna 16 - 22 apr.
Constantin Dumitru Tulcea Săptămâna 16 - 22 apr.
Niculicea Iulian Buzau Săptămâna 16 - 22 apr.
Ion George Buzau Săptămâna 16 - 22 apr.
Vlad Vasile Alba Iulia Săptămâna 16 - 22 apr.
Constyantinescu Marius Sinaia Săptămâna 16 - 22 apr.
Pisica Gheorghe Bucuresti Săptămâna 16 - 22 apr.
Chirilenco Daniel Masloc Săptămâna 16 - 22 apr.
Ababei Petru Iasi Săptămâna 16 - 22 apr.
Bas Monica Baia Mare Săptămâna 16 - 22 apr.
Visan Gabriel Buzau Săptămâna 16 - 22 apr.
Margarit Ionut Galati Săptămâna 16 - 22 apr.
Chirita Ion Mihaesti Săptămâna 16 - 22 apr.
Meila Marian Resita Săptămâna 16 - 22 apr.
Irimin Dumitru Vulcan Săptămâna 16 - 22 apr.
Cirican Ionut Claudiu Ramnicu Valcea Săptămâna 16 - 22 apr.
Colhon Alexandru Timisoara Săptămâna 16 - 22 apr.
Tataran Viorel Baia Mare Săptămâna 16 - 22 apr.
Musat Cristian Medias Săptămâna 16 - 22 apr.
Dumitrache Constantin Adrian Bucuresti Săptămâna 16 - 22 apr.
Ocnean Catalin Oliviu Aiud Săptămâna 16 - 22 apr.
Macota Ionut Deta Săptămâna 16 - 22 apr.
Mihai Anca Elena Buzau Săptămâna 16 - 22 apr.
Cheaburu Valentina Vaslui Săptămâna 16 - 22 apr.
Stoica Georgica Daniel Curtea de Arges Săptămâna 16 - 22 apr.
Sabou Ionut Baia Mare Săptămâna 16 - 22 apr.
Popan Sabin Daniel Baia Mare Săptămâna 16 - 22 apr.
Manole Bogdan Bucuresti Săptămâna 16 - 22 apr.
Birlica Beatris Bucuresti Săptămâna 16 - 22 apr.
Suciu Claudiu Deva Săptămâna 16 - 22 apr.
Craciun Stelica Resita Săptămâna 16 - 22 apr.
Cincu Robert Targu Jiu Săptămâna 16 - 22 apr.
Avram Gabriel Tulcea Săptămâna 16 - 22 apr.
Chivu Adrian Mihai Floresti Săptămâna 16 - 22 apr.
Matei Emanuel Andrei Babeni Săptămâna 16 - 22 apr.
Gradinaru Vranciu Cristina Botosani Săptămâna 16 - 22 apr.
Fozecos Renata Ciumesti Săptămâna 16 - 22 apr.
Ahmed Mihaela Felicia Bucuresti Săptămâna 16 - 22 apr.
Marghioala Stefan Bucuresti Săptămâna 16 - 22 apr.
Mateiuc Sergiu Constantin Suceava Săptămâna 16 - 22 apr.
Voinea Daniel Brasov Săptămâna 16 - 22 apr.
Zsogo Vasile Ovidiu Brasov Săptămâna 16 - 22 apr.
Benea Cristian Jilava Săptămâna 16 - 22 apr.
Ionita George Costin Romanesti Săptămâna 16 - 22 apr.
Ivan Carmen Galati Săptămâna 16 - 22 apr.
Vasile Petre Giurgiu Săptămâna 16 - 22 apr.
Corcos Andreea Cristina Bucuresti Săptămâna 16 - 22 apr.
Moise Carmen Valenii de Munte Săptămâna 16 - 22 apr.
Tudorache Gabriel Bucuresti Săptămâna 16 - 22 apr.
Todoran Adrian Reghin Săptămâna 16 - 22 apr.
Enache Stelian Dumitru Bolintin Vale Săptămâna 16 - 22 apr.
Mircea Gabriel Curtea de Arges Săptămâna 16 - 22 apr.
Dinsu Gheorghe Sibiu Săptămâna 16 - 22 apr.
Ezaru Bogdan Bucuresti Săptămâna 16 - 22 apr.
Ezaru Bogdan Bucuresti Săptămâna 16 - 22 apr.
Popescu Viorica Bucuresti Săptămâna 16 - 22 apr.
Maniu Ciprian Alba Iulia Săptămâna 16 - 22 apr.
Duna Gelu Pitesti Săptămâna 16 - 22 apr.
Pantazi Ioan Bucuresti Săptămâna 16 - 22 apr.
Chiru Daniel Baneasa Săptămâna 16 - 22 apr.
Nita Lucian Cochirleanca Săptămâna 16 - 22 apr.
Dalgeanu Eduard Pitesti Săptămâna 16 - 22 apr.
Ursu Alecu Galati Săptămâna 16 - 22 apr.
Danila Gheorghe Brasov Săptămâna 16 - 22 apr.
Mihailov Mihai Tulcea Săptămâna 16 - 22 apr.
Asofroniei Marcela Catalina Bicaz Săptămâna 16 - 22 apr.
Francu Lucian Bacau Săptămâna 16 - 22 apr.
Haiduc Daniela Halmasd Săptămâna 16 - 22 apr.
Benyovszky Carol Bucuresti Săptămâna 16 - 22 apr.
Luculescu Catalin Arcani Săptămâna 16 - 22 apr.
Antochi Razvan Vatra Dornei Săptămâna 16 - 22 apr.
Corman Silviu Dragos Iasi Săptămâna 16 - 22 apr.
Virlici Isabela Viorica Baia Mare Săptămâna 16 - 22 apr.
Pau Obrad Cenei Săptămâna 16 - 22 apr.
Rizoiu Iustina Pitesti Săptămâna 16 - 22 apr.
Bud Calin Hideaga Săptămâna 16 - 22 apr.
Niculescu Ilenuta Doina Ploiesti Săptămâna 16 - 22 apr.
Nita Cristina Timisoara Săptămâna 16 - 22 apr.
Bugnar Bogdan Brasov Săptămâna 16 - 22 apr.
Stan Marinela Raluca Navodari Săptămâna 16 - 22 apr.
Mustea Laurentiu Bacau Săptămâna 16 - 22 apr.
Bledea Liviu Sighetu Marmatiei Săptămâna 16 - 22 apr.
Dinu Marian Buftea Săptămâna 16 - 22 apr.
Moldovan Vasile Nicolae Bistrita Săptămâna 16 - 22 apr.
Nagy Bela Satu Mare Săptămâna 16 - 22 apr.
Ghilan Constantin Eusebiu Iasi Săptămâna 16 - 22 apr.
Basarabu Dorin Sibiu Săptămâna 16 - 22 apr.
Cizmas Mihai Sibiu Săptămâna 16 - 22 apr.
Ganea Mircea Zarnesti Săptămâna 16 - 22 apr.
Dragomir Catalina Slobozia Săptămâna 16 - 22 apr.
Ivanciu Catalin Codrut Sighetu Marmatiei Săptămâna 16 - 22 apr.
Banescu Petrut Eduard Dragasani Săptămâna 16 - 22 apr.
Stefanescu Ionut Silviu Bacau Săptămâna 16 - 22 apr.
Pasculet Ionut Varbilau Săptămâna 16 - 22 apr.
Nita Stefan Adrian Buzau Săptămâna 16 - 22 apr.
Istrate Radu Sibiu Săptămâna 16 - 22 apr.
Marinescu Ioan Alexandru Curtea de Arges Săptămâna 16 - 22 apr.
Barsasteanu Radu Brasov Săptămâna 16 - 22 apr.
Pana Eugen Valea Mare Săptămâna 16 - 22 apr.
Anitoiu Alin Timisoara Săptămâna 16 - 22 apr.
Stoica Mirela Bucuresti Săptămâna 16 - 22 apr.
Baicanu Crenguta Iasi Săptămâna 16 - 22 apr.
Salceanu Constantin Galati Săptămâna 16 - 22 apr.
Baicanu Crenguta Iasi Săptămâna 16 - 22 apr.
Tudorache Roco Florin Bucuresti Săptămâna 16 - 22 apr.
Stoica Mirela Bucuresti Săptămâna 16 - 22 apr.
Rosu Valentin Bucuresti Săptămâna 16 - 22 apr.
Mateo Gabriel Cuzdrioara Săptămâna 16 - 22 apr.
Chiaia Bogdan Suceava Săptămâna 16 - 22 apr.
Catau Catalin Brasov Săptămâna 16 - 22 apr.
Moisa Adrian Targu Trotus Săptămâna 16 - 22 apr.
Negoita Nicolita Bucuresti Săptămâna 16 - 22 apr.
Oancea Irinel Stoenesti Săptămâna 16 - 22 apr.
Luca Ioan Sibiu Săptămâna 16 - 22 apr.
Cosntandache Bogdan Bucuresti Săptămâna 16 - 22 apr.
Cazacu Mihai Frumoasa Săptămâna 16 - 22 apr.
Olaru Stefan Bacau Săptămâna 16 - 22 apr.
Nita Marian Pitesti Săptămâna 16 - 22 apr.
Cernaianu Cristian Giurgiu Săptămâna 16 - 22 apr.
Radu Marius Dan Piscu Vechi Săptămâna 16 - 22 apr.
Porohonschi Bogdan Bucuresti Săptămâna 16 - 22 apr.
Culache Ionel Marian Galati Săptămâna 16 - 22 apr.
Crancu Cristian Timisoara Săptămâna 16 - 22 apr.
Francu Iosefina Orsova Săptămâna 16 - 22 apr.
Musoiu Marian Baile Olanesti Săptămâna 16 - 22 apr.
Culache Ionel Marian Galati Săptămâna 16 - 22 apr.
Serban Cristina Constanta Săptămâna 16 - 22 apr.
Andreescu Dragos Constantin Ploiesti Săptămâna 16 - 22 apr.
Punga Raul Baia Mare Săptămâna 16 - 22 apr.
Lupsa Aurel Cosmin Orastie Săptămâna 16 - 22 apr.
Vigh Doczi Iosif Tileagd Săptămâna 16 - 22 apr.
Chirchiboi Mugurel Ciorani Săptămâna 16 - 22 apr.
Trunc Antal Carei Săptămâna 16 - 22 apr.
Todor Valentin Timisoara Săptămâna 16 - 22 apr.
Macarie Doru Calin Sintereag Săptămâna 16 - 22 apr.
Chirchiboi Mugurel Ciorani Săptămâna 16 - 22 apr.
Caulea Roxana Ploiesti Săptămâna 16 - 22 apr.
Gabor Carmen Targu Mures Săptămâna 16 - 22 apr.
Stoian Marius Florin Buzau Săptămâna 16 - 22 apr.
Antonie Victor Dacian Cluj Napoca Săptămâna 16 - 22 apr.
Grecu Gabriel Bucuresti Săptămâna 16 - 22 apr.
Muresan Florin Andrei Somcuta Mare Săptămâna 16 - 22 apr.
Severin Marian Caransebes Săptămâna 16 - 22 apr.
Popoviciu Razvan Florin Orastie Săptămâna 16 - 22 apr.
Ladanyi Pavel Clopodia Săptămâna 16 - 22 apr.
Gangu Marian Ramnicu Valcea Săptămâna 16 - 22 apr.
Cibea Ioan Calan Săptămâna 16 - 22 apr.
Zelin Emilia Targu Jiu Săptămâna 16 - 22 apr.
Tonegaru Ramona Timisoara Săptămâna 16 - 22 apr.
Bularca Marius Intorsura Buzaului Săptămâna 16 - 22 apr.
Vuia Daniel Timisoara Săptămâna 16 - 22 apr.
Balan Traian George Galati Săptămâna 16 - 22 apr.
Poka Istvan Zsolt Cluj Napoca Săptămâna 16 - 22 apr.
Poka Istvan Zsolt Cluj Napoca Săptămâna 16 - 22 apr.
Mereu Andrei Nicolae Bistrita Săptămâna 16 - 22 apr.
Stoleru Florin Lucian Poduri Săptămâna 16 - 22 apr.
Dobre Adrian Bucuresti Săptămâna 16 - 22 apr.
Constandache Gabriel Moscu Săptămâna 16 - 22 apr.
Tabacar Mihaela Cristina Bucuresti Săptămâna 16 - 22 apr.
Chiru Nicolae Bucuresti Săptămâna 16 - 22 apr.
Irimescu Constantin Slatina Săptămâna 16 - 22 apr.
Iov Catalin Florin Galati Săptămâna 16 - 22 apr.
Joita Florina Bucuresti Săptămâna 16 - 22 apr.
Marin Janina Elena Targu Jiu Săptămâna 16 - 22 apr.
Plopesanu Dragos Pitesti Săptămâna 16 - 22 apr.
Dumitru Valentin Bucuresti Săptămâna 16 - 22 apr.
Scarlatescu Florin Marcel Urziceni Săptămâna 16 - 22 apr.
Uliniuc Florin Botosani Săptămâna 16 - 22 apr.
Buzdea Dumitru Bucuresti Săptămâna 16 - 22 apr.
Chiriac Ionut Slobozia Săptămâna 16 - 22 apr.
Stroia Ban Cornel Galati Săptămâna 16 - 22 apr.
Badiu Petrica Floresti Săptămâna 16 - 22 apr.
Tartau Constantin Bucuresti Săptămâna 16 - 22 apr.
Prodan Sorin Sanandrei Săptămâna 16 - 22 apr.
Dumitrascu Ionut Valentin Galati Săptămâna 16 - 22 apr.
Serban Stefan Alba Iulia Săptămâna 16 - 22 apr.
Jurisca Ciprian Valea Mare Săptămâna 16 - 22 apr.
Cotet Viorel Vadeni Săptămâna 16 - 22 apr.
Prepeliuc Ioan Dan Patrauti Săptămâna 16 - 22 apr.
Olteanu Fanel Tandarei Săptămâna 16 - 22 apr.
Dragomir Andrei Nicolae Ramnicu Valcea Săptămâna 16 - 22 apr.
Gogu Laura Bucuresti Săptămâna 16 - 22 apr.
Dragomir Ionel Dragomiresti Vale Săptămâna 16 - 22 apr.
Rebega Marius Buzau Săptămâna 16 - 22 apr.
Salcianu Dan Cristian Iasi Săptămâna 16 - 22 apr.
Badea Sorin Bucuresti Săptămâna 16 - 22 apr.
Chivu Alina Cristina Floresti Săptămâna 16 - 22 apr.
Chivu Alina Cristina Floresti Săptămâna 16 - 22 apr.
Dinca Andreea Vulcan Săptămâna 16 - 22 apr.
Bondoc Maria Mirabela Vulcan Săptămâna 16 - 22 apr.
Vasilache Milica Borcea Săptămâna 16 - 22 apr.
Levarda Vladut Marian Roman Săptămâna 16 - 22 apr.
Predut Gheorghita Liliana Bucuresti Săptămâna 16 - 22 apr.
Serban Simona Bucuresti Săptămâna 16 - 22 apr.
Velt Gina Galati Săptămâna 16 - 22 apr.
Gulea Nicolae Trandafir Caracal Săptămâna 16 - 22 apr.
Paius Cristian Casimcea Săptămâna 16 - 22 apr.
Ilisii Camelia Iasi Săptămâna 16 - 22 apr.
Balan Laurentiu Brasov Săptămâna 16 - 22 apr.
Mitu Andrei Valentin Alexeni Săptămâna 16 - 22 apr.
Oniciuc Cristian Florin Vulcan Săptămâna 16 - 22 apr.
Ardelean Milan Satu Mare Săptămâna 16 - 22 apr.
Mirea Ionut Antoniu Deva Săptămâna 16 - 22 apr.
Rosu Lavinia Sacalaz Săptămâna 16 - 22 apr.
Melinte Ionela Bucuresti Săptămâna 16 - 22 apr.
Gata Liana Cuzdrioara Săptămâna 16 - 22 apr.
Petcu Aurelia Calarasi Săptămâna 16 - 22 apr.
Muj Ionut Alin Bucuresti Săptămâna 16 - 22 apr.
Minea Florica Brancoveanu Săptămâna 16 - 22 apr.
Saca Ionut Codrin Iasi Săptămâna 16 - 22 apr.
Costisanu Marius Bacau Săptămâna 16 - 22 apr.
Gheorghe Ciprian Moreni Săptămâna 16 - 22 apr.
Costisanu Marius Bacau Săptămâna 16 - 22 apr.
Ciobanu Alexandru Botosani Săptămâna 16 - 22 apr.
Kiss Eniko Oradea Săptămâna 16 - 22 apr.
Petric Ovidiu Alba Iulia Săptămâna 16 - 22 apr.
Sumanariu Petronela Cotnari Săptămâna 16 - 22 apr.
Ghighilicea Florin Targu Jiu Săptămâna 16 - 22 apr.
Breabanu Andreea Timisoara Săptămâna 16 - 22 apr.
Bucoveanu Alexandru Campina Săptămâna 16 - 22 apr.
Berbec Marius Bucuresti Săptămâna 16 - 22 apr.
Herscovici Gheorghe Timisoara Săptămâna 16 - 22 apr.
Posircaru George Galati Săptămâna 16 - 22 apr.
Ciubotariu Elena Iasi Săptămâna 16 - 22 apr.
Chiranoiu Octavian Ploiesti Săptămâna 16 - 22 apr.
Barbu Alexandru Tulcea Săptămâna 16 - 22 apr.
Momete Cristian Slatina Săptămâna 16 - 22 apr.
Muresan Calin Adrian Cluj Napoca Săptămâna 16 - 22 apr.
Berbecar Alina Bistrita Săptămâna 16 - 22 apr.
Dochia Silviu Giurgiu Săptămâna 16 - 22 apr.
Chelu Mircea Craiova Săptămâna 16 - 22 apr.
Parascan Cezar Bucuresti Săptămâna 16 - 22 apr.
Cuteanu Irina Iasi Săptămâna 16 - 22 apr.
Gurau Danut Petrosani Săptămâna 16 - 22 apr.
Rosu Mihai Onesti Săptămâna 16 - 22 apr.
Nicolae Vlad Florin Targoviste Săptămâna 16 - 22 apr.
Valca Adrian Mioveni Săptămâna 16 - 22 apr.
Carstea Mariana Campulung Săptămâna 16 - 22 apr.
Lungu Alexandru Bucuresti Săptămâna 16 - 22 apr.
Daco Izabela Satu Mare Săptămâna 16 - 22 apr.
Dumitru Gabriel Galati Săptămâna 16 - 22 apr.
Gheonea Costinel Catalin Suceava Săptămâna 16 - 22 apr.
Ciotec Liviu Turnu Magurele Săptămâna 16 - 22 apr.
Diaconu Vasile Razvan Tigveni Săptămâna 16 - 22 apr.
Botezatu Denis Buzau Săptămâna 16 - 22 apr.
Chirita Aurelia Mariana Braila Săptămâna 16 - 22 apr.
Chirita Aurelia Mariana Braila Săptămâna 16 - 22 apr.
Iorgulescu Nicolae Bucuresti Săptămâna 16 - 22 apr.
Gogiu Daniel Bucuresti Săptămâna 16 - 22 apr.
Serbanescu Daniel Zemes Săptămâna 16 - 22 apr.
Gambutanu Alexandru Mosna Săptămâna 16 - 22 apr.
Ghetu Daniel Robert Bucuresti Săptămâna 16 - 22 apr.
Bonaciu Geanina Constanta Săptămâna 16 - 22 apr.
Drilea Ioan Daniel Lugoj Săptămâna 16 - 22 apr.
Dumitrescu Ana Priseaca Săptămâna 16 - 22 apr.
Cosconel Georgian Boboc Săptămâna 16 - 22 apr.
Rotaru Iulian Garleni Săptămâna 16 - 22 apr.
Costin Iulian Iasi Săptămâna 16 - 22 apr.
Ranghel Anca Bailesti Săptămâna 16 - 22 apr.
Bandutoiu Andreea Sibiu Săptămâna 16 - 22 apr.
Gurau Dorin Braila Săptămâna 16 - 22 apr.
Micu Victor Bucuresti Săptămâna 16 - 22 apr.
Dragos Andreea Baia Mare Săptămâna 16 - 22 apr.
Petrovici Ionela Galati Săptămâna 16 - 22 apr.
Bojin Stefan Ovidiu Pitesti Săptămâna 16 - 22 apr.
Hotea Cristian Caransebes Săptămâna 16 - 22 apr.
Irimes Ionut Baia Mare Săptămâna 16 - 22 apr.
Lupu Ana Maria Georgeta Pitesti Săptămâna 16 - 22 apr.
Stoica Vasile Slatina Săptămâna 16 - 22 apr.
Bogdan Nicoleta Braila Săptămâna 16 - 22 apr.
Ungurieanu Andreea Iasi Săptămâna 16 - 22 apr.
Popescu Robert Adrian Balteni Săptămâna 16 - 22 apr.
Alexandru Gheorghe Ivesti Săptămâna 16 - 22 apr.
Matei Teodor Navodari Săptămâna 16 - 22 apr.
Telescu Marian Bucuresti Săptămâna 16 - 22 apr.
Gheorghe Marian Bucuresti Săptămâna 16 - 22 apr.
Mihai Ion Strehaia Săptămâna 16 - 22 apr.
Hangun Petronela Popesti Leordeni Săptămâna 16 - 22 apr.
Mesea Nicolae Catalin Calimanesti Săptămâna 16 - 22 apr.
Botoran Liviu Ramnicu Valcea Săptămâna 16 - 22 apr.
Pasare Adriana Bucuresti Săptămâna 16 - 22 apr.
Morcov Ramona Campina Săptămâna 16 - 22 apr.
Gogsmann Angelica Simona Timisoara Săptămâna 16 - 22 apr.
Dobrila Sergiu Sibiu Săptămâna 16 - 22 apr.
Dragan Daniel Costel Focsani Săptămâna 16 - 22 apr.
Racanel Armand Craiova Săptămâna 16 - 22 apr.
Iamandi Marian Ion Ramnicu Valcea Săptămâna 16 - 22 apr.
Sauca Alexandru Iasi Săptămâna 16 - 22 apr.
Bouros Nicolae Brasov Săptămâna 16 - 22 apr.
Avram Toader Ionut Piatra Neamt Săptămâna 16 - 22 apr.
Dima Viorel Slobozia Săptămâna 16 - 22 apr.
Andries Vasile Liviu Roman Săptămâna 16 - 22 apr.
Brumar Dumitru Timisoara Săptămâna 16 - 22 apr.
Szucs Bela Oradea Săptămâna 16 - 22 apr.
Lupu Ovidiu Adrian Bucuresti Săptămâna 16 - 22 apr.
Lungu Nicolae Narcis Pantelimon Săptămâna 16 - 22 apr.
Stretea Razvan Brasov Săptămâna 16 - 22 apr.
Sondruc Gabriela Stancesti Săptămâna 16 - 22 apr.
Bucure Gelu Barlalesti Săptămâna 16 - 22 apr.
Darjan Nicu Bistrita Săptămâna 16 - 22 apr.
Raiciu Adrian Brezoaele Săptămâna 16 - 22 apr.
Mares Constantin Onesti Săptămâna 16 - 22 apr.
Tudose Adrian Bucuresti Săptămâna 16 - 22 apr.
Bogdan Nicoleta Liliana Medias Săptămâna 16 - 22 apr.
Olteanu George Azuga Săptămâna 16 - 22 apr.
Irimescu Diana Bucuresti Săptămâna 16 - 22 apr.
Cornea Valentina Gabriela Galati Săptămâna 16 - 22 apr.
Ionescu Marian Bogdan Bucuresti Săptămâna 16 - 22 apr.
Costea George Cobadin Săptămâna 16 - 22 apr.
Tatu Vasilica Alina Bucuresti Săptămâna 16 - 22 apr.
Paval Catalin Alexandru Slatina Săptămâna 16 - 22 apr.
Dumitrache Gabriel Florin Galati Săptămâna 16 - 22 apr.
Chesa Laurentiu Mihai Baia Mare Săptămâna 16 - 22 apr.
Gulyas Adrian Ciprian Baia Mare Săptămâna 16 - 22 apr.
Mosorete Alexandru Buzau Săptămâna 16 - 22 apr.
Lenghel Veres Claudiu Petroasa Mare Săptămâna 16 - 22 apr.
Ursu Gheorghita Costache Negri Săptămâna 16 - 22 apr.
Cotovanu Catalin Galati Săptămâna 16 - 22 apr.
Neagu Alexandrina Dridu Săptămâna 16 - 22 apr.
Cojocaru Catalin Cristian Codlea Săptămâna 16 - 22 apr.
Bardici Zoia Curtea de Arges Săptămâna 16 - 22 apr.
Badea Alexandru Catalin Bucuresti Săptămâna 16 - 22 apr.
Balcescu Vasile Targu Jiu Săptămâna 16 - 22 apr.
Draghici Catalin Videle Săptămâna 16 - 22 apr.
Zuzeac Daniel Timisoara Săptămâna 16 - 22 apr.
Vreme George Albert Piatra Neamt Săptămâna 16 - 22 apr.
Dalgeanu Eduard Pitesti Săptămâna 16 - 22 apr.
Vlad Cristina Drajna de Jos Săptămâna 16 - 22 apr.
Sima Gheorghe Sibiu Săptămâna 16 - 22 apr.
Pop Amelian Cluj Napoca Săptămâna 16 - 22 apr.
Serbanat Cornel Solovastru Săptămâna 16 - 22 apr.
Lupu Valentin Slobozia Săptămâna 16 - 22 apr.
Borcea Aurelia Florina Bucuresti Săptămâna 16 - 22 apr.
Bogdan Florin Iasi Săptămâna 16 - 22 apr.
Cirtu Bancuta Calafat Săptămâna 16 - 22 apr.
Dinca Mircea Alexandru Craiova Săptămâna 16 - 22 apr.
Deaconu Ioan Andrei Targoviste Săptămâna 16 - 22 apr.
Sebescu Alin Grid Săptămâna 16 - 22 apr.
Vioreanu Ion Galati Săptămâna 16 - 22 apr.
Visalon Mihaela Constanta Săptămâna 16 - 22 apr.
Raduli Simona Liliana Sibiu Săptămâna 16 - 22 apr.
Andrei Marius Glina Săptămâna 16 - 22 apr.
Codreanu Stefan Tulucesti Săptămâna 16 - 22 apr.
Radulescu Silviu Cristian Timisoara Săptămâna 16 - 22 apr.
Radescu Alexandru Marius Babeni Săptămâna 16 - 22 apr.
Zsidai Ladislau Zimandu Nou Săptămâna 16 - 22 apr.
Marton Galfi Targu Mures Săptămâna 16 - 22 apr.
Pletoianu Marian Vaslui Săptămâna 16 - 22 apr.
Ulei Mihai Comarnic Săptămâna 16 - 22 apr.
Tamas Doru Cugir Săptămâna 16 - 22 apr.
Cindrea Octavian Sura Mica Săptămâna 16 - 22 apr.
Balan Dumitru Calarasi Săptămâna 16 - 22 apr.
Nica Herman Lenuta Petrosani Săptămâna 16 - 22 apr.
Ciobeica Neculai Bucuresti Săptămâna 16 - 22 apr.
Dianu Simona Brasov Săptămâna 16 - 22 apr.
Dianu Simona Brasov Săptămâna 16 - 22 apr.
Grigore Dumitru Timisoara Săptămâna 16 - 22 apr.
Marin Silvia Bucuresti Săptămâna 16 - 22 apr.
Sima Dragos Bogdan Bucuresti Săptămâna 16 - 22 apr.
Furniga Liviu Otopeni Săptămâna 16 - 22 apr.
Hulub Ionel Barlad Săptămâna 16 - 22 apr.
Dumitru Alexandru Alin Cuza Voda Săptămâna 16 - 22 apr.
Toma Vasile Bucuresti Săptămâna 16 - 22 apr.
Anghel Paul Roman Săptămâna 16 - 22 apr.
Suciu Diana Alba Iulia Săptămâna 16 - 22 apr.
Balan Ionut Slatina Săptămâna 16 - 22 apr.
Olaru Cristian Petrosani Săptămâna 16 - 22 apr.
Balan Costel Slatina Săptămâna 16 - 22 apr.
Oprea Petrica Piteasca Săptămâna 16 - 22 apr.
Plamada Georgiana Bucuresti Săptămâna 16 - 22 apr.
Moisescu Eugenia Calimanesti Săptămâna 16 - 22 apr.
Purice Viorel Bucuresti Săptămâna 16 - 22 apr.
Pirvu Doru Petrosani Săptămâna 16 - 22 apr.
Nagy Istvan Santana de Mures Săptămâna 16 - 22 apr.
Fekete Liviu Gherla Săptămâna 16 - 22 apr.
Tugulan Aurel Calimanesti Săptămâna 16 - 22 apr.
Critcu Cosmin Stefan Codlea Săptămâna 16 - 22 apr.
Bocra Marius Bucuresti Săptămâna 16 - 22 apr.
Asproiu Liliana Bucuresti Săptămâna 16 - 22 apr.
Cazacu Emilian Constantin Pitesti Săptămâna 16 - 22 apr.
Albu Nicusor Cristian Ploiesti Săptămâna 16 - 22 apr.
Pandelea Gheorghe Mizil Săptămâna 16 - 22 apr.
Muntean Bogdan Marian Navodari Săptămâna 16 - 22 apr.
Iancu Alexandru Bucuresti Săptămâna 16 - 22 apr.
Albu Nicusor Cristian Ploiesti Săptămâna 16 - 22 apr.
Ciobanu Anca Iasi Săptămâna 16 - 22 apr.
Vlad Radu Maieru Săptămâna 16 - 22 apr.
Slujitoru Daniel Ploiesti Săptămâna 16 - 22 apr.
Holeoleo Andrei Branesti Săptămâna 16 - 22 apr.
Holostencu Cerasela Targoviste Săptămâna 16 - 22 apr.
Cretu Georgiana Vaslui Săptămâna 16 - 22 apr.
Ferencz Alexandru Aurel Brasov Săptămâna 16 - 22 apr.
Buzica Valentin Giurgiu Săptămâna 16 - 22 apr.
Gavrilovici Iulian Mizil Săptămâna 16 - 22 apr.
Benyovszky Carol Bucuresti Săptămâna 16 - 22 apr.
Pop Florin Adrian Berinta Săptămâna 16 - 22 apr.
Pavel Laurentiu Bucuresti Săptămâna 16 - 22 apr.
Vela Andrei Marian Slatina Săptămâna 16 - 22 apr.
Palancut Nicusor Popesti Leordeni Săptămâna 16 - 22 apr.
Vela Andrei Marian Slatina Săptămâna 16 - 22 apr.
Sin Iulian Salcuta Săptămâna 16 - 22 apr.
Stoica Mihai Serbanesti Săptămâna 16 - 22 apr.
Ghilea Gabriel Zalau Săptămâna 16 - 22 apr.
Dascal Ciprian Remus Cluj Napoca Săptămâna 16 - 22 apr.
Dinica Cornel Corabia Săptămâna 16 - 22 apr.
Leonte Dumitru Catalin Braila Săptămâna 16 - 22 apr.
Antal Lorant Frumoasa Săptămâna 16 - 22 apr.
Cosor Mariana Marasesti Săptămâna 16 - 22 apr.
Parpaneata Eugen Dragutesti Săptămâna 16 - 22 apr.
Filoti Paul Sibiu Săptămâna 16 - 22 apr.
Ilies Mihai Aghires Săptămâna 16 - 22 apr.
Bacula Gabriel Constanta Săptămâna 16 - 22 apr.
Ciornei Florian Bucuresti Săptămâna 16 - 22 apr.
Stanciu Gheorghe Piatra Neamt Săptămâna 16 - 22 apr.
Raducanu Marian Bucuresti Săptămâna 16 - 22 apr.
Leiti Tomas Satu Mare Săptămâna 16 - 22 apr.
Tudor Lucian Sibiu Săptămâna 16 - 22 apr.
Bosneagu Nicusor Bucuresti Săptămâna 16 - 22 apr.
Penciu Valentina Smardan Săptămâna 16 - 22 apr.
Crecan Ioan Gabriel Jibou Săptămâna 16 - 22 apr.
Lavu Vasile Sibiu Săptămâna 16 - 22 apr.
Dulgheru Adrian Mircea Cugir Săptămâna 16 - 22 apr.
Iuga Tudorel Lucian Resita Săptămâna 16 - 22 apr.
Gogiu Florin Brasov Săptămâna 16 - 22 apr.
Niculae Niculae Bucuresti Săptămâna 16 - 22 apr.
Stoica Angelescu George Cristian Slatina Săptămâna 16 - 22 apr.
Cucu Augustin Marian Bucuresti Săptămâna 16 - 22 apr.
Bunea Laurentiu Romulus Busteni Săptămâna 16 - 22 apr.
Chivu Mirela Bucuresti Săptămâna 16 - 22 apr.
Ogrinjea Florentin Bucuresti Săptămâna 16 - 22 apr.
Manea Angela Bucuresti Săptămâna 16 - 22 apr.
Tabacaru Dan Horia Săptămâna 16 - 22 apr.
Bulai Ciprian Brasov Săptămâna 16 - 22 apr.
Margarint Virgil Constanta Săptămâna 16 - 22 apr.
Stoica Dan Brasov Săptămâna 16 - 22 apr.
Bunga Gina Branistea Săptămâna 16 - 22 apr.
Boros Samir Campia Turzii Săptămâna 16 - 22 apr.
Susanu Marian Galati Săptămâna 16 - 22 apr.
Mazur Mihaela Georgiana Resita Săptămâna 16 - 22 apr.
Oprea Ionela Galati Săptămâna 16 - 22 apr.
Ilie Laurentiu Braila Săptămâna 16 - 22 apr.
Burciu Iulia Luminita Pitesti Săptămâna 16 - 22 apr.
Ciocarlan Andreea Bucuresti Săptămâna 16 - 22 apr.
Vladescu Gabriel Bucuresti Săptămâna 16 - 22 apr.
Pintilie Vlad Bucuresti Săptămâna 16 - 22 apr.
Popa Oana Ramnicu Sarat Săptămâna 16 - 22 apr.
Melniciuc Daniel Brasov Săptămâna 16 - 22 apr.
Drosu Genoveva Frumusita Săptămâna 16 - 22 apr.
Teaca Constantin Albota Săptămâna 16 - 22 apr.
Poiana Claudiu Bucuresti Săptămâna 16 - 22 apr.
Banaga Alexandru Rogojeni Săptămâna 16 - 22 apr.
Radu Tudorel Bucuresti Săptămâna 16 - 22 apr.
Traistaru Adrian Laurentiu Timisoara Săptămâna 16 - 22 apr.
Dragan Nicoleta Cernavoda Săptămâna 16 - 22 apr.
Vidru Marius Constantin Barlad Săptămâna 16 - 22 apr.
Gombasi Alpar Turda Săptămâna 16 - 22 apr.
Marzea Catalin Bucuresti Săptămâna 16 - 22 apr.
Radut Constantin Dragos Baile Olanesti Săptămâna 16 - 22 apr.
Bujilov Cristian Bucuresti Săptămâna 16 - 22 apr.
Dancu Alin Sibiu Săptămâna 16 - 22 apr.
Fodor Bogdan Turda Săptămâna 16 - 22 apr.
Baba Ionel Vanatori Săptămâna 16 - 22 apr.
Balan Laura Navodari Săptămâna 16 - 22 apr.
Dinescu Daniel Ploiesti Săptămâna 16 - 22 apr.
Nita Cristina Timisoara Săptămâna 16 - 22 apr.
Lazar Alexandru Bucuresti Săptămâna 16 - 22 apr.
Costache Traian Campia Turzii Săptămâna 16 - 22 apr.
Roman Florin Marasesti Săptămâna 16 - 22 apr.
Roman Florin Marasesti Săptămâna 16 - 22 apr.
Bucur Marian Buzau Săptămâna 16 - 22 apr.
Ilie Ionel Ramnicu Sarat Săptămâna 16 - 22 apr.
Parciuc Ciprian Mircea Rasnov Săptămâna 16 - 22 apr.
Ilie Ionel Ramnicu Sarat Săptămâna 16 - 22 apr.
Staicu Laurentiu Daniel Bucuresti Săptămâna 16 - 22 apr.
Alexandru Constantin Ramnicu Sarat Săptămâna 16 - 22 apr.
Pogacean Felician Cluj Napoca Săptămâna 16 - 22 apr.
Mocanu Felicia Costache Negri Săptămâna 16 - 22 apr.
Jurisca Ciprian Faraoani Săptămâna 16 - 22 apr.
Aczberger Ervin Petrosani Săptămâna 16 - 22 apr.
Dinu Gabriela Slobozia Săptămâna 16 - 22 apr.
Dragomir Vasile Gabriel Oltenita Săptămâna 16 - 22 apr.
Tiguta Florin Pitesti Săptămâna 16 - 22 apr.
Panait Ion Mioveni Săptămâna 16 - 22 apr.
Balaban Stefan Galati Săptămâna 16 - 22 apr.
Comorosanu Viorica Gabriela Galati Săptămâna 16 - 22 apr.
Simionescu Mihai Ploiesti Săptămâna 16 - 22 apr.
Palacean Olimpia Cluj Napoca Săptămâna 16 - 22 apr.
Dragan Loredana Galati Săptămâna 16 - 22 apr.
Laslau Marcel Ohaba Săptămâna 16 - 22 apr.
Nedelean Catalin Rosiori de Vede Săptămâna 16 - 22 apr.
Onica Emil Bucuresti Săptămâna 16 - 22 apr.
Voinea Virgil Buzau Săptămâna 16 - 22 apr.
Hugeanu Adrian Iasi Săptămâna 16 - 22 apr.
Bezuhanet Bogdan Radauti Săptămâna 16 - 22 apr.
Toma Daniel Romul Rosia Montana Săptămâna 16 - 22 apr.
Vrabie Iulian Giurgiu Săptămâna 16 - 22 apr.
Sandu Steluta Bucuresti Săptămâna 16 - 22 apr.
Simion Ilie Sotanga Săptămâna 16 - 22 apr.
Muzsi Gyogy Sfantu Gheorghe Săptămâna 16 - 22 apr.
Mocanu George Bucuresti Săptămâna 16 - 22 apr.
Mahalean Claudiu Brasov Săptămâna 16 - 22 apr.
Kis Istvan Brasov Săptămâna 16 - 22 apr.
Onihie Petru Rares Vulcan Săptămâna 16 - 22 apr.
Serban Roxana Giurgiu Săptămâna 16 - 22 apr.
Sabo Ana Maria Zalau Săptămâna 16 - 22 apr.
Cincu Robert Targu Jiu Săptămâna 16 - 22 apr.
Jescu Elena Veresti Săptămâna 16 - 22 apr.
Cszelcea Danut Sadu Săptămâna 16 - 22 apr.
Rus Vasile Zalau Săptămâna 16 - 22 apr.
Burticica Marian Bucuresti Săptămâna 16 - 22 apr.
Radan Petre Bucuresti Săptămâna 16 - 22 apr.
Serban Aurel Calarasi Săptămâna 16 - 22 apr.
Zaharie Radu Adrian Timisoara Săptămâna 16 - 22 apr.
Paraian Mihai Bucuresti Săptămâna 16 - 22 apr.
Plesa Iulian Bucuresti Săptămâna 16 - 22 apr.
Dinu Roxana Bucuresti Săptămâna 16 - 22 apr.
Tudor George Iulian Bucuresti Săptămâna 16 - 22 apr.
Apetrei Stefan Iulian Bucuresti Săptămâna 16 - 22 apr.
Buse George Bogdan Ramnicu Valcea Săptămâna 16 - 22 apr.
Efrem George Constanta Săptămâna 16 - 22 apr.
Dumitrascu Popescu Alin Craiova Săptămâna 16 - 22 apr.
Burghelea Lucian Popesti Leordeni Săptămâna 16 - 22 apr.
Paun Andrei Calarasi Săptămâna 16 - 22 apr.
Buse George Bogdan Ramnicu Valcea Săptămâna 16 - 22 apr.
Popa Ionut Valea Calugareasca Săptămâna 16 - 22 apr.
Rotariu Mariana Silvia 41031 Săptămâna 16 - 22 apr.
Popa Maria Caldararu Săptămâna 16 - 22 apr.
Prisecariu Iuliana Valeni Săptămâna 16 - 22 apr.
Butta Oana Cristina Timisoara Săptămâna 16 - 22 apr.
Coseru Enac Ionel Galati Săptămâna 16 - 22 apr.
Chirca Sorin Pitesti Săptămâna 16 - 22 apr.
Mihalache Radu Iasi Săptămâna 16 - 22 apr.
Mihalache Radu Iasi Săptămâna 16 - 22 apr.
Panait Gabriel Florentin Pitesti Săptămâna 16 - 22 apr.
Mateiu Alina Bucuresti Săptămâna 16 - 22 apr.
Danciu Mihaela Turnu Magurele Săptămâna 16 - 22 apr.
Panaite Vasile Bacau Săptămâna 16 - 22 apr.
Mihai Eluta Petrosani Săptămâna 16 - 22 apr.
Rizea Cristian Bucuresti Săptămâna 16 - 22 apr.
Ciobanu Anca Sibiu Săptămâna 16 - 22 apr.
Bunga Gina Branistea Săptămâna 16 - 22 apr.
Szekely Andrei Bucuresti Săptămâna 16 - 22 apr.
Alexa Ionut Tacuta Săptămâna 16 - 22 apr.
Amuza Andrei Targoviste Săptămâna 16 - 22 apr.
Zamfir Adrian Lipanesti Săptămâna 16 - 22 apr.
Bojan Ionut Stefan Dobroesti Săptămâna 16 - 22 apr.
Minea Florica Odobesti Săptămâna 16 - 22 apr.
Cojocaru Valerica Bucuresti Săptămâna 16 - 22 apr.
Rascol Laurentiu Timisoara Săptămâna 16 - 22 apr.
Ababei Petru Iasi Săptămâna 16 - 22 apr.
Erascu Relu Husi Săptămâna 16 - 22 apr.
Iorga Laurentiu George Visina Veche Săptămâna 16 - 22 apr.
Catargiu Paula Pascani Săptămâna 16 - 22 apr.
Poltorac Virgil Cluj Napoca Săptămâna 16 - 22 apr.
Sandica Mircea Galati Săptămâna 16 - 22 apr.
Chiriac Lucian Ionel Galati Săptămâna 16 - 22 apr.
Branza Marascu Maria Saveni Săptămâna 16 - 22 apr.
Vacariu Arsenie Valisoara Săptămâna 16 - 22 apr.
Leta Nicolae Medgidia Săptămâna 16 - 22 apr.
Bobeica Toma Catalin Targoviste Săptămâna 16 - 22 apr.
Gorea Gabriel Galati Săptămâna 16 - 22 apr.
Bogdan Mihai Craiova Săptămâna 16 - 22 apr.
Vlase Vasile Slobozia Conachi Săptămâna 16 - 22 apr.
Sirghie Daniela Stefan cel Mare Săptămâna 16 - 22 apr.
Onica Cristina Madalina Galati Săptămâna 16 - 22 apr.
Ionescu Mihai Bucuresti Săptămâna 16 - 22 apr.
Tanc Stefan Simleu Silvaniei Săptămâna 16 - 22 apr.
Balan Costel Sibiu Săptămâna 16 - 22 apr.
Cocu Laurentiu Galati Săptămâna 16 - 22 apr.
Manole Elena Navodari Săptămâna 16 - 22 apr.
Niculae Tudor Gheorghe Tinosu Săptămâna 16 - 22 apr.
Gava Mihai Brasov Săptămâna 16 - 22 apr.
Marin Gabriel Bucuresti Săptămâna 16 - 22 apr.
Nemety Adrian Alba Iulia Săptămâna 16 - 22 apr.
Trusca Andrei Cluj Napoca Săptămâna 16 - 22 apr.
Giurgiu Vasile Sanmihaiu Roman Săptămâna 16 - 22 apr.
Bratu Gabriel Bucuresti Săptămâna 16 - 22 apr.
Cadar Daniel Tamaseni Săptămâna 16 - 22 apr.
Trusca Andrei Cluj Napoca Săptămâna 16 - 22 apr.
Cuciureanu Dumitru Ianova Săptămâna 16 - 22 apr.
Protesanu Crina Bucuresti Săptămâna 16 - 22 apr.
Snaider Gheorghe Francisc Augustin Săptămâna 16 - 22 apr.
Cuculea Paula Tulcea Săptămâna 16 - 22 apr.
Harceag Ana Maria Vatra Dornei Săptămâna 16 - 22 apr.
Anghel Constantin Branesti Săptămâna 16 - 22 apr.
Bejan Cristian Gabriel Tulcea Săptămâna 16 - 22 apr.
Paraschiva Gheorghina Corina Oradea Săptămâna 16 - 22 apr.
Savel Marius Bucuresti Săptămâna 16 - 22 apr.
Stamin Mihaela Craiova Săptămâna 16 - 22 apr.
Dumitru Valeriu Bolintin Vale Săptămâna 16 - 22 apr.
Kiss Ioana Dobroesti Săptămâna 16 - 22 apr.
Dragila Stelian Resita Săptămâna 16 - 22 apr.
Bucu Ciprian Ioan Cluj Napoca Săptămâna 16 - 22 apr.
Grigore Radu Mugurel Onesti Săptămâna 16 - 22 apr.
Vizitiu Gicu Daniel Barlad Săptămâna 16 - 22 apr.
Tanase Ionela Madalina Vaslui Săptămâna 16 - 22 apr.
Tanase Ionela Madalina Vaslui Săptămâna 16 - 22 apr.
Carlan Valentin Bucuresti Săptămâna 16 - 22 apr.
Berchi Eduart Bucuresti Săptămâna 16 - 22 apr.
Georgescu Bogdan Ploiesti Săptămâna 16 - 22 apr.
Nicolae Daniela Constanta Săptămâna 16 - 22 apr.
Matei Leonard Florin Galati Săptămâna 16 - 22 apr.
Stoica Florin Catalin Bucuresti Săptămâna 16 - 22 apr.
Soare Nicolae Elvis Valea Calugareasca Săptămâna 16 - 22 apr.
Gazdaru Nela Slobozia Săptămâna 16 - 22 apr.
Grigoras Eugenia Constanta Săptămâna 16 - 22 apr.
Vintila Sorin Constanta Săptămâna 16 - 22 apr.
Grigoras Eugenia Constanta Săptămâna 16 - 22 apr.
Dragalina Eugen Pancota Săptămâna 16 - 22 apr.
Hrituc Vasile Ruscova Săptămâna 16 - 22 apr.
Tanea Nicolae Budesti Săptămâna 16 - 22 apr.
Visu Bogdan Cristian Craiova Săptămâna 16 - 22 apr.
Silea Dumitru Madalin Bucuresti Săptămâna 16 - 22 apr.
Fenechiu Catalin Brasov Săptămâna 16 - 22 apr.
Fenechiu Catalin Brasov Săptămâna 16 - 22 apr.
Columbeanu Ionut Alin Pitesti Săptămâna 16 - 22 apr.
Maniti Radu Horatiu Targoviste Săptămâna 16 - 22 apr.
Costea Florina Craiova Săptămâna 16 - 22 apr.
Chiriac Marius Cristian Săptămâna 16 - 22 apr.
Opris Cristina Visina Săptămâna 16 - 22 apr.
Dima Alexandru Slobozia Săptămâna 16 - 22 apr.
Popa Adrian Raul Deva Săptămâna 16 - 22 apr.
Buga Mihai Bucuresti Săptămâna 16 - 22 apr.
Stamate Pina Tulcea Săptămâna 16 - 22 apr.
Sule Csaba Oradea Săptămâna 16 - 22 apr.
Petrache Georgel Elvis Sibiu Săptămâna 16 - 22 apr.
Ranja Ana Lacramioara Iasi Săptămâna 16 - 22 apr.
Todoran Adrian Reghin Săptămâna 16 - 22 apr.
Matei Petre Adunatii Copaceni Săptămâna 16 - 22 apr.
Banu Elena Otopeni Săptămâna 16 - 22 apr.
Matei Cornel Bacau Săptămâna 16 - 22 apr.
Lita George Pitesti Săptămâna 16 - 22 apr.
Lita George Pitesti Săptămâna 16 - 22 apr.
Catrinoiu Florin Daniel Gheorgheni Săptămâna 16 - 22 apr.
Giurgiu Ionita Baia Mare Săptămâna 16 - 22 apr.
Mocan Iosif Garda de Sus Săptămâna 16 - 22 apr.
Geambasu Marin Resita Săptămâna 16 - 22 apr.
Petre Marian Fundeni Săptămâna 16 - 22 apr.
Gamatoiu Florin Sibiu Săptămâna 16 - 22 apr.
Balint Alin Brasov Săptămâna 16 - 22 apr.
Nicu Daniel Tandarei Săptămâna 16 - 22 apr.
Ion Cristian Gheorghe Braila Săptămâna 16 - 22 apr.
Ichim Sergiu Ionel Iasi Săptămâna 16 - 22 apr.
Balint Alin Brasov Săptămâna 16 - 22 apr.
Lazaroiu Cosmin Bucuresti Săptămâna 16 - 22 apr.
Georgescu Ioan Pitesti Săptămâna 16 - 22 apr.
Candalea Irinel Ionel Iasi Săptămâna 16 - 22 apr.
Taran Gavril Sacele Săptămâna 16 - 22 apr.
Grigorescu Stefan Jilava Săptămâna 16 - 22 apr.
Senila Larisa Cluj Napoca Săptămâna 16 - 22 apr.
Baicu Lucian Cuza Voda Săptămâna 16 - 22 apr.
Bejinariu Madalina Pitesti Săptămâna 16 - 22 apr.
Vasile Aurel Cornel Bucuresti Săptămâna 16 - 22 apr.
Bercu Ionut Ramnicu Valcea Săptămâna 16 - 22 apr.
Jaga Catalin Brasov Săptămâna 16 - 22 apr.
Neagu Petrica Galati Săptămâna 16 - 22 apr.
Dumitrescu Ion Bucuresti Săptămâna 16 - 22 apr.
Dumitrache Elena Pitesti Săptămâna 16 - 22 apr.
Cernaianu Cristian Giurgiu Săptămâna 16 - 22 apr.
Faur Daniel Iasi Săptămâna 16 - 22 apr.
Marghioala Valentin Bucuresti Săptămâna 16 - 22 apr.
Tanase Filofteia Ramnicu Valcea Săptămâna 16 - 22 apr.
Mustareata Alexandru Daniel Videle Săptămâna 16 - 22 apr.
Sutau Catalin Dej Săptămâna 16 - 22 apr.
Cozma Maria Bucuresti Săptămâna 16 - 22 apr.
Cristea Mircea Liviu Targoviste Săptămâna 16 - 22 apr.
Balint Ioan Bucuresti Săptămâna 16 - 22 apr.
Balint Ioan Bucuresti Săptămâna 16 - 22 apr.
Luntraru Lucian Horlesti Săptămâna 16 - 22 apr.
Manolescu Constantin Dorel Targoviste Săptămâna 16 - 22 apr.
Maran Raluca Hateg Săptămâna 16 - 22 apr.
Vacaru Bogdan Vorovesti Săptămâna 16 - 22 apr.
Vacaru Bogdan Vorovesti Săptămâna 16 - 22 apr.
Munteanu Florentina Bacau Săptămâna 16 - 22 apr.
Dumitru Elena Alunis Săptămâna 16 - 22 apr.
Irimescu Constantin Slatina Săptămâna 16 - 22 apr.
Elisei Mihai Targu Ocna Săptămâna 16 - 22 apr.
Parlogea Andrei Bucuresti Săptămâna 16 - 22 apr.
Edelstein Dan Bucuresti Săptămâna 16 - 22 apr.
Lefter Paul Petrus Onesti Săptămâna 16 - 22 apr.
Condreanu Dan Cristian Bucuresti Săptămâna 16 - 22 apr.
Brebenea Liliana Ramnicu Valcea Săptămâna 16 - 22 apr.
Caciuc Nicu Suceava Săptămâna 16 - 22 apr.
Grecu Stefan Florentin Bacau Săptămâna 16 - 22 apr.
Balogh Levente Valea lui Mihai Săptămâna 16 - 22 apr.
Balogh Levente Valea lui Mihai Săptămâna 16 - 22 apr.
Coman Mihai Alexandru Mihaesti Săptămâna 16 - 22 apr.
Urs Flaviu Carei Săptămâna 16 - 22 apr.
Biris Adrian Bistrita Săptămâna 16 - 22 apr.
Lita Paraschiv Mioveni Săptămâna 16 - 22 apr.
Dogaru Marina Magura Săptămâna 16 - 22 apr.
Teodorescu Geani Cristian Domnesti Săptămâna 16 - 22 apr.
Nicolae Margareta Bucuresti Săptămâna 16 - 22 apr.
Velicu Silvia Andreea Bucuresti Săptămâna 16 - 22 apr.
Ionescu Alin Pitesti Săptămâna 16 - 22 apr.
Toma Marian Plopsoru Săptămâna 16 - 22 apr.
Dumitrascu Ionut Galati Săptămâna 16 - 22 apr.
Ciaunas Cosmin Constantin Magura Săptămâna 16 - 22 apr.
Ilinca Cristian Bucuresti Săptămâna 16 - 22 apr.
Iovan Gheorghe Deva Săptămâna 16 - 22 apr.
Velt Gina Galati Săptămâna 16 - 22 apr.
Demeny Alexandru Bucuresti Săptămâna 16 - 22 apr.
Suditu Adrian Bacau Săptămâna 16 - 22 apr.
Grigorov Radu Tulcea Săptămâna 16 - 22 apr.
Banu Leonard Targoviste Săptămâna 16 - 22 apr.
Hriscanu Cristian Botosani Săptămâna 16 - 22 apr.
Iosif Andrei Bucuresti Săptămâna 16 - 22 apr.
Costache Florin Moara Vlasiei Săptămâna 16 - 22 apr.
Tica Mircea Galati Săptămâna 16 - 22 apr.
Floroaie Vasile Sangeorz Bai Săptămâna 16 - 22 apr.
Gogiltan Adrian Baia de Arama Săptămâna 16 - 22 apr.
Curalet Adrian Suceava Săptămâna 16 - 22 apr.
Petrescu Mateescu Angelica Bucuresti Săptămâna 16 - 22 apr.
Dinica Cornel Corabia Săptămâna 16 - 22 apr.
Ghinea Alexandru Cristian Bucuresti Săptămâna 16 - 22 apr.
Nicolae Dumitru Mihai Pitesti Săptămâna 16 - 22 apr.
Bogatu Petrisor Alexandru Galati Săptămâna 16 - 22 apr.
Iacos Vasile Simion Satu Mare Săptămâna 16 - 22 apr.
Szigyarto Viorica Zalau Săptămâna 16 - 22 apr.
Balog Szilard Cluj Napoca Săptămâna 16 - 22 apr.
Begu Elena Targoviste Săptămâna 16 - 22 apr.
Rugiubei Vlad Bucuresti Săptămâna 16 - 22 apr.
Hutu Dumitru Bacau Săptămâna 16 - 22 apr.
Balint Simona Buhusi Săptămâna 16 - 22 apr.
Pavel Gheorghe Huedin Săptămâna 16 - 22 apr.
Tudor Silviu Sinaia Săptămâna 16 - 22 apr.
Patru Aurel Pitesti Săptămâna 16 - 22 apr.
Filimon Gabriel Adrian Gostinari Săptămâna 16 - 22 apr.
Urlan Cristian Targu Jiu Săptămâna 16 - 22 apr.
Ion Luciana Ciochina Săptămâna 16 - 22 apr.
Bercsenyi Claudiu Resita Săptămâna 16 - 22 apr.
Gherasim Lucian Sibiu Săptămâna 16 - 22 apr.
Dobrican Ana Dumbravita Săptămâna 16 - 22 apr.
Radu Robert Pitesti Săptămâna 16 - 22 apr.
Beberechi Dorin Bucuresti Săptămâna 16 - 22 apr.
Anton Paraschiva Bucuresti Săptămâna 16 - 22 apr.
Ichim Mihai Dolhasca Săptămâna 16 - 22 apr.
Alexie Ovidiu Bucuresti Săptămâna 16 - 22 apr.
Rusu Emanuel Resita Săptămâna 16 - 22 apr.
Lungu Cristian Valentin Cumpana Săptămâna 16 - 22 apr.
Balint Sebastian Bucuresti Săptămâna 16 - 22 apr.
Negrea Danuta Baia Mare Săptămâna 16 - 22 apr.
Stanciu Bogdan Stefan Sibiu Săptămâna 16 - 22 apr.
Cernat Sorin Seciu Săptămâna 16 - 22 apr.
Fatin Anca Gabriela Constanta Săptămâna 16 - 22 apr.
Metre Andrei Deva Săptămâna 16 - 22 apr.
Dan Mihai Gabriel Mizil Săptămâna 16 - 22 apr.
Radoi Mihail Mavrodin Săptămâna 16 - 22 apr.
Toderasc Marius Tulcea Săptămâna 16 - 22 apr.
Florea Romeo Bucuresti Săptămâna 16 - 22 apr.
Stranjean Alin Sebes Săptămâna 16 - 22 apr.
Negutu Ilie Valentin Lunguletu Săptămâna 16 - 22 apr.
Zota Munteanu Marius Bacau Săptămâna 16 - 22 apr.
Binachi Antoniu Bucuresti Săptămâna 16 - 22 apr.
Lungu George Craiova Săptămâna 16 - 22 apr.
Robescu Silviu Ramnicu Valcea Săptămâna 16 - 22 apr.
Oslobanu Daniel Piatra Neamt Săptămâna 16 - 22 apr.
Pinzariu Mihaela Raluca Iasi Săptămâna 16 - 22 apr.
Doroftei Laurentiu Bucuresti Săptămâna 16 - 22 apr.
Mazilu Petrica Paul Bucuresti Săptămâna 16 - 22 apr.
Fanaru Geanina Medgidia Săptămâna 16 - 22 apr.
Chifor Aurel Valea Lunga Săptămâna 16 - 22 apr.
Navadaru Iulian Galati Săptămâna 16 - 22 apr.
Petrea Neculai Sascut Săptămâna 16 - 22 apr.
Stoica Andrei Sibiu Săptămâna 16 - 22 apr.
Cojocaru Alina Sinaia Săptămâna 16 - 22 apr.
Marinescu Mares Elena Targu Jiu Săptămâna 16 - 22 apr.
Mihai Dan Brasov Săptămâna 16 - 22 apr.
Neculita Moise Sevastian Tulcea Săptămâna 16 - 22 apr.
Aparaschivei Teofil Botosani Săptămâna 16 - 22 apr.
Olaru Florentina Bolintin Vale Săptămâna 16 - 22 apr.
Niculescu Gabriel Danut Targoviste Săptămâna 16 - 22 apr.
Stancu Gheorghe Bucuresti Săptămâna 16 - 22 apr.
Popescu Luciana Ploiesti Săptămâna 16 - 22 apr.
Ilies Lucia Oradea Săptămâna 16 - 22 apr.
Benes Erica Mica Săptămâna 16 - 22 apr.
Ionita Niculae Bucuresti Săptămâna 16 - 22 apr.
Simion Catalin Bucuresti Săptămâna 16 - 22 apr.
Moise Aurel Bucuresti Săptămâna 16 - 22 apr.
Costea Alin Danut Rosiori de Vede Săptămâna 16 - 22 apr.
Dascalu Mihai Piatra Neamt Săptămâna 16 - 22 apr.
Lita Mihai Catalin Targoviste Săptămâna 16 - 22 apr.
Hurmuz Mircea Bragadiru Săptămâna 16 - 22 apr.
Argesan Alexandra Rosiori de Vede Săptămâna 16 - 22 apr.
Paliu Tudor Snagov Săptămâna 16 - 22 apr.
Paliu Tudor Snagov Săptămâna 16 - 22 apr.
Hristescu Sorin Mihai Bucuresti Săptămâna 16 - 22 apr.
Botis Ioan Cristian Alba Iulia Săptămâna 16 - 22 apr.
Tecuceanu Ion Carcea Săptămâna 16 - 22 apr.
Iocob Carmen Baia Mare Săptămâna 16 - 22 apr.
Nastase Petrus Braila Săptămâna 16 - 22 apr.
Postolache Bogdan Galati Săptămâna 16 - 22 apr.
Iliescu Florin Bacau Săptămâna 16 - 22 apr.
Marcea Vasile Giurgiu Săptămâna 16 - 22 apr.
Maria Iulian Danut Pitesti Săptămâna 16 - 22 apr.
Gimpirea Cristian George Constanta Săptămâna 16 - 22 apr.
Marczin Norbert Sacueni Săptămâna 16 - 22 apr.
Bujor Marian Somova Săptămâna 16 - 22 apr.
Oichea Constantin Cristian Craiova Săptămâna 16 - 22 apr.
Dabu Alexandru Bals Săptămâna 16 - 22 apr.
Gospodin Nicolae Bucuresti Săptămâna 16 - 22 apr.
Bojor Daniel Florin Mititei Săptămâna 16 - 22 apr.
Esanu Cristian Iasi Săptămâna 16 - 22 apr.
Hurghes Cornel Targu Neamt Săptămâna 16 - 22 apr.
Obretin Dorin Alexandru Secara Săptămâna 16 - 22 apr.
Stefan George Bucuresti Săptămâna 16 - 22 apr.
Cotovanu Catalin Galati Săptămâna 16 - 22 apr.
Samoila Daniela Gabriela Galati Săptămâna 16 - 22 apr.
Ciobeica Neculai Bucuresti Săptămâna 16 - 22 apr.
Bilius Cezar Stefan Suceava Săptămâna 16 - 22 apr.
Rosculet Cristian Ploiesti Săptămâna 16 - 22 apr.
Bejenariu Lucian Emanuel Resita Săptămâna 16 - 22 apr.
Voinescu Gina Galati Săptămâna 16 - 22 apr.
Bogzoiu Vasile Brasov Săptămâna 16 - 22 apr.
Axente Ciprian Stefan Grindu Săptămâna 16 - 22 apr.
Axente Ciprian Stefan Grindu Săptămâna 16 - 22 apr.
Ionescu Elena Cristina Romani Săptămâna 16 - 22 apr.
Racasan Marius Lucian Cluj Napoca Săptămâna 16 - 22 apr.
Ene Valeria Buzau Săptămâna 16 - 22 apr.
Danea Arrun Alexandru Baia Mare Săptămâna 16 - 22 apr.
Capitaneanu Catalin Tiberiu Braila Săptămâna 16 - 22 apr.
Capitaneanu Catalin Tiberiu Braila Săptămâna 16 - 22 apr.
Vistian Danut Galati Săptămâna 16 - 22 apr.
Stefanescu Florin Bucuresti Săptămâna 16 - 22 apr.
Avram Ovidiu Constantin Roman Săptămâna 16 - 22 apr.
Gheorghe Mihai Domnesti Săptămâna 16 - 22 apr.
Carp Roger Stelian Falticeni Săptămâna 16 - 22 apr.
Ghiurutan Rares Zalau Săptămâna 16 - 22 apr.
Carp Roger Stelian Falticeni Săptămâna 16 - 22 apr.
Obageanu Maria Ramnicu Valcea Săptămâna 16 - 22 apr.
Ola Adrian Constantin Simleu Silvaniei Săptămâna 16 - 22 apr.
Conea Tudor Bucuresti Săptămâna 16 - 22 apr.
Tudorache Danile Popesti Leordeni Săptămâna 16 - 22 apr.
Lazar Ionut Moara Vlasiei Săptămâna 16 - 22 apr.
Lupu Nicolae Sibiu Săptămâna 16 - 22 apr.
Rica Daniela Buzau Săptămâna 16 - 22 apr.
Ducu Alexandru Bucuresti Săptămâna 16 - 22 apr.
Nicoara Razvan Recea Săptămâna 16 - 22 apr.
Parau Ramona Diana Calan Săptămâna 16 - 22 apr.
Crasovan Mihai Suceava Săptămâna 16 - 22 apr.
Chiritoiu Costel Popesti Leordeni Săptămâna 16 - 22 apr.
Oprea Adrian Capatanesti Săptămâna 16 - 22 apr.
Vornicu Constantin Iasi Săptămâna 16 - 22 apr.
Stoicanoiu Gerard Prundeni Săptămâna 16 - 22 apr.
Maier Cristian Mihai Vulcan Săptămâna 16 - 22 apr.
Duna Oana Bucuresti Săptămâna 16 - 22 apr.
Duna Oana Bucuresti Săptămâna 16 - 22 apr.
Garlea Alin Campulung Moldovenesc Săptămâna 16 - 22 apr.
Rad Otilia Bistrita Săptămâna 16 - 22 apr.
Bugrsky Alin Andrei Timisoara Săptămâna 16 - 22 apr.
Stancu Ionel Bucuresti Săptămâna 16 - 22 apr.
Burlacu Gabriel Gheorghe Beceni Săptămâna 16 - 22 apr.
Bisa Romica Bucuresti Săptămâna 16 - 22 apr.
Tudor Raoul Sibiu Săptămâna 16 - 22 apr.
Bondoc Marius Cornetu Săptămâna 09 - 15 apr.
Pirvu Marian Berceni Săptămâna 09 - 15 apr.
Cernat Ion Merei Săptămâna 09 - 15 apr.
Huidu Florina Bucuresti Săptămâna 09 - 15 apr.
Logofatu Valentin Bacau Săptămâna 09 - 15 apr.
Florescu Ovidiu Campulung Săptămâna 09 - 15 apr.
Pavalache Costel Galati Săptămâna 09 - 15 apr.
Apostol George Sorin Ploiesti Săptămâna 09 - 15 apr.
Tirjuman Robert Arad Săptămâna 09 - 15 apr.
Bratu Ionel Adrian Bucuresti Săptămâna 09 - 15 apr.
David Gheorghe Bacau Săptămâna 09 - 15 apr.
Culba Raul Florin Zarnesti Săptămâna 09 - 15 apr.
Avram Vlad Zalau Săptămâna 09 - 15 apr.
Stan Florin Branesti Săptămâna 09 - 15 apr.
Ungureanu Dragos Gabriel Bucuresti Săptămâna 09 - 15 apr.
Silaghi Alin Baia Mare Săptămâna 09 - 15 apr.
Rotaru Adrian Bacau Săptămâna 09 - 15 apr.
Gusoi Adrian Bucuresti Săptămâna 09 - 15 apr.
Tarca Ciprian Roman Săptămâna 09 - 15 apr.
Ene Constantin Pitesti Săptămâna 09 - 15 apr.
Bradan Catalin Bacau Săptămâna 09 - 15 apr.
Cotoranu Sorin Braila Săptămâna 09 - 15 apr.
Fronescu Radu Braila Săptămâna 09 - 15 apr.
Hurmuz Mircea Bragadiru Săptămâna 09 - 15 apr.
Vlad Liviu Cristian Galati Săptămâna 09 - 15 apr.
Ioana Cristian Bucuresti Săptămâna 09 - 15 apr.
Dumitrescu Leonard Cezar Medgidia Săptămâna 09 - 15 apr.
Benchea Alexandru Timisoara Săptămâna 09 - 15 apr.
Pasaroiu George Bucuresti Săptămâna 09 - 15 apr.
Buzduceanu Mihai Craiova Săptămâna 09 - 15 apr.
Codreanu Andrei Cristian Bucuresti Săptămâna 09 - 15 apr.
Galan Robert Bucuresti Săptămâna 09 - 15 apr.
Adam Petrus Borcea Săptămâna 09 - 15 apr.
Furdui Tudor Abrud Săptămâna 09 - 15 apr.
Stefanescu Virgil Moreni Săptămâna 09 - 15 apr.
Iurian Ioan Sibiu Săptămâna 09 - 15 apr.
Tafturivan Sorin Campulung Săptămâna 09 - 15 apr.
Zaharia Adrian Buzau Săptămâna 09 - 15 apr.
Marin Aurelian Branistea Săptămâna 09 - 15 apr.
Ioncea Mariana Caracal Săptămâna 09 - 15 apr.
Hollschwanbner Eduard Resita Săptămâna 09 - 15 apr.
Acasandrei Catalin Adrian Iasi Săptămâna 09 - 15 apr.
Popa Flavius Aiud Săptămâna 09 - 15 apr.
Baboschi Iosif Onesti Săptămâna 09 - 15 apr.
Baboschi Iosif Onesti Săptămâna 09 - 15 apr.
Minca Marius Razvan Selimbar Săptămâna 09 - 15 apr.
Caprita Marian Braila Săptămâna 09 - 15 apr.
Rotaru Rodica Raluca Bucuresti Săptămâna 09 - 15 apr.
Deli Iorga Vlad Constantin Bucuresti Săptămâna 09 - 15 apr.
Ilies Mihai Aghires Săptămâna 09 - 15 apr.
Cana Andreea Slatina Săptămâna 09 - 15 apr.
Dabu Florin Adrian Slatina Săptămâna 09 - 15 apr.
Crecea Florian Bucuresti Săptămâna 09 - 15 apr.
Voicu Ana Gabriela Domnesti Săptămâna 09 - 15 apr.
Lescenco Gabriel Tulcea Săptămâna 09 - 15 apr.
Ticu Banc Mihaela Bucuresti Săptămâna 09 - 15 apr.
Bradu Alina Piatra Neamt Săptămâna 09 - 15 apr.
Taran Traian Periam Săptămâna 09 - 15 apr.
Calota Cristian Bucuresti Săptămâna 09 - 15 apr.
Bungardean Stefan Bucuresti Săptămâna 09 - 15 apr.
Bungardean Stefan Bucuresti Săptămâna 09 - 15 apr.
Craia Stefanel Nicusor Bucuresti Săptămâna 09 - 15 apr.
Ilinca Gabriela Bucuresti Săptămâna 09 - 15 apr.
Sutea Romelia Bucuresti Săptămâna 09 - 15 apr.
Socol Alin Ionut Poroschia Săptămâna 09 - 15 apr.
Stahl Diana Angela Arad Săptămâna 09 - 15 apr.
Tudorache Cristian Bucuresti Săptămâna 09 - 15 apr.
Tudorache Cristian Bucuresti Săptămâna 09 - 15 apr.
Telea Ionut Calin Timisoara Săptămâna 09 - 15 apr.
Costachescu Ciprian Claudiu Rosiori de Vede Săptămâna 09 - 15 apr.
Bozdogescu Adrian Targu Jiu Săptămâna 09 - 15 apr.
Nita Andrei Costel Timisesti Săptămâna 09 - 15 apr.
Apetrei Florentin Braila Săptămâna 09 - 15 apr.
Nita Andrei Costel Timisesti Săptămâna 09 - 15 apr.
Gheorghe Nicolae Bordenii Mari Săptămâna 09 - 15 apr.
Ferariu Roland Alexandru Bucuresti Săptămâna 09 - 15 apr.
Gross Simona Sighisoara Săptămâna 09 - 15 apr.
Cerchez Ana Maria Bacau Săptămâna 09 - 15 apr.
Lupu Tomita Iasi Săptămâna 09 - 15 apr.
Domuta Gheorghe Zalau Săptămâna 09 - 15 apr.
Petrea Florentin Alexandru Galati Săptămâna 09 - 15 apr.
Lupu Petru Iasi Săptămâna 09 - 15 apr.
Lupu Dorel Iasi Săptămâna 09 - 15 apr.
Matei Iulian Adunatii Copaceni Săptămâna 09 - 15 apr.
Negru Daniel Ramnicu Valcea Săptămâna 09 - 15 apr.
Cercel Codrut Sibiu Săptămâna 09 - 15 apr.
Ceausu Florentin Bragadiru Săptămâna 09 - 15 apr.
Cimpan Iulian Suceava Săptămâna 09 - 15 apr.
Conea Cristian Pitesti Săptămâna 09 - 15 apr.
Balica Lucian Bucuresti Săptămâna 09 - 15 apr.
Cernisenco Mihai Bogdan Tulcea Săptămâna 09 - 15 apr.
Marinache Marcela Florentina Calarasi Săptămâna 09 - 15 apr.
Militaru Ancuta Targoviste Săptămâna 09 - 15 apr.
Florescu Daniel Florin Moldova Noua Săptămâna 09 - 15 apr.
Rizoiu Andreea Campulung Săptămâna 09 - 15 apr.
Enciu Bogdan Ionut Bucuresti Săptămâna 09 - 15 apr.
Lungu Ionel Babiciu Săptămâna 09 - 15 apr.
Samfira Gelu Giurgiu Săptămâna 09 - 15 apr.
Pistea Mihai Parjol Săptămâna 09 - 15 apr.
Dobos Ioan Ineu Săptămâna 09 - 15 apr.
Morosan Ilie Andrei Gura Humorului Săptămâna 09 - 15 apr.
Geambasu Vasile Pitesti Săptămâna 09 - 15 apr.
Urcanescu Daniela Iasi Săptămâna 09 - 15 apr.
Dragotel Florian Campina Săptămâna 09 - 15 apr.
Ginghina Adrian Galati Săptămâna 09 - 15 apr.
Deaconu Adela Felicia Stoenesti Săptămâna 09 - 15 apr.
Tarcea Alexandru Sibiu Săptămâna 09 - 15 apr.
Ardeleanu Constantin Adrian Buhusi Săptămâna 09 - 15 apr.
Palade Denis Bucuresti Săptămâna 09 - 15 apr.
Ilinca Marius Craiova Săptămâna 09 - 15 apr.
Pana Valentina Bucuresti Săptămâna 09 - 15 apr.
Decsan Mariana Bucuresti Săptămâna 09 - 15 apr.
Briceag Cosmin Pitesti Săptămâna 09 - 15 apr.
Berea Vasile Cristinel Bacau Săptămâna 09 - 15 apr.
Belescu Florin Alexandru Bacau Săptămâna 09 - 15 apr.
Nita Viorel Crevedia Săptămâna 09 - 15 apr.
Chiriac Razvan Buhusi Săptămâna 09 - 15 apr.
Chesa Florin Cluj Napoca Săptămâna 09 - 15 apr.
Dobre Alexandru Stefan Giurgiu Săptămâna 09 - 15 apr.
Mitroi Dan Florin Ulmi Săptămâna 09 - 15 apr.
Cicu Daniel Galati Săptămâna 09 - 15 apr.
Tanase Nelu Iasi Săptămâna 09 - 15 apr.
Dedu Claudiu Galati Săptămâna 09 - 15 apr.
Dinescu Vlad Novaci Săptămâna 09 - 15 apr.
Oprita Ioan Sibiu Săptămâna 09 - 15 apr.
Oprea Mihaela Maracineni Săptămâna 09 - 15 apr.
Cozmean Niculae Bucuresti Săptămâna 09 - 15 apr.
Mustata Ionel Bucuresti Săptămâna 09 - 15 apr.
Firibau Gina Bacau Săptămâna 09 - 15 apr.
Mirigel Cristina Craiova Săptămâna 09 - 15 apr.
Rusu Constantin Afumati Săptămâna 09 - 15 apr.
Boze Tiberiu Gabriel Crucisor Săptămâna 09 - 15 apr.
Rosioru Dumitru Titu Bals Săptămâna 09 - 15 apr.
Rus Andrei Uriu Săptămâna 09 - 15 apr.
Baragan Ionut Targoviste Săptămâna 09 - 15 apr.
Scarlat Alexandru Motru Săptămâna 09 - 15 apr.
Marin George Antonio Pitesti Săptămâna 09 - 15 apr.
Chirca Eugenia Merei Săptămâna 09 - 15 apr.
Mercea Cosmin Ionut Curtici Săptămâna 09 - 15 apr.
Dodoi Bogdan Timisoara Săptămâna 09 - 15 apr.
Dodoi Bogdan Timisoara Săptămâna 09 - 15 apr.
Tudor Florin Bucuresti Săptămâna 09 - 15 apr.
Cernicica Vasile Lugoj Săptămâna 09 - 15 apr.
Divora Laurentiu Bucuresti Săptămâna 09 - 15 apr.
Ceausu Valeriu Bucuresti Săptămâna 09 - 15 apr.
Tataru Gica Madalin Bacau Săptămâna 09 - 15 apr.
Costache Gabriel Bucuresti Săptămâna 09 - 15 apr.
Draghici Viorel Braila Săptămâna 09 - 15 apr.
Zavoi Cosmin Motru Săptămâna 09 - 15 apr.
Boldeanu Anca Tulcea Săptămâna 09 - 15 apr.
Negroiu Valentin Slobozia Săptămâna 09 - 15 apr.
Ibrion Ninel Vanju Mare Săptămâna 09 - 15 apr.
Balan Marius Gabriel Valea Lupului Săptămâna 09 - 15 apr.
Sandu Florentin Pitesti Săptămâna 09 - 15 apr.
Petreanu Gabriel Musatesti Săptămâna 09 - 15 apr.
Andresel Adrian Bistra Săptămâna 09 - 15 apr.
Circ Daniel Andrei Miresu Mare Săptămâna 09 - 15 apr.
Popovici Mihaita Galati Săptămâna 09 - 15 apr.
Moraru Nicolae Jilava Săptămâna 09 - 15 apr.
Sandru Iuliana Zarnesti Săptămâna 09 - 15 apr.
Tudor Alexandru Bucuresti Săptămâna 09 - 15 apr.
Bostaca Virginel Galati Săptămâna 09 - 15 apr.
Lacatusu Paul Iasi Săptămâna 09 - 15 apr.
Marinache Marcela Florentina Calarasi Săptămâna 09 - 15 apr.
Cimpean Petronela Mariana Bucuresti Săptămâna 09 - 15 apr.
Pop Mihaela Nicoleta Budacu de Jos Săptămâna 09 - 15 apr.
Pataca Mihaela Ciochina Săptămâna 09 - 15 apr.
Tibrea Ion Lucian Sebes Săptămâna 09 - 15 apr.
Vapor Catalin Dumitru Bucuresti Săptămâna 09 - 15 apr.
Erbart Lorand Satu Mare Săptămâna 09 - 15 apr.
Georgescu Diana Bucuresti Săptămâna 09 - 15 apr.
Manole Elena Navodari Săptămâna 09 - 15 apr.
Vascu Daniel Magura Săptămâna 09 - 15 apr.
Pirva Mihai Bucuresti Săptămâna 09 - 15 apr.
Zavoi Cosmin Targu Jiu Săptămâna 09 - 15 apr.
Stanciu Marcela Bucuresti Săptămâna 09 - 15 apr.
Muresan Ana Ioana Zimbor Săptămâna 09 - 15 apr.
Nicolae Catalin Ionut Curtea de Arges Săptămâna 09 - 15 apr.
Teofil Florin Bucuresti Săptămâna 09 - 15 apr.
Irimescu Irena Bucuresti Săptămâna 09 - 15 apr.
Sava Gelu Adrian Mariselu Săptămâna 09 - 15 apr.
Iosif Daniel Otopeni Săptămâna 09 - 15 apr.
Rusu Petru Resita Săptămâna 09 - 15 apr.
Duica Antonio Eugen Bucuresti Săptămâna 09 - 15 apr.
Lica Alexandru Ramnicu Sarat Săptămâna 09 - 15 apr.
Androne Emil Posta Calnau Săptămâna 09 - 15 apr.
Blanda Elena Buzau Săptămâna 09 - 15 apr.
Ion Lucian Sotanga Săptămâna 09 - 15 apr.
Minis Gheorghe Florin Baile Herculane Săptămâna 09 - 15 apr.
Achim Cristinel Homorodu de Jos Săptămâna 09 - 15 apr.
Dabu Alexandru Bals Săptămâna 09 - 15 apr.
Tanasa Valentin Brasov Săptămâna 09 - 15 apr.
Clincu Daniel Iasi Săptămâna 09 - 15 apr.
Ser Valentina Simina Pitesti Săptămâna 09 - 15 apr.
Petrescu Mihaela Roman Săptămâna 09 - 15 apr.
Petrescu Iulian Roman Săptămâna 09 - 15 apr.
Petrescu Iulian Roman Săptămâna 09 - 15 apr.
Micu Marian Bucuresti Săptămâna 09 - 15 apr.
Rujan Madalin Stelian Buzau Săptămâna 09 - 15 apr.
Rusu Constantin Afumati Săptămâna 09 - 15 apr.
Grecu Daniela Bucuresti Săptămâna 09 - 15 apr.
Priala Florin Satu Mare Săptămâna 09 - 15 apr.
Fekete Sandor Florian Cluj Napoca Săptămâna 09 - 15 apr.
Duta Ion Ploiesti Săptămâna 09 - 15 apr.
Ene Nicoleta Bucuresti Săptămâna 09 - 15 apr.
Les Adrian Simeria Săptămâna 09 - 15 apr.
Negut Alina Targoviste Săptămâna 09 - 15 apr.
Nicolae Catalin Bucuresti Săptămâna 09 - 15 apr.
Dumitru Marian Ploiesti Săptămâna 09 - 15 apr.
Buca Elvis Marian Drobeta Turnu Severin Săptămâna 09 - 15 apr.
Bonte Andrei Tusa Săptămâna 09 - 15 apr.
Tarna Manuel Zalau Săptămâna 09 - 15 apr.
Ungurean Lenuta Bucuresti Săptămâna 09 - 15 apr.
Bratu Florin Tatarastii de Jos Săptămâna 09 - 15 apr.
Dima Luminita Constanta Săptămâna 09 - 15 apr.
Olteanu Ionel Targoviste Săptămâna 09 - 15 apr.
Cerasela Cristache Bucuresti Săptămâna 09 - 15 apr.
Tudor Constantin Bucuresti Săptămâna 09 - 15 apr.
Nemes Toma Iosif Alba Iulia Săptămâna 09 - 15 apr.
Perjoc Ionela Florentina Galati Săptămâna 09 - 15 apr.
Butunoi Elena Galati Săptămâna 09 - 15 apr.
Molnar Cristian Ioan Satu Mare Săptămâna 09 - 15 apr.
Chirita Gabriel Bucuresti Săptămâna 09 - 15 apr.
Odorhean Mariu Florin Lunca Ilvei Săptămâna 09 - 15 apr.
Ordean Iovuta Nicoleta Sebes Săptămâna 09 - 15 apr.
Lazar Adriana Bucuresti Săptămâna 09 - 15 apr.
Neagu Constantin Miroslava Săptămâna 09 - 15 apr.
Deaconu Ioan Andrei Targoviste Săptămâna 09 - 15 apr.
Neagu Constantin Miroslava Săptămâna 09 - 15 apr.
Pintilie Teodor Bucuresti Săptămâna 09 - 15 apr.
Popescu Andi Bucuresti Săptămâna 09 - 15 apr.
Oprea Alexandru Baicoi Săptămâna 09 - 15 apr.
Leiba Mihai Cornel Codlea Săptămâna 09 - 15 apr.
Oprea Alexandru Baicoi Săptămâna 09 - 15 apr.
Balint Dariu Timisoara Săptămâna 09 - 15 apr.
Reghin Marius Sighisoara Săptămâna 09 - 15 apr.
Kadar Szabolcs Tibor Baia Mare Săptămâna 09 - 15 apr.
Jereghi Victor Bucuresti Săptămâna 09 - 15 apr.
Molnar Erika Bors Săptămâna 09 - 15 apr.
Craciunescu Laurentiu Cristian Mioveni Săptămâna 09 - 15 apr.
Caseru Irinel Bacau Săptămâna 09 - 15 apr.
Tempfli Istvan Satu Mare Săptămâna 09 - 15 apr.
Bagiu Florentina Botosani Săptămâna 09 - 15 apr.
Anton Niculae Bucuresti Săptămâna 09 - 15 apr.
Niculescu Ioana Bucuresti Săptămâna 09 - 15 apr.
Criscu Mihai Alexandru Bistrita Săptămâna 09 - 15 apr.
Niculescu Andrei Bucuresti Săptămâna 09 - 15 apr.
Banciulescu Daniela Portile de Fier 2 Săptămâna 09 - 15 apr.
Lazar Cristian Bucuresti Săptămâna 09 - 15 apr.
Tache Valeriu Braila Săptămâna 09 - 15 apr.
Paris Stefan Onesti Săptămâna 09 - 15 apr.
Costache Daniel Afumati Săptămâna 09 - 15 apr.
Ene Ion Ovidiu Buzau Săptămâna 09 - 15 apr.
Ene Ion Ovidiu Buzau Săptămâna 09 - 15 apr.
Gellert Attila Beclean Săptămâna 09 - 15 apr.
Dobrinoiu Cristian Bucuresti Săptămâna 09 - 15 apr.
Popa Nicolae Ionut Mioveni Săptămâna 09 - 15 apr.
Rusu Adrian Cluj Napoca Săptămâna 09 - 15 apr.
Chiriches Dan Paul Onesti Săptămâna 09 - 15 apr.
Gavriloaie Mihai Sibiu Săptămâna 09 - 15 apr.
Necula Eugen Gabriel Bucuresti Săptămâna 09 - 15 apr.
Becheru Adrian Targu Jiu Săptămâna 09 - 15 apr.
Lupulescu Dorel Bumbesti Jiu Săptămâna 09 - 15 apr.
Tuser Andreea Zalau Săptămâna 09 - 15 apr.
Mocanu Raluca Madina Bacau Săptămâna 09 - 15 apr.
Giurgica Cezar Cristian Iasi Săptămâna 09 - 15 apr.
Dobre Claudia Unguriu Săptămâna 09 - 15 apr.
Patanghel Stefan Mircea Voda Săptămâna 09 - 15 apr.
Balint Ovidiu Sicula Săptămâna 09 - 15 apr.
Holban Valeriu Cernavoda Săptămâna 09 - 15 apr.
Oltean Adrian Cluj Napoca Săptămâna 09 - 15 apr.
Pruteanu Florin Brasov Săptămâna 09 - 15 apr.
Popescu Elena Bucuresti Săptămâna 09 - 15 apr.
Stefan Marian Madalin Titu Săptămâna 09 - 15 apr.
Carp Catalin Gabriel Barlad Săptămâna 09 - 15 apr.
Portik Edith Deta Săptămâna 09 - 15 apr.
Barbalata Gheorghita Costel Dor Marunt Săptămâna 09 - 15 apr.
Mocanu Bogdan Galati Săptămâna 09 - 15 apr.
Dragomir Constantin Lupeni Săptămâna 09 - 15 apr.
Hancu Alina Ciurea Săptămâna 09 - 15 apr.
Stevlik Melida Baia Mare Săptămâna 09 - 15 apr.
Stirosu Vasile Stalpeni Săptămâna 09 - 15 apr.
Androne Alexandru Targoviste Săptămâna 09 - 15 apr.
Ciulin Nicu Vaslui Săptămâna 09 - 15 apr.
Munteanu Sebastian Brasov Săptămâna 09 - 15 apr.
Albert Ionel Galati Săptămâna 09 - 15 apr.
Anastasoaie Vlad Moinesti Săptămâna 09 - 15 apr.
Bordianu Loredana Brasov Săptămâna 09 - 15 apr.
Vatui Marian Bucuresti Săptămâna 09 - 15 apr.
Jurca Daniel Baia de Aries Săptămâna 09 - 15 apr.
Manatuica Constantin Costesti Săptămâna 09 - 15 apr.
Ilies Mihai Aghires Săptămâna 09 - 15 apr.
Comanita Nicoleta Brasov Săptămâna 09 - 15 apr.
Nerghesan Melinda Cluj Napoca Săptămâna 09 - 15 apr.
Funop Krisztina Zalau Săptămâna 09 - 15 apr.
Popescu Radu Bucuresti Săptămâna 09 - 15 apr.
Negru Ionut Bucuresti Săptămâna 09 - 15 apr.
Maticiuc Catalin Zalau Săptămâna 09 - 15 apr.
Dobre Mihaela Bucuresti Săptămâna 09 - 15 apr.
Savu Petre Leresti Săptămâna 09 - 15 apr.
Niculescu Vasile Braila Săptămâna 09 - 15 apr.
Viborka Kosa Cluj Napoca Săptămâna 09 - 15 apr.
Goia Tiberiu Bragadiru Săptămâna 09 - 15 apr.
Vasile Marian Bucuresti Săptămâna 09 - 15 apr.
Blindu Marius Cristian Targu Jiu Săptămâna 09 - 15 apr.
Iliesi Ioan Aghires Săptămâna 09 - 15 apr.
Budulan Ionel Turnu Magurele Săptămâna 09 - 15 apr.
Preda Lucian Bucuresti Săptămâna 09 - 15 apr.
Constantin Florin Aricestii Rahtivani Săptămâna 09 - 15 apr.
Marga Aurelia Sibiu Săptămâna 09 - 15 apr.
Rosca Constantin Galati Săptămâna 09 - 15 apr.
Stan Stefania Sabareni Săptămâna 09 - 15 apr.
Marchidan Constantin Cosmin Buftea Săptămâna 09 - 15 apr.
Dobre Costel Singureni Săptămâna 09 - 15 apr.
Dinca Alexandru Voluntari Săptămâna 09 - 15 apr.
Stana Robertto Smardan Săptămâna 09 - 15 apr.
Preoteasa Adrian Targu Secuiesc Săptămâna 09 - 15 apr.
Lala Maria Cisnadie Săptămâna 09 - 15 apr.
Pasalau Madali Ionut Onesti Săptămâna 09 - 15 apr.
Birton Ioan Daniel Alba Iulia Săptămâna 09 - 15 apr.
Zamfirache Zamfira Bucuresti Săptămâna 09 - 15 apr.
Zamfirache